https://telegram.me/empireoflies

«صدای آمریکا» دست به دامن مارکسیست‌ها شد! + عکس

به گزارش «امپراتوری دروغ»، وضعیت اپوزسیون خارج‌نشین که مدعی دموکراسی‌خواهی و یا سلطنت‌طلبی روز به روز بدتر می‌شود و در ۳۶ سال اخیر نتوانسته‌اند خواسته‌های دشمنان ملت ایران در راه مبارزه با جمهوری اسلامی را محقق کنند. از این روی به نظر می‌رسد کشورهای غربی و در راس آنها آمریکا از این گروه‌ها تا حدی دل بریده و به گروه‌های چپ با تمایلات کمونیستی تمایل پیدا کرده و برای مقابله با جمهوری اسلامی دست به دامن آنها شده‌اند.

در همین راستا، شبکه «صدای آمریکا» (VOA) در برنامه‌های اخیر خود با دعوت از برخی فعالان چپ و مارکسیست، تلاش می‌کند تا شرایط را برای متحد کردن آنها و تشکیل جبهه‌ای جدید علیه جمهوری اسلامی فراهم کند.

برنامه «افق» این شبکه، در روزهای اخیر با دعوت از چهره‌های جریان چپ مانند «حسن ماسالی»، «پرویز نویدی» و «بهروز خلیق» به اجرای این ماموریت پرداخته، تا جایی که یک برنامه خود را به مصاحبه کامل با «حسن ماسالی» یکی از فعالان چپ و بررسی زندگی و مبارزات وی اختصاص داده و تلاش کرد این فرد را بزرگ و مطرح کنند.

چندی پیش نیز شبکه «صدای آمریکا» با دعوت از «پرویز نویدی»، از رهبران سازمان اتحاد فداییان خلق ایران و «بهروز خلیق» مسئول هیئت سیاسی اجرائی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)، تلاش کرد میان این دو جریان منشعب از چپ‌ها نزدیکی و اتحادی ایجاد کند که در انتها موفق به این کار نشد.

حسن-ماسالی

حسن ماسالی در صدای آمریکا.

بهروز-خلیق

بهروز خلیق در صدای آمریکا.

پرویز-نویدی

پرویز نویدی در صدای آمریکا.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme