https://telegram.me/empireoflies

طرح جدید علی نژاد برای نافرمانی مدنی در ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:مسیح علی نژاد در ایام انتخابات بیشتر از این که هم نوعان خود را به شرکت در انتخابات دعوت کند مدام بر طبل تحریم می کوبید و خود را مثل سلطنت طلبان که در بین اپوزیسیون هم جایی ندارند مهجور مردم ایران نموده بود ولی وی که از حمایت های سرویس های جاسوسی غربی برخوردار است در چند روز مانده به انتخابات ایران بار دیگر نسخه ای را برای بی عفت نمودن زنان ایرانی و عادی شدن بی حجابی ها برای ایرانیان پیچیده و با این کار قصد دارد تا نافرمانی مدنی را به عرصه اجتماعی ایران بکشاند.
وی از چند روز مانده به انتخابات در ادامه فعالیت های ضد فرهنگی خود از زنان و دختران ایرانی دعوت کرده که در راستای مقابله با حجاب زنان در ایران و از آنجایی که چندی پیش زنان چادری در یکی از شهر ها بر علیه بی حجابی راهپیمایی کرده بودند زنانی که اعتقادی به حجاب ندارند در روز های چهارشنبه هر هفته با شال و یا روسری سفید در انظار عمومی ظاهر شوند و به قانون حجاب اعتراض کنند و از خودشان فیلم بگیرند و برای صفحه آزادی های یواشکی بفرستند.

وی هم چنین کانال تلگرامی هم تحت همین عنوان راه اندازی نموده که تا کنون فقط چند صد نفر عضو آن شده‌اند. وی در این کانال تلگرامی توصیه‌ها و روش‌هایی را برای مقابله با نیروهای انتظامی و یا کسانی که در خیابان به افراد بی حجاب تذکر می‌دهند ارائه داده است.
البته وی توصیه‌هایی در خصوص این که به زنان چادری گل سفید داده شود و آنها را با خودتان همراه کنید هم می‌کند.

همچنین از چند ماه پیش «مسیح علی نژاد» پس از شکست کمپین «آزادی یواشکی زنان در ایران»، با دعوت مسئولان تلویزیون بحران‌زده «صدای آمریکا»، برنامه جدیدی به نام “تبلت” را تولید می‌کند. این برنامه با شیوه و ابزاری جدید به دنبال همان اهداف کمپین «آزادی یواشکی زنان در ایران» است.

«مسیح علی نژاد» به مانند دیگر عناصر فراری و عضو جبهه ضد فرهنگی کشورهای استعمارگر علیه ملت ایران، دارای ارتباط نزدیکی با عوامل سرویس‌های امنیتی و جاسوسی کشورهای غربی است و همچون آنها به خوبی می‌داند که برای رسیدن به اهداف باید صبر داشت و گام‌به‌گام به‌سوی هدف‌های مورد نظر حرکت کرد؛ پس طی پروژه‌ای مُدون، زنان و دختران ایرانی به‌صورت پله‌پله به‌سوی فرهنگ غربی کشانده می‌شود، زیرا قرار است حجاب به‌صورت «یواشکی» و آرام‌آرام از سر زنان ایرانی برداشته شود و این امر مستلزم گذشت زمان است.

وی مدت ها قبل اعلام نموده بود که حجاب برای وی به منزله دیواری است که در مقابل زنان ایرانی کشیده شده که اگر این دیوار برداشته شود دیگر هیچ محدودیتی نمی تواند زنان ایرانی را از غربی شدن بازدارد و آنوقت است که قوانین اسلامی به سرعت از بین زنان مومنه ایرانی برداشته خواهد شد.
انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. یعنی این دختره ی دیوانه مسیح علی نژاد کاری میکنه که دیگه آدم واسه اینکه دیگران برداشتی نسبت به این طرح مسخرش نداشته باشن دیگه شال سفید نپوشیم ، تازه یه شال سفید خوشکل خریده بودم دختره ی دیوااااانهههه یکی نیست بگه بهش تو حجاب نداری بسه واسه هممون با اون ریختتتتتتت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme