https://telegram.me/empireoflies

ضدانقلاب هنرمندان ایرانی را تحریم کرد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش جمعی از هنرمندان سرشناس کشور در نامه‌ای علیه تحریم‌های دولت آمریکا ضدایران موضع گرفتند. در نامه‌ای با امضای افراد معروفی همچون اصغر فرهادی، رخشان بنی اعتماد، کیانوش عیاری، بهمن فرمان‌آرا، کیهان کلهر، حسین علیزاده و جمعی از چهره‌های سرشناس هنری آمده: “ما اهالی فرهنگ و کنشگران مدنی ایران برآنیم با کلامی ورای زبان ناکارآمدِ سیاست با شما مردم جهان سخن بگوییم. بار دیگر تحریم‌های دولت آمریکا علیه ایران آغاز شد؛ اما خام‌اندیشانه است بپنداریم که نتیجه‌ی اعمال این تحریم‌ها دستیابی به حقوق شهروندی و حقوق بشر، بهره‌مندی از مواهب آزادی و بهبود شرایط زندگی برای ملت ایران است. ملت ایران، تنها تاوان این تحریم‌ها را خواهد داد. سیاست‌گزاران دیر یا زود می‌روند، اما فجایع حاصل از عملکرد غلط آن‌ها جهانی را می‌سازد که ما و شما و فرزندان‌مان در طول تاریخِ پیشِ رو، دست به گریبانِ کابوسِ آن خواهیم بود. هم‌صدایی ما و شما در هر گوشه از جهان و توجه‌دادن به نتایج فاجعه‌بارِ شرایط تحمیل‌شده بر ملت ایران، می‌تواند سیاست‌گزاران و سیاست‌های غیرانسانی‌شان را متوقف کند. با ما هم‌صدا شوید …”

پس از انتشار نامه فوق، بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به این هنرمندان بخصوص «اصغر فرهادی» حمله کرده و او را مزدور حکومت ایران دانستند. یکی از این رسانه‌های ضدانقلاب، وبسایت «ایران وایر» بود که در آن «عبدالستار دوشوکی» فعال تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا طی مقاله‌ای با حمله به هنرمندان ایرانی، آنها را وابسته به حکومت و قشری حداقلی دانست که در راستای اهداف جمهوری‌اسلامی از مردم ایران دفاع می‌کنند!

دوشوکی که تاکنون بارها از گروه‌های قومیت‌گرا و تجزیه‌طلب در شرق کشور حمایت کرده اصغر فرهادی و رخشان بنی اعتماد را به تجدید رفتارشان و دست برداشتن از دلواپسی برای مردم ایران دعوت کرد تا بیش از پیش ضدایرانی بودن خود و رسانه مطبوعش را مشخص کند.

«مهدی میرقادری» از نوچه‌های «ربع پهلوی» هم فردی دیگر بود که خواستار تحریم هنرمندان ایرانی شد و در صفحه شخصی‌اش با تهدید این هنرمندان، نوشت: “سلبریتی نامحترم ، چطور رژیم اسلامی برای فرستادن ۲۰۰ تن دارو به عراق تحریم نیست ولی برای پخش دارو بین مردم خودش تحریم است؟ دست از دروغگویی و حمایت رژیم جنایتکار آخوندی بردارید. در فردای ایران فراموش نخواهیم کرد که از چه جنایتکارانی حمایت می‌کردید

انتهای متن/

چندی پیش جمعی از هنرمندان سرشناس کشور در نامه‌ای علیه تحریم‌های دولت آمریکا ضدایران موضع گرفتند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme