https://telegram.me/empireoflies

ضد انقلابی که به زنان تجاوز کرده

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های پس از روی کار آمدن دولت جدید در آمریکا، هر یک از طیف‌ها و گروه‌های اپوزیسیون، با برگزاری همایش‌ها و دیدارهایی با مقامات آمریکایی، به دنبال جلب حمایت آنها هستند.

در ماه‌های پس از انتخاب «دونالد ترامپ» به‌عنوان رئیس جمهور آمریکا و به قدرت رسیدن جمهوری‌خواهان در مجلس آمریکا، راه‌روهای کنگره آمریکا و کاخ‌سفید، به جولانگاه عناصر اپوزیسیون تبدیل شده و مخالفان جمهوری‌اسلامی از «ربع پهلوی» تا «نیک آهنگ کوثر» و «فضائل عزیزان» برای پول گرفتن از سناتورها، کنگره آمریکا را  قرق کرده اند.

خیانت و درخواست کمک عناصر اپوزیسیون آنقدر برایشان عادی شده که در توجیه این اقدام خود می‌گویند «بسیاری از رهبران بزرگ و خوشنامِ حرکت‌های آزادی‌بخشِ جهان مانند گاندی و ماندلا نیز مذاکره با دوست و دشمن را با آغوش باز می‌‌پذیرفتند

این همایش که با انتقادات فراوانی از طرف نیروهای اپوزیسیون خارج مواجه شد باعث درگیری بسیاری از این افراد در فضای مجازی هم شد.

پیمان عارف که این روز ها در اروپا با اذناب آمد نیوز و همکاران سابق خود درگیر است در انتقادی به نیک آهنگ کوثر که در این همایش حضور داشته می نویسد:”زمانی برای نیک آهنگ کوثر احترام قائل بودم ؛در ماجرای مهدی هاشمی هم ازش دفاع کردم که از این بابت استغفار میکنم اکنون سوالی که ذهنم را مشغول کرده این است که چه شد که کار نیک آهنگ به اینجا کشید؟ گمان کردید آویزان جمهوریخواهان امریکا شدنش را میگویم؟ نه ؛ کنار دست “تجسم پلیدی و شرارت”ی چون فضائل عزیزان ایستادنش را میگویم!آن پان ترک زوزه کشی که تا پایش از دهاتشان در دامنه سبلان میرسد امریکا اول یک فقره تجاوز میکند و میرود زندان تا سال ۲۰۱۲ تا بعد!همو که رذائل خواندنش بس به صواب نزدیک است!”

پیمان عارف ادعا دارد که عزیزان در آمریکا مرتکب تجاوز جنسی به یک زن شده و در آنجا مدتها در زندان بوده و حال دیده که مخالفت با نظام اسلامی برایش آب و نان دارد به این کار رو آورده والا هیچ سابقه سیاسی در یاران نداشته است.

البته نیک آهنگ کوثر هم در این فقزه از خجالت پیمان عارف که وی را خائن دانسته در آمده است و در جوابش این گونه می نویسد که”:من از اهانت به موجوداتی که ذاتاً شعور ندارند، خودداری می‌کنم. با خوک نباید در خوکدانی درگیر شد.لزومی هم به دفاع از کاری که می‌کنم ندارم، چون از نظر خودم درست بوده است که انجامش داده‌ام. اگر کسی سوالی دارد، بدون قضاوت بپرسد.این چند خط را برای تعدادی از دوستانی که از برخی مسائل مطلع نیستند می‌نویسم اگر برای سخنرانی در یک جلسه مرتبط با ایران دعوت می‌شوم، بر اساس میزان تاثیری که می‌توانم بگذارم قبول می‌کنم یا نمی‌کنم.  از هر موقعیتی برای مطلع کردن سیاست‌مداران و تاثیرگذاران در باره آینده بحران آب در ایران استفاده می‌کنم. اگر برای تهیه گزارش به جایی می‌روم، تا حد توانم تلاش می‌کنم آنچه دیده‌ام را گزارش کنم. اگر کسی بدون بررسی دقیق، در باره‌ام قضاوتی می‌کند، بر اساس نگاه محدود خودش و شاید نابینایش است. آدم کور نمی‌تواند راهنمای کسی باشد.”

لازم به یاد آوریست که «فضائل عزیزان» یکی از عناصر اپوزیسیون خُرده‌پا و ناچیز که حامی گروه‌های تروریستی شرق کشور نیز است، به تئوریزه و بهانه‌تراشی برای گرفتن کمک‌های دولت‌های اجنبی برای مبارزه با جمهوری‌اسلامی می پردازد.  وی سابقا با تروریست هایی هم چون عبدالمالک ریگی در تلویزیون اینترنتی خود مصاحبه کرده و در حمایت از وی روزانه چند نوبت به تبلیغ وی و جنایاتش می پرداخت.

 

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme