https://telegram.me/empireoflies

صهیونیسم داعشی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این فضای القایی در حالی همچنان از سوی غرب ترویج می‌شود که نوع رفتارهای گروه‌هایی مانند داعش بیانگر ماهیت صهیونیستی آنان است که در رفتارهای این گروه‌ها می‌توان مشاهده کرد.

به عنوان نمونه در حالی بحران پناهجویان و آوارگان برجای مانده از جنگ افروزی های غرب و جنایات داعش جهان را فراگرفته که بیانیه‌های قابل توجهی از سوی سران داعش منتشر شده است. به عنوان مثال رأی الیوم آدر این باره گزارش داده است؛ یک مقام داعشی در ویدئویی خواستار توقف مهاجرت به اروپا شده و از مهاجران سوری و عراقی خواسته در سرزمین‌های تحت کنترل داعش به اقامت خود ادامه دهند.ویدئوی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از قول داعش تاکید دارد که امنیت کامل در سرزمین‌های خلافت برقرار است و قوانین اسلامی در آن اجرا می‌شود.

این گزارش‌ها دارای دو بعد قابل تدمل است. نخست تایید ادعای غرب است که در میان پناهجویان داعشی‌ها نیز حضور دارند لذا غرب برای مقابله با آنها از ورود پناهجویان خودداری می‌کند. این امر توجیهی برای رفتارهای غیر انسانی غرب با پناهجویان شده است.

دوم آنکه بیانیه‌های داعش اقدامی هماهنگ با غرب است که محور آن را جذب نیرو برای داعش تشکیل می‌دهد. نکته مهمی که در این عرصه مطرح است شباهت رفتاری داعش با صهیونیست‌ها است. رژیم صهیونیستی با ادعای وضعیت بحرانی یهودیان در جهان کوچ آنان به اراضی اشغالی را سر داده و از حربه رفاه و امکانات برای جذب آنان استفاده کرده است. به عبارتی آنان از اصل ملت بدون سرزمین و سرزمین بدون ملت برای جمعیت سازی استفاده کرده‌اند و داعش آن را ادامه می‌دهد. شباهت رفتاری داعش و صهیونیست‌ها، پیوند آنها را آشکارتر می کند و واهی بودن ادعای غرب که می خواهد داعش را به اسلام نسبت دهد نمایان می سازد.

صهیونیست‌ها با ادعاهای واهی و پناه دادن به آوارگان در لوای دین یهود به جمعیت سازی و اشغالگری می‌پرداختند و اکنون داعش با همین فرایند و با ادعای حمایت از آواره‌های مسلمان این ترفند را اجرا می کند.

این امر به خوبی بیانگر یک اصل است و آن اینکه آبشخور صهیونیست‌ها و داعش یکی است که همان استکبار جهانی در قالب آمریکا و انگلیس است. آنانی که برای رسیدن به منافع خود از هیچ اقدامی فروگذار نبوده و به هر ابزاری از جمله ایجاد جریان‌های تروریستی نظیر رژیم صهیونیستی و داعش و.. می‌پردازند و با کشتار بشریت به دنبال تأمین منافع خود هستند.

انتهای پیام/میزان

کشورهای غربی تلاش بسیار دارند تا گروه‌های تروریستی نظیر داعش را به جهان اسلام نسبت دهند تا در لوای آن چهره‌ای خشن و جنایت‌کار از جهان اسلام به نمایش بگذارند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme