https://telegram.me/empireoflies

«صدای آمریکا» دلواپش بهایی‌ها شد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دولت‌های استکباری به بهانه‌های مختلف در پی اعمال فشار به جمهوری‌اسلامی ایران هستند. یکی از بهانه‌های آنها نبود آزادی مذاهب مختلف در ایران است. البته منظور آنها از «مذاهب مخلف»، فرقه ضاله و انگلیسی-صهیونیستی بهاییت است.

بر اساس قانون اساسی جمهوری‌اسلامی ایران، تنها ادیان الهی و توحیدی مانند اسلام، مسیحیت، کلیمی و زرتشتی در ایران به عنوان دین‌های رسمی شناخته می‌شوند و فرقه‌های ضاله و ساختگی مانند بهاییت رسمیت ندارند از این رو حق داشتن نماینده در مجلس شورای اسلامی را هم نخواهند داشت.

موضوع فوق، بهانه‌ای شده تا از طریق آن دولت‌های بیگانه با استفاده از ابزار رسانه‌ای، ایران اسلامی را به نقض حقوق بشر و حقوق اقلیت‌های مذهبی متهم کنند و برای فشار به ایران، تریبون و رسانه‌های خود را در اختیار افرادی مانند بهایی‌ها قرار داده و به مظلوم‌نمایی برای آنها بپردازند.

چند روز پیش تعداد معدودی از اعضای فرقه بهائیت در ایران که ارتباط نزدیکی با دولت آمریکا و انگلیس دارند، با صدور بیانیه‌ای ادعا کردند که ایران آزادی اقتصادی آنها را هم سلب کرده است!

«صدای آمریکا» به عنوان رسانه وابسته به وزارت امور خارجه آمریکا در گزارشی نوشت: “جامعه جهانی بهایی روز سه شنبه ۱۶ شهریور ماه با صدور بیانیه‌ای خطاب به حسن روحانی رئیس جمهوری ایران، وی را به پایان مظالم شدید اقتصادی بر جامعه بهایی ایران در داخل کشور ترغیب کرد. این بیانیه در عین حال توجه آقای روحانی را به تناقض شدید بین اظهارات دولت تدبیر و امید در زمینه عدالت برای کل اتباع ایرانی جلب کرده و می‌گوید مظالم اقتصادی علیه جامعه بهایی ایران برای تقریبا چهل سال ادامه داشته …”

این رسانه آمریکایی به نقل از بهایی‌ها، جمهوری‌اسلامی ایران را به آپارتاید اقتصادی متهم کرد و نوشت: “این سیاست آپارتاید اقتصادی علیه بخش بزرگی از جمعیت ایران پیامدهای منفی انکارناپذیری بر پویایی اقتصاد کشور داشته و ایران را از یک سرمایه انسانی و مالی محروم کرده است …”

همچنین در ادامه بیانیه مذکور ذکر شده که جامعه جهانی بهاییان در ژنو، مقام‌های ایران را به تناقض میان گفته‌ها و عملکردشان در زمینه عدالت اقتصادی، کاهش بیکاری و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه شهروندان ایرانی متهم کرده است!

این در حالی است که ده‌ها هزار و اکثریت بهایی‌های ایران با وجود انحرافات عقیدتی بسیار، با کمال آزادی در ایران مشغول به زندگی و فعالیت هستند و تا زمانی که افکار کفرآمیز خود را علنی و تبلیغ نکنند یا دست به اقدام مجرمانه‌ای نزنند، کسی با آنها کاری ندارد و مانند دیگر شهروندان به زندگی عادی خود می‌پردازند.

اینگونه جوسازی و بازی‌های رسانه‌ای شبکه‌های وابسته به دولت‌های استکباری تازگی نداشته و سالهاست که دولت‌های غربی از هر بهانه‌ای برای فشار به کشورمان استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دولت‌های استکباری به بهانه‌های مختلف در پی اعمال فشار به جمهوری‌اسلامی ایران هستند. یکی از بهانه‌های آنها نبود آزادی مذاهب مختلف در ایران است. البته منظور آنها از «مذاهب مخلف»، فرقه ضاله و انگلیسی-صهیونیستی بهاییت است. بر اساس قانون اساسی جمهوری‌اسلامی ایران، تنها ادیان …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme