https://telegram.me/empireoflies

ضدانقلاب: زندگی‌ در ایران که دیگر فتوشاپ نیست!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، “امین موحدی” ضدانقلاب فراری مقیم آمریکا با انتشار یادداشتی نسبت به حقایق جامعه ایران اذعان کرده است. متن یادداشت وی در ذیل آمده است:

باز می‌نویسم و باز می‌دانم که ممکن است عده‌‌ای رویاپرداز مرا متهم به این کنند که فلانی‌ عامل رژیم است، باور کنید در این چند سال همه نوع اتهام را به جان خریده‌ام از عامل استکبار تا جاسوس اسرائیل و تجزیه‌طلب و تازگی‌ها عامل جمهوری اسلامی، خود نیز نمی‌دانم کدامشان هستم اما مگر فرقی‌ هم می‌کند، هر چه باشم خود می‌دانم هیچکدام از اینها نیستم و روزنامه‌نگاری هستم که دوست دارم حقیقت را ساده تعریف کنم چون به جرات می‌توان ادعا کرد که عاشقان حقیقت همگی‌ مردمانی ساده‌اند. برای گفتن حقیقت نیازی به فلسفه‌پردازی‌های پیچیده نیست، کافیست حقیقت را آنگونه که هست بیان نمود آنگاه همگان به سادگی‌ آنرا درک خواهند کرد.

یک عده‌ خارج‌نشین، بی‌خبر از داخل ایران راه افتاده اند … ببخشید راه نیفتاده در جا یا در حال خواب هر چه شاخصه‌های زندگی‌ و پیشرفت و تعامل در ایران بالا می‌رود اینها جار می‌زنند نه آقا باور کنید فتو شاپه !

مردم روزهای تعطیل و مناسبتهای دیگر و حتی آخر هفته، همه به سلامتی‌ به شمال و کوه و دشت می‌روند آنوقت این فتوشاپ‌پرستان داد میزنند “آی مردم داخل کشور از گرسنگی در حال مرگ هستند!”

از نظر نظامی در مناسبتهای سیاسی صدها موشک و توپ و تانک در خیابانهای ایران رژه می‌روند و آنگاه می‌گویند فتوشاپه! از نظر سیاسی میلیونها نفر در انتخابات شرکت کرده و به مشروعیت سیاسی نظام رای می‌دهند آنوقت می‌فرمایند فتوشاپه، میلیونها نفر در خیابان‌ها در روز ۲۲ بهمن جمع می‌شوند و دوستان می‌فرمایند فتوشاپه یا اینکه اینها را به زورآورده‌اند !

در مورد این تظاهرات زوری تا چیزی یادم نرفته بگویم که ما هم وقتی‌ محصل و حتی سرباز بودیم و موقع تظاهرات‌های رسمی‌ وقتی‌ از مدرسه و یا پادگان حرکت میکردیم که به تظاهرات برویم تا پایمان از مدرسه یا پادگان به بیرون می‌رسید جیم می‌شدیم اما بیشتر بچه‌ها می‌ماندند و نه کسی‌ آنها که جیم می‌شدند را مورد پرسش قرار می‌داد و نه کسی‌ به آنها که می‌ماندند پاداش، یعنی‌ اینکه این جمعیتی‌ که ۲۲ بهمن در خیابانها می‌بینید نه فتوشاپند و نه به زور دگنک آنجا هستند. آنها میایند تا باشند حالا ما باور نمی‌کنیم مشکل خودمان است نه فتوشاپ.

اینها را می‌گویم تا مرز بین حقیقت و توهم روشن شود، چون بسیاری از آنها که من در خارج کشور می‌شناسم دوست دارند از آرزوهای خود به نام حقیقت سخن گویند. آنها آرزو دارند که همه اینها فتوشاپ باشد و آنگاه این آرزوی خود را به نام حقیقت بیان می‌کنند.

اینها را می‌گویم نه اینکه از جمهوری اسلامی دفاع کنم، بلکه می‌خواهم تا مرز بین فتوشاپ و فتوشب از یکدیگر جدا گردد. آقایان و خانم‌ها! باور کنید این پیشرفت و تصاویری که از خیابانهای شهرهای ایران و تفریح گاه‌های مملو از جمعیت ایران در رسانه‌های مختلف جهان منعکس می‌شود فتوشاپ نیست، بلکه این فتوشاپِ ادعایی شما فوتورویاهای شبانه شماست که به روز هم کشیده شده است.

اگر همه چیز فتوشاپ است و این ۸۰ میلیون جمعیت که در ایران زندگی‌ می‌کنند در حال مردن از گرسنگی هستند، پس چگونه توانسته‌اند و می‌توانند زندگی‌ کنند که اگر با توجه به آمار و ارقام فتوشاپ گرفته‌ها (بیماری جدیدی که  بیماران در آن‌ فکر میکنند همه چیزهای خوب فتوشاپ است و حقیقت ندارد) باید تا به حال تمام مردم ایران از گرسنگی مرده باشند که؟ پس اینها که کنار دریا و توی جنگل عکس می‌گیرند و فتوشپ گرفته‌‌ها، آنها را یواشکی به نام خود ثبت و منتشر می‌کنند آدمیزاد نیستند؟

اینهمه ماشین آخرین مدل توی خیابان‌های تهران چه می‌کند؟ خوب گیریم این ماشینها هم فتوشاپند اما این مقاله هم آیا اینهم فتوشاپ است؟ در این مقاله پژوهشی و علمی‌ حتی با در نظر گرفتن سلیقه فتوشب‌پرستان کلی‌ اعتراف شده است که ایران در بین دولت‌های آسیب‌پذیر در صدر کشورهای در حال پیشرفت است، آنهم به نقل از بنیاد صلح، سازمانی غیرانتفاعی در واشنگتن در بخشی از این گزارش آمده است: شاخص دولت‌های آسیب‌پذیر در سال ۲۰۱۴ میلادی، ایران را در صدر فهرست کشورهایی با بیشترین پیشرفت قرار داده است.

حالا هی‌ ما بگوییم ماست سفید است، شما بفرمائید سیاه! لاقل همیشه سیاه نفرمائید، از این صدای آمریکا یاد بگیرید که گاهی هم به جای سیاه می‌گوید: ماست سیاه و سفید است!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. زندگی در ایران فتوشاپ نیست اما خالی از مشکلات هم نیست
    باید باور کنیم که در همه جای دنیا همین طور هست. در دنیای ما، انسان همیشه در رنج و سختی خواهد ماند

  2. به تصورت عامل هیجا نیستی‌ نه جاسوسی نه خائن اما من ثابت می‌کنم که ۱۰۰% دزد هستی‌
    تمام فایلهای صوتی که ازت دارم خودت اعتراف کردی که از دولت جمهوری اسلامی مثل سگ می‌ترسی‌. الانم داری با پاسپورت آمریکایی بیزنس میکنی‌. میدونی‌ اگه به گوش‌ دولت آمریکا برسه دیپورت هستی‌ و باید بیای توی جمهوری اسلامی تا فقط یه تیکه گوش ازت بمونه تا خانوادت بتونن یه قبر با یک تیکه گوش ازت داشته باشن ؟؟
    من دارم علیه توی خائن، کثیف، وطن فروش و ۱۰۰ البته دزد اقدام می‌کنم و سو می‌کنم.
    حالا زخمای پاتو با پول دخترا خوب کن که به زودی به پاهات نیازه بیشتری پیدا میکنی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme