https://telegram.me/empireoflies

صدای خرد شدن فرهنگ مسموم یانکی‌ها به گوش می‌رسد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بر خلاف تصورات ایجاد شده توسط رسانه‌های حاکم بر جهان بخصوص رسانه‌های تحت پوشش سیاست‌های ایالات متحده آمریکا در سراسر جهان، صدای خرد شدن فرهنگ مسموم و آلوده یانکی‌ها به گوش می‌رسد. البته هنوز به علت تسلط رسانه‌ای بر کل جهان این صدای نابودی ارزش‌های دروغین و فاسد و گمراه‌کننده در هیاهوی بی‌پایان پنهان می‌شود.

هالیوود که نماد تسلط و رشد فرهنگ غالب آمریکا و ابزاری در جهت رشد اهداف دولت آمریکا و تضعیف فرهنگها و هویت ملل مختلف است، آنچنان که خود را در کل جهان به رخ می‌کشد نیست و در طول زمان و در نگاهی تیزبینانه در حال از دست دادن هویت غالب خود است.

از گذشته‌ها ترویج و معرفی شخصیت‌های هالیوودی و بازیگران و هنرمندان این صنعت، بخشی از ترویج سبک زندگی آمریکایی بود و حتی ارتش آمریکا هم برای خود در هالیوود سهمی دارد و آنگونه که می‌خواهد تجاوزات و رخ نظامی خود را به جهان صادر می‌کند.

از همین جاست که اکثر افراد گرفتار مستندها و فیلم‌های پر اکشن نظامی هالیوودی هستند و در ذهن و باورشان فرو میکنند که جنگنده F22 هیچ رقیبی ندارد و اگر به هر آسمانی وارد شود هیچ جنگنده‌ای توان مبارزه با آن را ندارد! این یعنی یعنی تسخیر روح و باور یک ملت پیش از شروع جنگ به نفع طرف مهاجم. وقتی دشمن را غالب و شکست‌ناپذیر بدانیم و خودمان هم باور کنیم، دشمن نیازی به لشگر کشی ندارد ما از درون به دست باور غلط خودمان ویران خواهیم شد.

همچنان که زوج‌های هالیودی و سبک زندگی‌یشان خوراک تمامی رسانه‌ها و شبکه‌های جهان و حتی وسیله‌ای جهت ارتقای جامعه هنری و سینمایی رو به نابودی کشور خود ما نیز است، در سکوتی مرگبار و تلخ، هرازگاهی بند سست این زندگی‌های هالیوودی از هم میپاشد؛ تا جایی که حتی شنیدنش هم برای خیلی‌ها عادی شده و ما هم از این روش و فرهنگ مستثنی نیستیم و کم نیستند طلاق‌های زوج‌های هنری سینمای ایران.

به راستی علت این سستی و جدایی که به راحتی در شبکه ‌های اجتماعی و رسانه‌ای منتشر می‌شوند چیست؟

نه به آن وصال پر هیاهو و داغ و افسانه‌ای، و نه به این طلاق سرد و خاموش. اینک ‏‎طلاقی دیگر برای یکی از زندگی‌های هالیوودی آمریکا؛ یک زوج هنری معروف و پر سروصدا و داغ هالیوودی با چندین فرزند!!

«آنجلینا جولی» بعد از ١٢ سال زندگی مشترک با بِرد پیت درخواست طلاق و جدایی داد!! او عنوان کرده که این کار را به عنوان یک والدین خوب برای فرزندانش کرده است!

خب! فکر کنیم و آگاه باشیم در این دهکده جهانی کوچک مبادا دنبال‌رو فرهنگ و رفتاری باشیم که خود در حال نابودی است.

قدر منزلت و جایگاه رفیع خانواده را در فرهنگ غنی اسلامی ایرانی بدانیم و به اسم امروزی شدن و مدرن بودن کانون گرم خانواده را پای شبکه‌های ماهواره‌ای مانند «جم تی‌وی» ، «من و تو» و هزاران شبکه به ظاهر علمی و سرگرمی و… مسموم و زایل نکنیم.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme