https://telegram.me/empireoflies

فخرآور پاچه‌ی سردار را گرفت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» ضدانقلاب فراری و مواجب‌بگیر دستگاه جاسوسی آمریکا، که سابقه زیادی در اعمال ضدایرانی ازجمله حمایت از تحریم ملت ایران را دارد، این بار به «سردار آزمون» فوتبالیست مطرح ایرانی حمله کرد.

فخرآور که‌ به سبب خیانت‌های بسیارش در بین فعالان شبکه‌های اجتماعی به «ننگ‌آور» معروف شده، پیشتر هم به برخی از چهره‌های هنری و ورزشی ایرانی حمله و توهین کرده بود. یکی از این افراد «مهدی طارمی» ملی‌پوش فوتبال ایران بود که در زمان حضورش در تیم پرسپولیس تنها به سبب آنکه یاد یکی از شهدای مدافع حرم را پس از گلزنی گرامی داشت، توسط این ضدانقلابِ فراری مورد فحاشی قرار گرفت.

اما این بار «سردار آزمون» بازیکن جوان تیم ملی فوتبال کشورمان مورد حمله «امیرعباس فخرآور» قرار گرفت و تنها به‌سبب آنکه چندی پیش در مصاحبه‌ای گفته بود آرزوی دیدار به مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی را دارد، آماج فحاشی بسیاری از عناصر ضدانقلاب قرار گرفت. فخرآور برای انتقام‌گیری از این ورزشکار ایرانی، ضمن اینکه او را به آنچه که خود لایق آن است یعنی مزدوری متهم کرد، آزمون را «بازیکن حکومتی» خطاب نمود و به دروغ ادعا کرد که این ملی‌پوش ایرانی با استفاده از رانت توانسته به فعالیت اقتصادی بپردازد!

این در حالی است که انجام فعالیت تجاری و اقتصادی مانند تاسیس آژانس هواپیمایی، موبایل‌فروشی و افتتاح صرافی برای فوتبالیستی مانند «سردار آزمون» در زادگاهش که در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کند و درآمد قابل توجهی دارد چیز چندان عجیبی و نیاز به رانت و باندبازی ندارد.

افرادی مانند فخرآور بهتر است به‌جای این سخنان سطحی و کودکانه، به سوالاتی درباره خود پاسخ بدهد که به راستی در دانشگاه ایالتی تگزاس استاد دانشگاه است یا مستخدم و اگر به ادعای خودش استاد دانشگاه است، چرا تاکنون هیچ عکسی از محیط دانشگاه، کلاس درس و دانشجویانش منتشر نکرده است!؟

 

 

 

انتهای متن/

 

«امیرعباس فخرآور» ضدانقلاب فراری و مواجب‌بگیر دستگاه جاسوسی آمریکا، که سابقه زیادی در اعمال ضدایرانی ازجمله حمایت از تحریم ملت ایران را دارد، این بار به «سردار آزمون» فوتبالیست مطرح ایرانی حمله کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme