https://telegram.me/empireoflies

ضدانقلاب سلطنت‌طلب، کامبیز حسینی را مزدور جمهوری اسلامی نامید!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، در روزهای اخیر گروه‌های مختلف ضدانقلاب، از سکولار گرفته تا سلطنت‌طلب و کمونیست به هر بهانه‌ای با یکدیگر درگیر شده و با تندترین الفاظ از یکدیگر پذیرایی می‌کنند تا عمق اختلافات بین خود را بیش از پیش مشخص کنند.

در یکی از موارد، چند روز پیش امید دانا ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم در صفحه فیسبوک خود، به استفاده برخی عوامل رسانه‌های بیگانه مانند فرشید منافی و کامبیز حسینی از پرچم جمهوری اسلامی برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران به شدت انتقاد کرد و آنها را با عناوینی مانند “کرم خاطی” خطاب کرد که این خبر در مطلبی با عنوان “جام جهانی فوتبال بهانه دعوای جدید ضدانقلاب شد” در سایت «امپراتوری دروغ» منتشر شد.

چند روز بعد، کامبیز حسینی مجری ضدانقلاب و ضددین، ابتدا در قسمت ۴۶ برنامه پولتیک و پس از آن در صفحه فیسبوک خود به سخنان امید دانا واکنش نشان داد و این سلطنت‌طلب را فردی “بیکار” و “مفت‌خور” نامید که این خبر نیز در مطلبی با عنوان “واکنش تند مجری ضدانقلاب به سلطنت‌طلب‌ها” در سایت «امپراتوری دروغ» منتشر شد.

اما کار به اینجا خاتمه نیافت. امید دانا دیروز در پستی در صفحه فیسبوک خود با اشاره به سخنان اخیر کامبیز حسینی، مجری برنامه پولتیک را به طور ضمنی مزدور و عامل جمهوری اسلامی نامید. این سلطنت‌طلب حامی سرسخت رضا خان میرپنج، به سابقه حضور کامبیز حسینی در برنامه “غنچه‌های انقلاب” رادیو جمهوری اسلامی ایران در دوران کودکی‌اش اشاره کرد و با استفاده از الفاظی تند نوشت:

مردک، که حیف نام کامبیز که بر تو نهادند، مفت تو میخوری که در برزیل پلاس بودی اینجانب در سوئد هم کار میکنم، هم درس میخوانم، هم مادر امثالی مانند تو رو جلوی چشماتون میارم. اینجانب با دست خالی دست‌های شما را رو کردم، اما تو مفت‌خور مدت‌ها از جیب صدای آمریکا خوردی و بعدش داری از جیب رادیو فرداها می‌خوری، خدا می‌داند از چند جای دیگر برای دلقک بازیهایت پول دریافت میکنی، در آخر جفتک پدر پدرسوختت انداخته که تو وطن‌فروش را بوجود آورده. باشد پاسخ درستی به تو یکی خواهم داد بزودی در برنامه ای دستت را حسابی رو میکنم مجری غنچه های انقلاب سابق و پولتیک امروز …

امید-دانا-کامبیز-حسینی-1

واکنش امید دانا به سخنان کامبیز حسینی.

امید دانا که در یکی از بارهای شهر استکهلم کار می‌کند، بسیار دوست دارم خود را به عنوان یکی از رهبران اپوزسیون جمهوری اسلامی معرفی کند، اما نه قیافه جذابی دارد و نه عقلی و نه سوادی که حداقل چند نفری را به امیدی دور خود جمع کند. این ضدانقلاب سلطنت‌طلب در صفحه فیسبوک خود با انتشار سه متن اخیر سایت «امپراتوری دروغ» درباره خود، نوشت:

… دیدم چندین سایت جمهوری اسلامی در چند روز سه مطلب علیه اینجانب بابت حمله به جیره خواران خارج نشینش منتشر کرده است.
با این حملات ما نه تنها دلسرد نمیشویم بلکه استوارتر بر راهمان خواهیم رفت. ای کسانی که با پرچم جمهوری اسلامی در خارج از کشور عکس انداختید، منتظر واکنش سنگین ما باشید (!)

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. اوضاع چقدر قمر در عقرب شده …به واقع که دشمنان ما احمق تشریف دارند.

  2. هرچه میتوانید زور بزنید اخرش ما نند شاه به غلط کردن میافتید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme