https://telegram.me/empireoflies

ضد انقلابی که برای “آزادی” ایران به کنگره آمریکا دخیل بسته اند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سال های اخیر پس از این که رئیس جمهور هایی مثل اوباما و ترامب نسبت به برخی از طیف های اپوزیسیون کم لطفی کردند کنگره آمریکا “امامزاده” ایست که همه به آن دخیل میبندند.

گفته می شود در آمریکا اگرمیخواهید قوانین را به سود شرکت‌ها و ثروتمندان تغییر دهید، لابیگر خودرا به کنگره بفرستید. اگر میخواهید با ایران جنگ راه بیاندازید، لابی عربستان و اسرائیل را بفرستید. کار به جایی‌ رسیده که حتی فرقه خائن منافقین، همان تروریست‌های “سابق” که آمریکایی ها‌را در تهران می‌کشتند و متحد صدام حسین بودند، نیز در کنگره لابیگر دارند. خلاصه، این کنگره شفا بخش اینگونه “درد ها” است.

برخی‌ از آمریکا-شیفتگان داخلی نیز برای “آزادی” ایران نیز به کنگره آمریکا دخیل بسته اند. در زمان جورج بوش پسر ۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰دلار بودجه برای این “مبارزه” کنار گذاشته شد که از قبل آن خیلی‌‌ها پولدار شدند، ولی‌ نتیجهای نداد. اخیرا نیز گروهی از آنان، به کنگره رفتند و بعنوان “نمایندگان” مردم ایران ملاقات‌هایی‌ داشتند.
بینی و بین الله کنگره آمریکا همان کاروانسرای حضرتی خودمان است که هرکس از راه برسد سرشو می اندازد پایین و می رود تو. ولی در جمع رفتن به کنگره دو حالت دارد. یا میروی چیزی بدهی که احترام می بینی و در صدر مینشینی، یا این که می روی چیزی بگیری که اگر دستمال ابریشمیت خیلی خوشرنگ و نرم بود، آخر سر چیزی کف دستت می گذارند که دست خالی نروی.

حالت اول مثل نتانیاهو است که همین چند وقت پیش بدون اجازه ی پرزیدنت سرش را انداخت پایین و رفت به کنگره رفت و سخنرانی هم کرد که رئیس جمهورتان حرف مفت می زند، حرف من را گوش کنید تا دور دیگر هم انتخاب بشوید. همه هم نشستند و گوش کردند و برایش هم کف مرتب زدند که یعنی پیامت را گرفتیم.

در نقطه ی مقابل یک گروه خودمانی هم داریم که به دشمن نزدیکتر است تا خودمان. آنهم منافقینی هستند که تبدیل به مزدوران بیگانه شده اند و برای آنکه فراموش نشوند به سناتور ها دقیقه ای پول می دهند تا تمجیدشان کنند. اینها هم که پولشان زیاد است و دماغشان پر باد، دسته چک را گذاشته اند جلوی خودشان و هر که برسد قد و بالایش را اندازه می گیرند و برای هر دقیقه ی سخنرانیش نرخ تعیین می کنند و بلافاصله دلار را تقدیم می کنند. همینطور است که جلسه هاشان اینقدر شلوغ است. هم تماشاچی شان خارجی است و هم سخنرانشان و هم در حقیقت خودشان. اگر هم برنامه را به زبان فارسی پخش می کنند برای سرگرم کردن مردم بیچاره است. چون بودجه ی خوب دارند، به جای زیرنویس دوبله می کنند، مثل تلویزیون من و تو.

به تازگی با خبر شدیم گروهی با نام «جوامع ایرانیان آمریکا» در کنگره با پوشیدن پیراهن هایی با هشتگ FreeIran شرکت کردند بدبختانه یکی دوتا نیستند از پیرزاده بگیر تا مجید صادقپور ، فرهمند محمود کلایه، رضا پرچی زاده، و مرجان کی پور گرین بلت (این یکی احتمالاً همان طرح کمربند سبز است که آمریکا می خواست دور شوروی بکشد و حالا دوباره مطرح شده. شاید هم چون شیعه است کمربندش سبز است، کسی چه می داند)، سعید عابدینی، فضائل عزیزان، امیر فصیحی، نیک آهنگ کوثر، سینا دبستانی، ایرینا سوکرمن. چندتایی هم مثل زارع زاده و باطبی و فخرآور اصلاً حق آب و گل دارند و صبح به صبح کنگره را آب و جارو می کنند. خلاصه همگی رفته اند گدایی آزادی از کنگرهُ آمریکا. حالا آزادی هم نشد، بالاخره یک چیزی بگیرند که دست خالی نروند.

مبارزان دیگر کشورها در پی آزادی و آبادانی کشورشان هستند، برای دموکراسی می جنگند و دست بیگانگان را کوتاه می کنند، اما این مدعیان وطنی به دولت های خارجی به چشم دیگ نذری نگاه می کنند. وقتی می گویی آن مهری که توی شناسنامه ات می زنند تا آش بدهند، بیخود نیست و حساب و کتاب دارد، خودشان را می زنند به آن راه که ما چون احساس ضعف میکنیم، آمده ایم اینجا نذری بخوریم که زورمان زیاد شود ایران را آزاد کنیم!

شازده پهلوی را فراموش کردم که حق تقدم دارد ولی از همه تنهاتر مانده. خودش را به آب و آتش زد تا با مک کین یک عکس بیاندازد که انداخت، ولی تازه بقیه جمع شدند به مسخره که اینها را باش می خواهند عقلشان را بگذارند روی هم شرکت سهامی درست کنند که ایران را آزاد کنند.

اون از بالادستی هایمان این هم از پایین دستی هایمان. همه دست به دامان ترامپ که بیا و به کشور ما حمله کن و ما را از شر حکومت نجات بده و یک مقامی هم به ما بده.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme