https://telegram.me/empireoflies
متهمان پرونده آتش زدن مسجد و باشگاه فرهنگی ورزشی، فدراسیون فوتبال و ساختمان خبر ورزشی در تهران به حبس محکوم شدند.

صدور حکم برای متهمان پرونده «ری‌استارت»

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغحجت الاسلام موسی غضنفرآبادی گفت: سال گذشته چندین اقدام ضد امنیتی همچون آتش زدن مسجد، باشگاه فرهنگی ورزشی، فدراسیون فوتبال و ساختمان خبر ورزشی به وقوع پیوست.

وی گفت: همزمان با وقوع این حوادث، دو پرونده برای پیگیری تشکیل و به دادگاه انقلاب ارجاع شد.

رئیس دادگاههای انقلاب تهران درباره پرونده آتش زدن مسجد جوادالائمه (ع) افزود: در این پرونده دو متهم اقدام به آتش زدن و شکستن شیشه های این مسجد در تهرانپارس کرده بودند که حکم حبس آنها صادر شده است.

وی همچنین گفت: پرونده دیگری که در دادگاه انقلاب پیگیری شد مربوط به آتش زدن باشگاه فرهنگی ورزشی، فدراسیون فوتبال و ساختمان خبر ورزشی است و این پرونده هم دو متهم دارد که محکوم به حبس شده‌اند.

غضنفرآبادی تصریح کرد: احکام متهمان این دو پرونده ۳، ۵، ۶ و ۱۰ سال حبس است که البته احکام صادره قابل تجدیدنظرخواهی در مراجع قضایی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مشخص شده است این افراد تحت تاثیر کدام گروه های معاند اقدام به این حرکت کرده اند؟ گفت: متهمان تحت تاثیر القائات یکی از گروه های معاند دست به این اقدامات زده اند و در اظهارات خود اعلام کرده اند در ابتدا تحت عنوان یادگیری مباحث عرفانی وارد این گروه‌ها شده اند و پس از آنکه جریان به انحراف کشیده شده است، نتوانسته اند خودشان را نجات دهند.

رئیس دادگاه های انقلاب تهران افزود: در حال حاضر برخی گروه های معاند از ناحیه استکبار و اسرائیل حمایت می شوند و شبکه هایی را در فضاهای مجازی به راه انداخته اند که پشت این جریان افرادی دست به اقداماتی جهت مخالفت با اسلام، قرآن و فرهنگ اهل بیت(ع) می زنند.

غضنفرآبادی افزود: مردم و به ویژه جوانان باید برای ورود به گروه ها با دقت بیشتری اقدام کنند تا خدای ناکرده تحت تاثیر القائات و فریب های دشمن قرار نگیرند.

وی گفت: مردم مطمئن باشند که چیزی از چشم نیروهای امنیتی مخفی نمی ماند و هر کسی که امنیت را مخدوش کند حتما مجازات می‌شود.

رئیس دادگاه های انقلاب تهران تاکید کرد: اگر از این پس شاهد تکرار حوادثی از این دست باشیم، مجازات هم شدیدتر می شود و حتی در حد اعدام خواهد بود.

گفتنی است؛ آذر سال گذشته افرادی مرتبط به یک گروه فریب خورده تحت عنوان «ری استارت» در اقدامی ضد امنیتی مسجد جوادالائمه در تهرانپارس، باشگاه ورزشی، دفتر یک روزنامه ورزشی و فدراسیون فوتبال را به آتش کشیدند که با پیگیری پلیس دستگیر شدند و پرونده آنها به دادگاه انقلاب ارجاع شد.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

متهمان پرونده آتش زدن مسجد و باشگاه فرهنگی ورزشی، فدراسیون فوتبال و ساختمان خبر ورزشی در تهران به حبس محکوم شدند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme