https://telegram.me/empireoflies

ضرورت درس عبرت از سرنوشت اپوزیسیون

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بخصوص از سالهای پایانی دهه ۷۰ شمسی شاهد بودیم که برخی از فعالان عرصه رسانه‌ای کشور که بعضا سالها در نشریات مختلف فعالیت می‌کردند، به یکباره سر از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب در آوردند.

بسیاری از این خبرنگاران که در داخل کشور از وضعیت خوبی برخوردار نبودند، به وعده‌های مالی گسترده، از وطن و هموطنان خود دست کشیده با مهاجرت بی‌بازگشت به آن سوی دنیا، توسط گروه‌های ضدانقلاب مورد سوءاستفاده قرار گرفته و مجبور شدند در جهت مخالفت با ارزش‌ها و باورهای مردم ایران قلم بزنند تا پول بخور و نمیری در بیاورند.

متاسفانه رسانه‌های وابسته به دولت‌های بیگانه با تطمیع برخی از افراد حاضر در صنف خبرنگارای، آنها را مورد سوءاستفاده قرار داده و پس از خروج آنها از کشور، از این «خبرنگاران منتقد»، «اپوزیسیون» می‌سازند و اینگونه هم با بازی کردن با آینده آن خبرنگاران، با آبرو و حیثیت اصحاب رسانه بازی کرده و آن را تخریب می‌کنند.

قطعا مناسب‌ترین افراد برای حفاظت از آبرو و حیثیت اصحاب رسانه، خودِ خبرنگاران و روزنامه‌نگاران هستند، بنابراین اصحاب زحمتکش خبرنگار باید در برابر تبدیل خبرنگار به ضدانقلاب بیاستند.

اکنون روی سخن ما با آن افرادی است که با وعده یک مشت دلار به خارج از کشور گریخته و در دامان رسانه‌های وابسته به دشمنان ملت ایران فعالیت کرده و با پرچم منحوص شیروخورشید عکس می‌گیرند و منتشر میکنند. این افراد باید بدانند که با پناه بردن به دشمنان ملت ایران، در مرحله نخست خود را منفور ملت ایران می‌کنند و در آینده پس از بلااستفاده شدنشان برای رسانه‌های غربی، مانند یک دستمان توالت دور انداخته می‌شوند و دوران خوشی‌شان بسیار کمتر از آن چیزی است که فکر می‌کنند.

پایان اینگونه افرادی که به وطن خود پشت می‌کنند، همانند نمونه‌هایی که در سالهای اخیر بسیار دیده شده، یا دریوزگی و کارتن‌خوابی در خیابان‌های ینگه دنیا است و یا بیشتر غرق‌شدن در باتلاق خیانت و مزدوری برای دولت‌های معاند ملت ایران.

اکنون هم در بین عناصر اپوزیسیون افرادی بسیاری هستند که به این سرنوشتِ شوم دچار شده‌اند. افرادی مانند «سید محمد حسینی»، «فرشید منافی»، «کامبیز حسینی»، «مسیح علی‌نژاد»، «سعید شمیرانی»، «آرش سیگارچی» و امثالهم، افرادی هستند که در غربت یا با وضعیت بسیار بد مالی و دریوزگی مواجه هستند و یا هر روز بیشتر به مزدوری برای دشمنان ایران اسلامی می‌پردازند.

تجربه ثابت کرده که هر کسی که جلوی آرمانها و حرکت انقلابی ملت ایران بیاستد، آینده‌ای بهتر از افراد پیش‌گفته نخواهد داشت و افرادی که در فکر فرار از کشور هستند و یا به‌تازگی از کشور گریخته‌اند، بهتر است از تجزیه دیگران استفاده کرده و عاقبت‌اندیشه نمایند تا با سرنوشت شوم و ناکامی در دنیا و آخرت مواجه نشوند.

انتهای متن/

در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بخصوص از سالهای پایانی دهه ۷۰ شمسی شاهد بودیم که برخی از فعالان عرصه رسانه‌ای کشور که بعضا سالها در نشریات مختلف فعالیت می‌کردند، به یکباره سر از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب در آوردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme