https://telegram.me/empireoflies

ضدانقلاب «محسن یگانه» را تهدید کرد!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کشورهای غربی همواره در تبلیغات گسترده رسانه‌ای خود، رعایت «آزادی بیان» را یکی از ویژگی‌های مثبت خود می‌دانند و به آن افتخار می‌کنند؛ هرچند که در عمل جور دیگری عمل می‌کنند. از این رو، گروه‌ها و عناصر ضدانقلاب و فعالان در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه هم که از ایران گریخته و به غرب پناه برده‌اند، با آنکه در عمل اعتقادی به «آزادی بیان» ندارند، اما در سخن خود را به آن پایبند می‌دانند.

یکی از جدیدترین موارد نقض ادعای «آزادی بیان»، مربوط به همین روزها است که عناصر اپوزیسیون خواستار لغو و تحریم کنسرت «محسن یگانه» خواننده ایرانی در لس‌آنجلس آمریکا شدند. بهانه آنها برای این اقدام، این بود که «محسن یگانه» در سالهای گذشته آهنگی به‌نام «گله کرکس‌ها» در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و در انتقاد به رژیم صهیونیستی و حامیانش خوانده بود. همین موضوع کافی بود که برخی از عناصر اپوزیسیون بدنام مانند «امیرعباس فخرآور»، «شایان آریا» و تعدادی دیگر از ایرانیان مقیم لس‌آنجلس بخواهند تا کنسرت این خواننده ایرانی را تحریم کنند. این عناصر ضدانقلاب که ارتباط نزدیکی با محافل صهیونیستی و حامیان اسرائیل دارند، شرکت‌کنندگان در کنسرت «محسن یگانه» را تهدید به تصفیه حساب کردند و گفتند هر کس در کنسرت این خواننده ایرانی شرکت کند، قطعا مزدور حکومت ایران است!

عناصر ضدانقلاب در حالی به کنسرت «محسن یگانه» اعتراض کردند که یعنی از افراد حاضر در سرزمین‌های اشغالی فلسطین با تولید کلیپی به این خواننده جوان ایرانی حمله کردند و تهدیدش کردند که اگر از اقدامات گذشته‌اش عذرخوانی نکند، با او و طرفدارانش برخورد جدی می‌کنند.

تبلیغات برای بهم‌زدن کنسرت «محسن یگانه» به همین‌جا ختم نشد. بلکه رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه هم با متهم کردن این خواننده ایرانی به یهودی‌ستیزی، تلاش کردند اینگونه عنوان کنند که انتقاد از جنایات رژیم صهیونیستی یعنی توهین به دین یهود! وبسایت «صدای آمریکا» یکی از رسانه‌های دولت آمریکا بود که درباره کنسرت «محسن یگانه» نوشت: “جامعه یهودیان ایرانی تبار در لس‌‌آنجلس خواستار تحریم کنسرتی شده که قرار است تا ساعاتی دیگر در سالن کنسرت مایکروسافت برگزار شود. یگانه به دلیل شعر یکی از ترانه‌هایش با عنوان «گله کرکس‌ها» که محتوای ضد یهودی دارد، مورد اعتراض واقع شده است. در این تصنیف کلمه کرکس به عنوان استعاره به جای یهودی بکار رفته است، همچنین اشاره دارد به ستاره داوود که از دو مثلث تشکیل شده و از این دو استعاره به عنوان نماد ترس و زندان استفاده شده است. ویدئوی این ترانه نیز شامل صحنه‌هایی است از خرابی‌ها و کشتارهای ناشی از دخالت جمهوری اسلامی در سوریه که به نادرست به اسرائیل نسبت داده شده است …”

این در حالی است همین رسانه‌های وابسته به دولت‌های استکباری هیچ‌گاه در برابر توهین به دین مبین اسلام که بیش از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون نفر پیرو دارد موضع نمی‌گیرند و معتقدند اهانت به ارزش‌های اسلامی به‌حق و مصداق آزادی بیان است، اما حتی انتقاد به جنایت رژیم صهیونیستی که سگ نگهبان استکبار و استعمار است، اشتباه است و باید با آن مقابله کرد!

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه با عمل خود به خوبی نشان داده‌اند که ادعای دولت‌های غربی درباره «آزادی بیان» و «حقوق‌بشر» تنها یک شعار است که فقط در زمانی که به‌نفعشان باشد از آن پشتیبانی می‌کنند، اما اگر حمایت از آزادی بیان به‌ضررشان باشد، چه اهمیتی دارد که هزاران نفر سرکوب شوند!

در پایان، شایان ذکر است که خوانندگان و دیگر هنرمندان ایرانی، بهتر است از سفر به مکان‌هایی که عناصر ضدانقلاب در آن حضور دارند خودداری کنند؛ چون هم سبب مشروعیت دادن به انها می‌شوند و خطر جانی برای آنها دارد.

انتهای متن/

کشورهای غربی همواره در تبلیغات گسترده رسانه‌ای خود، رعایت «آزادی بیان» را یکی از ویژگی‌های مثبت خود می‌دانند و به آن افتخار می‌کنند؛ هرچند که در عمل جور دیگری عمل می‌کنند. از این رو، گروه‌ها و عناصر ضدانقلاب و فعالان در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه هم که از ایران گریخته و به غرب پناه برده‌اند، با آنکه در عمل اعتقادی به «آزادی بیان» ندارند، اما در سخن خود را به آن پایبند می‌دانند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. اتفاقا آزادی بیان یعنی هر دو گروه حرفشون رو می زنند و در عین حال محسن یگانه با کمال امنیت در بزرگترین سالن موسیقی لس آنجلس کنسرت برگزار کرد!
    منصف باشید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme