https://telegram.me/empireoflies

طرح شوم آمریکا علیه ایران؛ بازسازی منافقین و داعش در آلبانی+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسال گذشته آخرین گروه منافقین از عراق اخراج شد و با وساطت آمریکا و فشار بر روی کشور آلبانی به این کشور منتقل شدند.

شهریور سال ۹۵ بود که جان کری اعلام کرد انتقال ۲۸۰ عضو گروهک تروریستی منافقین از اردوگاه لیبرتی عراق به آلبانی یک “دستاورد انسانی مهم” بوده و آمریکا مفتخر است که “نقشی حیاتی” در به انجام رسیدن این کار ایفا کرده است.

اما با اعزام منافقین به آلبانی و رهایی آنها از فشار کمپ اشرف و لیبرتی و دسترسی به وسایل ارتباط جمعی، تعدادی زیادی از آنها موفق شده اند از چنگال این فرقه تروریستی فرار کرده و به آغوش خانواده هایشان برگردند.

به همین دلیل سرکردگان فرقه رجوی در آلبانی در تلاش هستند تا با انتقال نیروهای خود به محلی دور افتاده ، زندانی همچون اشرف را مجددا برای اعضای این گروهک راه اندازی کرده و باز هم منافقین ار از ارتباط با جهان آزاد منع کنند؛ این محل با دیوارهای بلند به شدت محصور شده و همچون زندانی است که فرار از آن فوق العاده مشکل است.

فرقه رجوی به بهانه مشکلات امنیتی و همچنین مسائل مالی تلاش دارد تا افراد را با دادن وعده و وعید برای شرایط و امکانات بهتر به محل جدید ببرد و از آنان تعهد کتبی مبنی بر حضور داوطلبانه در این زندان ابدی می گیرد!

بر اساس توافقاتی که صورت گرفته کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان و همچنین پلیس و نیروهای انتظامی آلبانی حق ورود به محل جدید فرقه که هم اکنون نام آن را “اشرف ۳ ” گذاشته اند، را ندارند و صرفا آمریکایی‌ها، با استفاده از بالگرد می توانند به آنجا رفت و آمد کنند. ظاهرا این مقر بخشی از پایگاه های آمریکایی در آلبانی است.

حالا برخی جداشدگان از منافقین از جمله انجمن نجات تلاش دارند تا با ایجاد کمپین های مختلف از این فرصت که شاید آخرین فرصت برای نجات و دستیابی به رهایی و آزادی برای نیروهای گرفتار در فرقه رجوی استفاده کنند.
 

عکس/ یکی از تبلیغات های گروه نجات در آلبانی

 

در همین حال، برخی رسانه های آلبانی از جمله سی تی نیوز و تیرانا تودی  و…. ضمن نگرانی از حضور این فرقه تروریستی در کشورشان، از طرح آمریکایی ها برای انتقال اعضای گروهک تروریستی داعش ببه آلبانی خبردادند.

این رسانه ها در تحلیل هایی این جابجایی ها که با فشار و وعده های سیاسی  مبنی بر حضور در اتحادیه اروپا و پیشنهادهای مالی دولت آمریکا انجام می شود، را نوعی برده داری سیاسی دانستند و به سیاستمداران کشور خود به شدت انتقاد کرده اند.

کارشناسان معتقدند آمریکا بعد از شکست داعش در منطقه قصد دارد با حمایت بیشتر از گروهک منافقین به عنوان جایگزین داعش، آنها را برای عملیات های خرابکارانه در ایران دوباره بازسازی کند.

گفتنی است همزمان با حمله داعش به عراق، تروریست های منافقین، به کمک داعشی ها شتافته و همکاری های اطلاعاتی و عملیاتی زیادی با آنها داشتند.

 

عکس/ خبر تیرانا تودی

 

عکس/ خبر سی تی نیوز

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

بعد از شکست گروهک های تروریستی منافقین و داعش، آمریکایی ها در حال راه اندازی پایگاهی در آلبانی برای بازسازی مجدد آنها هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme