https://telegram.me/empireoflies

ضد انقلابی که توهم ترور بیولوژیک دارند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغترور بیولوژیک به معنی از پای در آوردن افراد سرشناس, تاثیرگذار, سیاستمدار و بطور کلی چهره های کلیدی یک نظام با ایجاد یک مرگ تدریجی به وسیله آلوده کردن آنها به مواد سمی یا سرطانزا که در نهایت موجب مرگ زودرس این افراد خواهد شد, بگونه ائی که این تصور ایجاد شود که بر اثر مرگ طبیعی فوت شده اند.

در سال های اخیر پس از این که کشور های استعمار گر به این واقعیت رسیدند که حذف فیزیکی برخی از افراد و سران کشور ها یا کسانی که بر علیه منافع غرب در حال فعالیت هستند برایشان هزینه های گزافی را به همراه دارد از ترور بیولوژیک یا اصطلاحا ترور خاموش استفاده می کنند. سابقه این ترور ها به دهها سال پیش بر می گردد و اولین بار نیز رژیم های نامشروع اسرائیل و آمریکا برای حذف فیزیکی البته از نوع خاموش آن برای مخالفان این رژیم استفاده کرده اند.

به عنوان مثال مرگ یاسر عرفات تا سال ها به عنوان یک مرگ طبیعی قلمداد می شد ولی در سال های اخیر مدارکی بدست آمده است وی توسط عمال اسرائیل در اروپا به وسیله تزریق ماده ای سمی که وارد خون وی شده است به تدریج دچار بیماری لاعلاجی شده است که به مرگ وی ختم شده.خالد مشعل، از فرماندهان برجسته حماس نیز از دیگر قربانیان ترورهای بیولوژیک رژیم صهیونیستی در زمان نخست وزیری دوره اول بنیامین نتانیاهو است. وی با تزریق سم توسط دو فرد کانادایی که از جاسوسان موساد بودند، در سپتامبر ۱۹۹۷ در سفری که به عمان داشت مسموم و بیمار شد، اما در نهایت اسراییل وادار به فرستادن پادزهر این سم و نجات جان مشعل شد.

در ایران این پدیده طبق اظهارات برخی از مقامات مسئول در این زمینه به سالها پیش بر می گردد.اواسط دی ماه سال ۸۴ نیز سعید کاظمی آشتیانی رئیس پژوهشکده رویان بر اثر آنچه سکته قلبی اعلام شد، درگذشت اما وقتی رهبر انقلاب در سخنرانی ابتدای امسال خود از وی با عنوان «شهید» یاد کردند، این گمانه‌زنی‌ها تقویت شد که رئیس پژوهشکده رویان بر اثر اتفاقی از جنس ترورهای بیولوژیکی به شهادت رسیده باشد.

همچنین این گمانه زنی ها در خصوص ترور بیولوژیک فرج الله سلحشور نیز مطرح شده است.اخیرا نیز در خصوص فرزند شهید دادمان که هفته گذشته بر اثر سرطان فوت نموده این گمانه زنی ها مطرح شده و به گفته دبیر شورای عالی امنیت ملی تیمی برای بررسی این موضوع تعیین شده است.

اما پس از این گمانه زنی ها در خصوص ترور های بیولوژیک برخی از معندان و محکومان امنیتی که در زندان یا قبال و بعد از دستگیری دچار بیماری هایی شده اند ادعا نموده اند که نظام اسلامی آن ها را ترور بیولوژیک کرده است.

یکی از این افراد محمد نوری زاد است.وی سال ها قبل از این که مواضع خود را تغییر دهد و متمایل به ضد انقلاب شود از بیماری های فراوانی رنج می برده و الان چند وقتیست که در بیمارستان به سر می برد در کانال تلگرامی خود نوشته :”بیماری من هنوز ناشناخته مانده و جمعی از دوستان را بر این گمان برده که مبادا تو را چیز خور کرده باشند برادران! که می گویم چه مرا چیز خور کرده باشند و چه نه، من در این سالهای پس از هشتاد و هشت، تکلیف خود را با خود و با دیگران روشن کرده ام.”

وی که متخصص در سوء استفاده از موقعیت ها و فرصت های پیش آمده به جهت استفاده و بهره برداری به نفع خود است ادعا می کند که توسط افرادی نزدیک به حکومت ترور بیولوژیک شده است.البته برای هر انسان خوش باوری نیز باور کردن چنین موضوعی بسیار سخت است که بپذیرد یک حکومت که به راحتی می تواند با عنصر دست چندمی که اقداماتش فقط مایه خنده توده مردم می شود برخورد نماید بخواهد وی را ترور بیولیژیک نماید البته این جدا از معیار های اخلاقی است که نظام اسلامی بر اساس آنها هیچ گاه دست به چنین اقداماتی نمی زند.

پیش بینی می شود در آینده نزدیک با پرداختن به موضوع ترور بیولوژیک بسیاری دیگر از محکومان امنیتی مثل نوری زاد یقه نظام اسلامی را گرفته و تمامی درد و مرض هایی را که از سال های کودکی به آن مبتلا بوده اند را منتسب به نظام اسلامی خواهند نمود و حکومت را مقصر ابتلای خود به انواع مرض ها خواهند دانست بنابراین لازم است این افراد قبل از این که وارد فعالیت ها ضد نظام شوند از صحت و سلامتی خود مطمئن شوند و مدارک دال بر سلامتی خود را به مردم ارائه نمایند تا شاید بعد ها ادعا های آنها قابل قبول تر باشد.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ترور بیولوژیک به معنی از پای در آوردن افراد سرشناس, تاثیرگذار, سیاستمدار و بطور کلی چهره های کلیدی یک نظام با ایجاد یک مرگ تدریجی به وسیله آلوده کردن آنها به مواد سمی یا سرطانزا که در نهایت موجب مرگ زودرس این افراد خواهد شد, بگونه ائی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme