https://telegram.me/empireoflies

ضربه‌ای بزرگتر از فرار شاه!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: صفحه فیسبوکی «سپیده‌دم» طی یادداشتی به تعریف و تمجید از «شهرام همایون» پرداخت و وی را نمونه واقعی یک سلطنت‌طلب معرفی نمود.

در این یاددشت «شهرام همایون» به عنوان تنها فردی معرفی شد که در زمان بی‌تفاوتی دیگر اپوزسیون جمهوری اسلامی، دست به فعالیت‌های سیاسی علیه نظام حاکم در ایران زد.

«مهناز گنجعلی» از عناصر سلطنت‌طلب، در این یادداشت، خداحافظی «شهرام همایون» از اجرای برنامه را ضربه سنگینی به اپوزسیون جمهوری اسلامی دانست و ادعا کرد که رفتن «شهرام همایون» ضربه‌ای به سنگینی رفتن شاه از ایران به اپوزسیون جمهوری اسلامی زد.

در این یادداشت سفارشی، به «علیرضا نوری‌زاده» رفیق دیروز و دشمن امروز «شهرام همایون» حمله شد و وی به‌‌عنوان مزدور و عامل وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران معرفی شد.

«علیرضا نوری‌زاده» که اکنون با کمک‌های دلاری شاهزاده‌های سعودی تلویزیون «ایران فردا» را در لندن تاسیس کرده، در این یادداشت متهم شده که در ایام انتخابات سال ۱۳۹۲ و در زمانی که رهبر جمهوری اسلامی همه مردم را به شرکت در انتخابات دعوت می‌کرد، او نیز مخاطبین خود را به رای دادن دعوت کرد.

در آن زمان «شهرام همایون» حملات سنگینی به «علیرضا نوری‌زاده» کرد و گفت که عملکرد نوری‌زاده درباره تایید سلامت انتخابات ایران بر برخلاف خواسته اپوزسیون نظام اسلامی است. هرچند که «علیرضا نوری‌زاده» در پاسخ به همایون می‌گفت: “من مثل بعضی‌‌ها به شما وعده دروغ نمی‌دهم که مردم انتخابات را تحریم می‌کنند، مردم ایران هر دوره با صندوق‌های رای آشتی می‌کنند و ما نباید حقیقت را انکار کنیم …”

پس از این سخنان نوری‌زاده، «شهرام همایون» با عصبانیت، وی را به دادگاهی‌کردن تهدید کرده بود.

در این یادداشت، افرادی مانند «علیرضا نوری‌زاده» به زالوهایی تشبیه شدند که به جان اپوزسیون جمهوری‌اسلامی افتاده و دشمن اصلی سلطنت‌طلب‌ها هستند.

این یادداشت به سفارش «شهرام همایون» توسط «مهناز گنجعلی» نوشته شده تا مرهمی بر شکست‌های اخیر وی باشد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme