https://telegram.me/empireoflies

تشویق به روزه‌خواری در ملاء‌عام توسط ضدانقلاب + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، با فرارسیدن فصل تابستان و همچنین ماه مبارک رمضان تشویق به بی‌حجابی و روزه‌خواری در دستور کار ضدانقلاب قرار گرفته است.

“امید شریفی دانا” ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم در صفحه فیسبوک خود مردم ایران را به روزه‌خواری در ملاءعام تشویق کرد. وی که از دین اسلام خارج و پس از توهین به ارزش‌های اسلامی مرتد گشته است، به همراه همسرش “نازنین زرین‌کلاه” در کشور سوئد زندگی ننگینی دارد.

امید دانا اکنون به غیر از کمک‌های مالی که از دولت سوئد دریافت می‌کند، در یکی از مشروب‌فروشی و مراکز فساد شهر استکهلم نیز به عنوان “مسئول سالن” مشغول به فعالیت است تا به زندگی نباتی خود ادامه دهد. وی خود را سینه‌چاک و هوادار واقعی خاندان فاسد پهلوی و شخص ربع پهلوی می‌داند و بارها به هواداری و دفاع از ربع پهلوی با دیگر جریانهای اپوزسیون خارج‌نشین درگیر شده است.

او در یکی از آخرین پست‌های خود در شبکه اجتماعی فیسبوک، خود را دشمن اسلام معرفی می‌کند و مردم را تشویق به جویدن آدامس در خیابان کرده است. او نوشته است:

… ﻫﻤﻴﺸﻪ اﺯ ﺩﻫﺎﻧﻢ ﺑﻪ ﻋﻨﻮاﻥ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﺩﻭﻥ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻴ‌ﻜﺮﺩﻡ و ﺑﺮای اﻳﻨﻜﻪ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭ ﻧﺎﺩﺭﺳﺖ اﺳﻼﻣی ﺭا ﺑﺸﻜﻨﻢ ﻳک ﺁﺩاﻣﺲ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺭﻭﺯ ﻣی‌ﺠﻮﻳﺪﻡ … (!)

امید-دانا-روزه‌خواری

دعوت امید دانا به روزه‌خواری.

این ضدانقلاب نادان مانند دیگر دوستانش خیال کرده با آدامس جویدن اسلام زیرسوال می‌رود!، اما احتمالا او نفهمیده افرادی که در ماه رمضان او را در حال آدام جویدن می‌دیدند، گمان می‌کردند وی در حال نشخار کردن است! البته از هوادار تمام عیار فردی معلوم‌الحال مانند ربع پهلوی انتظاری بیش از این نمی‌رود!

چندی پیش نیز “بهروز صوراسرافیل” دلقک دائم‌الخمر و از مدیران تلویزیون صدای آمریکا با بی‌شرمی به اسلام و ائمه اطهار (ع) توهین کرده بود که با واکنش بسیاری از کاربران فضای مجازی مواجه شد.

توهین بهروز سوراسرافیل به مقدسات اسلامی.

توهین بهروز سوراسرافیل به مقدسات اسلامی.

البته ضدیت با اسلام و مقدسات مردم ایران در بین سلطنت‌طلبها ریشه بسیاری طولانی داشته و از زمان روی کار آمدن رضا میرپنج توسط انگلیسی‌ها در ایران و کشف حجاب تا به امروز ادامه دارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۳ دیدگاه

  1. لعنت به آنها

  2. چه عکس خانوادگی قشنگی گرفته!!! اونی که تو بغلشه باباش نیست احیانا؟!!!!

  3. وجود حشراتی امثال این و اون صور اسرافیل دلقک مست عربده کش روانی که هر بار آدم قیافه و حرکات این حشره رو میبینه،میمیره از خنده،مایه ی ناراحتی ما مردم ایران هست.اون وقت این موجود باید بیاد راجب نظام با شکوه جمهوری اسلامی و دین مبین اسلام،این چرندیات و بگه،آخه صور اسرافیل سیبیل قشنگ تو برو دمپاییتو سمت دوربین پرت کن…تعجب من از آمریکاست که چطور میاد روی این آدم های احمق سرمایه گذاری میکنه….

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme