https://telegram.me/empireoflies

صدای آمریکا مدعی مصاحبه با سعید طوسی شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در دو هفته اخیر اتهام سنگین به یک قاری برجسته قرآن بازتاب گسترده ای در افکار عمومی داشته است. این قاری قرآن که از اساتید تلاوت قرآن و از شاخص ترین قاریان کشور به حساب می آید متهم به عمل خلاف عفت عمومی و تشویق به فساد شده است. اتهام هایی که در یکی از آن ها قرار منع تعقیب برای او صادر شده است و در دومی (تشویق به فساد) پرونده همچنان باز است.

سعید گندم نژاد طوسی متولد ۱۳۴۹ در تهران است. او از یک‌سالگی به مشهد رفته و از پنج‌سالگی فعالیت‌های قرآنی خود را آغاز کرد. او  قاری بین‌المللی قرآن، کارشناس شورایعالی قرآن، آموزگار کلاس‌های قرآن با تمرکز بر آموزش نوجوانان است. سعید طوسی بارها برنده مسابقات قرائت قرآن در کشورهای مختلف شده است. او نفر اول مسابقات بین‌المللی سوریه ۱۳۷۲، نفر اول مسابقات بین‌المللی مالزی ۱۳۷۷، نفر اول مسابقه کشوری ابتهال و دعا، نفر اول مسابقات کشوری قرائت قرآن ۱۳۷۹ است.او در مراسم‌های رسمی مختلفی چون افتتاحیه مجلس دهم، مراسم احیای شب‌های قدر در مصلای تهران به قرائت قرآن پرداخت. او از اعضای شورای عالی قرآن کشور است.

هجمه ها به این قاری برجسته قرآن زمانی بیشترشد که صدای آمریکا در برنامه صفحه آخر هفته گذشته خود به تفصیل راجع به وی پرداخت و با مصاحبه با یکی از شاکیان این پرونده این قاری برجسته قرآن را در اتهامی که برای آن منع تعقیب صادر شده بود متهم نمود و همین امر باعث شد هجمه ها بر این قاری برجسته قرآن بیش از پیش شود.

این فشار ها تا جایی ادامه داشت که دیروز در برنامه صفحه آخر صدای آمریکا سعید طوسی به صورت تلفنی حاضر شد و به اتهامات این شبکه و شاکیانش پاسخ گفت. وی در مصاحبه ای که چند روز قبل ظاهرا با مهدی فلاحتی مجری این برنامه در صدای آمریکا داشته گفته شما ها کاری کردید که دیگر برایم حیثیتی نمانده و قادر به بیرون رفتن از خانه نیستم.

وی همچنین در بیانیه ای که چندی پیش منتشر کرد در خطاب به صدای آمریکا نوشته بود:”این شبکه ماهواره‌ای صدای شیطان بزرگ آمریکا شبکه‌ای است که خود مأمور ترویج فحشا در جوامع اسلامی است و اشاعه اکاذیب و نشر اتهامات ناجوانمردانه به این حقیر و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی و دایه مهربان‌تر از مادر شدن و دلسوزی‌های مزورانه آنها نشان از آن دارد که توطئه ای پلید برای حتک حرمت به ساحت مقدس قرآن در راه است.”

سعید طوسی

البته برای هیچ کس این نکته پنهان نمی ماند که صدای آمریکا برای ملت ایران دلسوز نبوده و نیست تا چه برسد به این که از جامعه قرآنی کشور دفاع کند این شبکه تلویزیونی با فریب برخی از افراد ناآگاه به پرونده با آنها مصاحبه می کند و سعی می کند با کنار هم گذاشتن چند سند و مدرک و دروغ های کاملا آشکار در خصوص دخالت برخی افراد در این پرونده اتهام اثبات نشده فرد مورد نظر را به کسانی در راس نظام منتسب بداند تا با این حربه این افرا و جایگاه شان را مورد خدشه قرار دهد.البته این نکته نباید فراموش شود که بهتر بود با توجه سابقه صدای آمریکا در موضوعات این چنینی اساسا مصاحبه ای با این شبکه معاند انجام نمی گرفت.

همچنین لازم به ذکر است که شاید بهتر بود این موضوع قبل از این که منجر به بی آبرویی فردی و یا انتساب وی به مجموعه ای شود با مدیریت صحیح دستگاه قضایی زودتر به نتیجه می رسید تا ساحت قاریان قرآن در این میان در نزد افکار عمومی خدشه دار نشود.

منابع:

فرارو

مشرق

صدای آمریکا

بی بی سی فارسی

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. باسلام. بالاخره صبر و اعصاب مردم یک حدی دارد. متاسفانه واقعا کسی پاش به دادگاه کشیده نشود اینقدر دادگاهها طول می دهند که واقعا آدم ناامید می شود. الان بنده پرونده الزام به تنظیم سند دارم در دادگاه، سه سال و نیم هست که هنوز بلاتکلیفه ، چه کار کنم الان خونه بعد از چهار سال هنوز به اسمم نیست بالاخره زندگیمان هست الان مدتهاست الاف دادگاه هستیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme