https://telegram.me/empireoflies

صدای آمریکا یا صدای فلاحتی ؟

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مجریان «صدای آمریکا» عادت دارند با وجود عدم تخصص و تحصیلات لازم، در همه زمینه‌ها اظهار نظر کنند که همین امر سبب بروز گاف‌های عجیبی در سخنانشان می‌شود. در این میان «مهدی فلاحتی» مجری برنامه «آخرین‌صفحه» این تلویزیون، رکورددار گاف‌های متعدد است.

«مهدی فلاحتی» که مدرک کارشناسی خود را به‌زحمت دریافت کرده، در آمریکا خود را به‌عنوان یک شاعر و کارشناس ادبیات و دیگر چیزها معرفی می‌کند. این مجری تلویزیون دولتی «صدای آمریکا» با آنکه در ماه‌های اخیر به‌طور مکرر گاف‌های عجیب از خود بروز می‌دهد، هنوز مجری محبوب «ستاره درخشش» مدیر بخش فارسی «صدای آمریکا» است.

«مهدی فلاحتی» طی ماه‌های اخیر طی گاف‌هایی مدعی شد، «آیت‌الله موحدی کرمانی» امام جمعه موقت کنونی تهران فوت کرده و «حجت‌الاسلام سالک»، نماینده فعلی اصفهان در مجلس شورای اسلامی را نیز جزء نمایندگان سابق مجلس معرفی نموده بود. او همچنین سردار «سید محمد حجازی» معاون آماد، پشتیبانی و تحقیقات صنعتی ستاد کل نیروهای مسلح را در برنامه زنده، «محسن حجازی» خطاب کرده بود!

وی چند روز پیش نیز «مقتدی صدر» را به‌عنوان رئیس مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق معرفی نموده بود! و …

فلاحتی معمولا در برنامه «صفحه آخر» با کپی‌برداری از سایت‌های مختلف و اظهارنظرهای دوست و دشمن، و کنار هم قرار دادن مطالب راست و دروغ، به شخصیت‌های سیاسی و دینی جمهوری‌اسلامی هجمه می‌برد و در یک دادگاه یک طرفه آنها را محاکمه و محکوم می‌کند.

مهدی فلاحتی

مهدی فلاحتی

این مجری تلویزیون دولتی «صدای آمریکا» که در گذشته عضو گروهک‌های کمونیستی و مارکسیستی بود، و به‌دفعات سابقه توهین به مقدسات اسلامی را دارد، با وجود تکرار گاف‌های خود و به‌ویژه سابقه فساد اخلاقی و تجاوز به «الهام ستاکی» مجری سابق «صدای آمریکا»، خم به ابرو نیاورده و هنوز دارای بیشترین زمان اجرا در این تلویزیون است.

«مهدی فلاحتی» همان کسی است که پس از افشای اقدام غیراخلاقی‌اش در تجاوز به «الهام ستاکی» یکی از همکارانش در شبکه «صدای آمریکا» برای مدتی مقابل دوربین این شبکه ظاهر نشد، اما پس از مدتی در نهایت پررویی به اجرا برنامه بازگشت. وی از جمله کارمندان بسیار فاسد رسانه دولتی آمریکاست که همکاران سابقش از اعتیاد، شرب خمر و هوسرانی‌های او خاطره‌های زیادی نقل می‌کنند، اما در عین حال به دلیل «زرنگ بازی و گوش به فرمانی» توانسته در طول این سالها جایگاه خود را در «صدای آمریکا» حفظ کند و از اخراج در امان بماند.

مهدی فلاحتی (سمت راست) و الهام ستاکی (سمت چپ)

مهدی فلاحتی (سمت راست) و الهام ستاکی (سمت چپ)

فلاحتی که از اعضای شاخص تیم «ستاره درخشش» سرپرست بهائی بخش فارسی «صدای آمریکا» است، تعداد زیادی از کارمندان اخراجی «صدای آمریکا» زیرآب‌زنی‌های او را عامل اخراجشان از این تلویزیون اعلام کرده‌اند و اذعان کرده‌اند که فلاحتی به‌سبب داشتن روابط بسیار نزدیک و خصوصی با «ستاره درخشش» در واقع همه‌کار این تلویزیون است.

«جمشید چالنگی» مجری سابق «صدای آمریکا» از دیگر عوامل فاسد این تلویزیون بود که به‌سبب تجاوز به «نگار محمدی» دیگر مجری اخراجی این شبکه، از کار برکنار شد. چالنگی پس از اخراجش از «صدای آمریکا»، این امر را نتیجه فضاسازی منفی‌ دوستان سابق خود قلمداد کرد و با نام بردن از «مهدی فلاحتی»، وی را شخصی‌ فاسد نامید که پرونده فساد اخلاقی‌‌اش به‌دلیل تجاوز به «الهام ستاکی» در محاکم قضایی امریکا وجود دارد.

«مهشید ندیری» و «نگار محمدی» دو نفر از مجری‌هان زن «صدای آمریکا» که به‌سبب مورد تجاوز واقع شده، از این شبکه اخراج شدند.

«مهشید ندیری» و «نگار محمدی» دو نفر از مجری‌هان زن «صدای آمریکا» که به‌سبب مورد تجاوز واقع شدن، از این شبکه اخراج شدند.

«جمشید چالنگی» با تاکید چندباره بر فساد اخلاقی‌ «مهدی فلاحتی» گفت: “چرا شخصی که مورد هتک حرمت قرار گرفته (الهام ستاکی) اخراج می‌شود اما شخص خاطی و متجاوز (مهدی فلاحتی) به جای اخراج، ترفیع درجه گرفته و در جایگاه مهم و حساس‌تری قرار می‌گیرد؟ و مسئولیت جذب و گزینش مجریان جدید که غالبا خانم هستند به وی سپرده می‌شود؟ امثال خانم ستاکی در صدای امریکا زیادند. افرادی که از ترس اخراج مجبورند دم فرو ببندند و سکوت اختیار کنند …”

همچنین «مهشید ندیری» مجری اخراجی برنامه «روی خط» تلویزیون فارسی «صدای امریکا» است که پس از دریافت حکم اخراج خود (تیر ماه ۱۳۹۲)، در واکنش به مجری‌گری «مهدی فلاحتی» و «آرش سیگارچی» در این برنامه، در صفحه توئیتر خود: “حس اون مادریو دارم که بچه‌شُ به حکم دادگاه ازش گرفتن دادن به بابای معتاد و زنباره‌ش”

وی همچنین نوشت: “همون روزایی که سر شما به انتخابات ۹۲ گرم بود، سر دو تا از ما (مهشید ندیری و الهام ستاکی) رو بریدن گذاشتن رو سینی! هیچکس هم هیچی نگفت.”

تصویر از صفحه توئیتر «مهشید ندیری»

تصویر از صفحه توئیتر «مهشید ندیری»

البته موضوع تجاوز جنسی در بین عوامل رسانه‌های فارسی زبان بیگانه چیز عجیبی نیست و در واقع پس از هوا و غذا، ارتباط غیراخلاقی بین عوامل رسانه‌های بیگانه از ضروریات زندگی است!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

۲ دیدگاه

  1. چه افراد فاسدی هستن اینا
    خبر نداشتم از کثافت کاریاشون … -_-

  2. مقالاتتون خیلی تاثیرگذاره

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme