https://telegram.me/empireoflies
امید دانا

صدای امید دانا از اپوزیسیون «پیرمرد پیرزن» لس آنجلسی درآمد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغامید دانا پان ایرانیسم و مخالف رضا پهلوی به خصومت مسعود صدر(حامیان سلطنت طلب) واکنش نشان داد.

امید دانا نوشت: امشب آقای مسعود صدر برنامه ای را علیه اینجانب و همسرم در تلویزیون پارس ساخت که البته بیشتر شبیه تبلیغ بود.

وی در واکنش به تهدید صدر نوشت: آقای صدر در چند روز گذشته به اینجانب پیامهای زیادی را ارسال کردند  تا برنامه های خودمو در باب افشای ایشان را از روی کانال یوتیوب بردارم و سپس تهدید کردند اگر برنامه هایم را بر ندارم برنامه ای سخیف علیه اینجانب می سازند که امشب ساختند و بار دیگر حقیقت ابتذال رسانه های لس آنجلسی را به رخ کشیدند!

 

دانا افزود: در اینکه اپوزسیون بی سواد بویژه از مدل پیرمرد پیرزنهای لس آنجلسی، سخنان سنگین اینجانب و دوستانم را نفهمند و مغزشان نکشد چیز عجیبی نیست و ایشان هم در حقیقت با برنامه امشب بی سوادی خودش و هم نسلی هایش را فریاد زدند و بدینوسیله من از ایشان بی نهایت سپاسگذارم.

امید دانا با اشاره به بخشی از حمله های مسعود صدر نوشت: البته آقای صدر در سخنانشان تنها یک نکته را درست فرمودند و آنهم این بود همسرم “ارباب” و “رئیس” منه خدایش اینو راست گفتند تمام ظرفهای خونه را من می شورم بیشتر وقتها هم من آشپزی می کنم.

انتهای پیام/روباه نیوز

امید دانا پان ایرانیسم و مخالف رضا پهلوی به خصومت مسعود صدر(حامیان سلطنت طلب) واکنش نشان داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme