https://telegram.me/empireoflies
ویدئویی از ضرب و شتم وحشتناک دختر جوان آمریکایی در کنار ساحل توسط پلیس این کشور را مشاهده می‌کنید.

ضرب و شتم وحشیانه‌ی یک دختر توسط پلیس آمریکا+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبارها پیش آمده که افرادی به‌صورت مغرضانه ویدئوهایی از برخورد کارکنان نیروی انتظامی کشورمان با زنان را در فضای مجازی منتشر کرده‌اند، در حالی که این رفتارها در بسیاری از موارد از روی اجبار و در پاسخ به برخورد نامتعارف خود آن زنان بوده و مسئولان کشور هم همیشه اینگونه رفتارها را رد کرده‌ و دستور رسیدگی به آن‌ها را داده‌اند.

با این حال همیشه برخی رسانه‌های ضد انقلاب و البته برخی افراد در داخل، با بزرگنمایی این ویدئوها به گونه‌ای به آن می‌پردازند که گویی این یک روال عادی و همیشگی در همه جای کشور بوده و فقط مختص کشور ماست.

در آمریکا پلیس بارها و بارها رفتارهایی خشن از خود بروز داده و به خصوص رفتار وحشیانه آن‌ها با سیاه‌پوستان این کشور همیشه مورد انتقاد افراد آزادیخواه بوده، اما این موارد هیچوقت به شکل گسترده در رسانه‌ها منعکس نمی‌شود. در ادامه ویدئویی از برخورد خشن ماموران پلیس آمریکا با یک زن را در یکی از سواحل این کشور مشاهده می‌کنید.

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

ویدئویی از ضرب و شتم وحشتناک دختر جوان آمریکایی در کنار ساحل توسط پلیس این کشور را مشاهده می‌کنید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme