https://telegram.me/empireoflies
در میان سروصداها و اغتشاشات گروه معدودی طی روزهای گذشته، گروهی از دانش‌آموزان روستایی به شکلی متفاوت گلایه‌مندی خود را از مشکلات موجود مطرح کردند.

صدای واقعی مردم در میان اغتشاشات+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاین روزها مردم شریف کشورمان شاهد اتفاقات ناخوشایند متعددی بودند، از زلزله و سیل و آوار تا اغتشاش و آشوب و موج سواری عده‌ای منافق و معاند با جمهوری اسلامی ایران که هر یک به نوعی کام‌شان را تلخ کرد. 

برخی حوادث طبیعی مانند سیل و زلزله را می‌توان مقدرات الهی نامید اما برای تعدادی از آنها مانند آشوب و اغتشاش، توجیه مناسبی جز دشمنی و ستیز نمی‌توان داشت. 

در شرایط نامناسب اقتصادی، برخی از مردم برای مطالبات مالی خود تجمعاتی را برگزار کردند که در این میان تعدادی آشوبگر بی‌اطلاع از پشت پرده محرکان و مشوقان خود یعنی رسانه‌ها و کانال‌های ضدانقلاب، با آمدن به خیابانها و تخریب اموال عمومی سعی کردند تا نظم و آرامش را برهم بزنند. اما بازهم با هوشیاری و اقدام به موقع مردم همیشه درصحنه، این هدف شوم نیز ناکام ماند. 

ملت شریف ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی‌های متعدد نشان دادند که همیشه بیدارند و هرگز بازیچه دست دشمنان و منافقان برای رسیدن به اهداف پلیدشان نخواهند بود. البته این حضور پرشور، به معنای آن نیست که مردم مطالبات اقتصادی‌شان را فراموش کردند، آنها همچنان با مشکلات خود دست به گریبانند و هنوز هم خواستار تغییر در برخی سیاست‌ها هستند. دشمن تلاش کرد تا صدای واقعی مردم را در لابه‌لای اغتشاشات و آشوب‌های هدفمندش پنهان کند. 

ویدئوی زیر همخوانی تعدادی از کودکان و دانش‌آموزان روستای تاچل علیشیر است که طی آن مردم این روستا با دنبال کردن خط رهبری، سعی دارند خواسته‌های واقعی‌شان را مطرح کنند. مطالباتی که دلیل اصلی تجمعاتشان بود.

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

در میان سروصداها و اغتشاشات گروه معدودی طی روزهای گذشته، گروهی از دانش‌آموزان روستایی به شکلی متفاوت گلایه‌مندی خود را از مشکلات موجود مطرح کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme