https://telegram.me/empireoflies

صف تجزیه طلبان در مقابل شبکه من‌‌ و‌ تو

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه من و تو که در بین همپیالگی های خود به تلویزیون همجنس‌بازان معروف شده است،با دعوت از تجزیه‌طلبانی که دستشان به خون مردم ایران آغشته است،از تجزیه ایران سخن می گوید.

طی روزهای اخیر افرادی جنایت پیشه و فراری،چون عبدالله مهتدی سرکرده گروهک الحادی کومله، مقیم انگلیس، عبدالستار دوشوکی حامی جریان تکفیری و گروهک ریگی، سحر بیت مشعل یکی از اعضای جنبش – به اصطلاح- خلق عرب و…در «من و تو» حاضر شدند و از رویای تجزیه ایران گفتند. اما یکی دیگر از تجزیه طلبان نورچشمی «من و تو» شاعر ملحد و عضو چریکهای فدایی خلق به نام اسماعیل خویی است.

اسماعیل خویی بعد از انقلاب از مدافعان سازمان چریک‌های فدایی خلق بود و در سال ۱۳۶۰ به دلیل اینکه از مخالفان جمهوری اسلامی ایران بود به صورت خودخواسته به انگلستان پناهنده شد.

اسماعیل خویی

اسماعیل خویی شاعر ضد انقلاب مقیم انگلستان

خویی نویسنده ضد نظام و فراری از جمله عناصر فعال در تشویق و هماهنگی نیروهای مخالف نظام برای قرار گرفتن در مقابل نظام در حوادث بعد از انتخابات بود.

وی مصاحبه‌های متعددی را نیز با شبکه‌های ضد انقلاب نظیر  بی‌بی‌سی و من وتو در ایام انتخابات انجام داده است.همچنین وی به دلیل سکونت چندین ساله در انگلیس به این زبان تسلط پیدا کرده‌است در حال حاضر اکثر شعرهای خود را به زبان انگلیسی می‌گوید و با توجه به حمایت‌هایی که از طرف سازمان‌ها و شبکه‌های ضدانقلاب از او در انگلیس می‌شود، کتاب‌های شعر خود را به چندین زبان مختلف از جمله فرانسوی، آلمانی، هندی، روسی و. . . ترجمه کرده است.

وی در ایام انتخابات شعری را با عنوان «پاسدار احمدی‌‌نژاد » به افتخار یکی از سران فتنه سرود که در آن اهانت‌های بسیاری به رهبر انقلاب، رئیس‌جمهور و مردم ایران بیان می‌کند.

در خصوص یکی دیگر از عناصر تجزیه طلب در تلویزیون من و تو که برخی از رسانه های هم سو با این شبکه برایش سنگ تمام گذاشتند می توان به سحر بیت مشعل اشاره کرد.

«سحر بیت‌مشعل» از عناصر گروهک تجزیه‌طلب الاحواز است که در جلسات مختلف این گروهک شرکت‌کرده است . وی اخیرا به بهانه دفاع از حقوق بشر و اقلیت های قومی در تلویزیون های بیگانه فعالیت شدیدی را آغاز نموده عمده بحث هایی که وی در غالب دفاع از حقوق بشر در این تلویزیون ها ایراد می کند در راستای تحریک اقوام ایرانی به ویژه عرب ها برای شورش بر علیه حکومت اسلامی است.

سحر-بیت-مشعل

لازم به یاد آوریست که بهروز فتاحی از پیشمرگان قدیمی گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله چندسال پیش بدست کمیته مرکزی کومله مهتدی که از ماهها قبل به اتهام واهی همکاری با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران بازداشت و زندانی شده بود کشته شد.

سحر

بهروز فتاحی که بدست عبدالله مهتدی کشته شد.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme