https://telegram.me/empireoflies

ایرانی‌ها یهودی‌ستیز نیستند، پس دوست اسرائیل هستند !!

به گزارش «امپراتوری دروغ»، صدای آمریکا که بصورت آشکار توسط دولت آمریکا حمایت می‌شود، با انتشار نظرسنجی مربوط به سازمانی غیردولتی به نام «اتحادیه ضد افترا» گفته است که مردم ایران در بین کشورهای خاورمیانه دارای کمترین میزان یهودی‌ستیزی هستند.

صدای آمریکا با اشاره به اینکه این نظرسنجی در ۱۰۰ کشور دنیا انجام شده و با اذعان به اینکه مردم برخی کشورها مانند سوریه، پاکستان، سودان، افغانستان و چند کشور دیگر در آن حضور نداشته‌اند، بدون اشاره به چگونگی انجام این نظرسنجی و اعتبار آن، می‌گوید:

… بر اساس نتایج منتشر شده توسط این سازمان غیردولتی، شاخص یهودی‌ستیزی در کرانه باختری و نوار غزه با ۹۳ درصد بالاتر از سایر مناطق خاورمیانه است و پس از آن عراق با ۹۲ درصد و یمن با ۸۸ درصد در رتبه های بعدی قرار دارند … ایران با شاخص ۵۶ درصد پایین‌تر همه کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا قرار دارد … ایران در بین کشورهایی که نظرسنجی ها در آن صورت گرفته، رتبه ۲۱ یهودی ستیزی را دارد و پایین تر از مالزی و یونان و ارمنستان قرار گرفته است …

اما نکته جالب توجه اینجاست که صدای آمریکا دین یهود و رژیم صهیونیستی یکسان قلمداد می‌کند و مدعی می‌شود:

… شاخص پایین‌تر یهودی‌ستیزی در بین ایرانیان به نسبت دیگر مردمان خاورمیانه در حالی است رهبران ایران اسرائیل را به نابودی تهدید می کنند و شماری از آنها نیز با زیر سوال بردن هولوکاست، کشتار گسترده یهودیان در جنگ جهانی دوم، موجب رنجش یهودیان شده اند …

صدای آمریکا با تفاوت قائل نشدن بین دین یهود و رژیم اشغالگر قدس، از سویی این رژیم را مساوی یهودیت، و تمام یهودیان دنیا را حامی این رژیم معرفی می‌کند و از سویی دیگر به دنبال این است که نشان دهد بین نظر مردم ایران و حکومت جمهوری اسلامی درباره رژیم صهیونیستی تفاوت وجود دارد و مردم ایران با این رژیم قاصب مخالفت و دشمنی ندارند.

اما حقیقت این است که مردم ایران با یهودی‌ها مشکلی نداشته و با آنها هم‌زیستی مسالمت‌آمیزی دارند و یهودی‌ها نیز در ایران به راحتی زندگی می‌کنند و حتی دارای نماینده در مجلس نیز هستند و در واقع مشکل مردم ایران تنها با تفکر صهیونیسم و ظلم و جنایت رژیم صهیونیستی بر علیه مردم مظلوم فلسطین است.

شایان ذکر است، بر اساس تحقیقات موسسه نظرسنجی آمریکایی گالوپ که چندی پیش انجام شد، بیش از ۹۷ درصد مردم ایران نسبت به اسرائیل نظر بدی دارند و از آن متنفرند. همچنین بر اساس این نظرسنجی بیش از ۹۰ درصد مردم ایران به حکومت آمریکا خوشبین نیستند و آمریکا را دشمن خود می‌دانند.

گفتنی است، اتحادیه «ضدافترا» سازمانی صهیونیستی و ضددینی است که در سال ۱۹۱۳ توسط فردی یهودی به نام “بنای بریس” تاسیس شد و اکنون دفتر مرکزی آن در نیویورک واقع است. این سازمان ادعا دارد که مهمترین وظیفه‌اش مقابله با یهودی‌ستیزی در جهان است و در واقع به دنبال تطهیر چهره صهیونیسم و رژیم صهیونیستی در جهان است. این اتحادیه از حامیان همجنسگرایی در دنیا و مخالف تدریس متون دینی در مدارس است.

اتحادیه مذکور در سال ۱۳۹۱ پس از شکایت از شبکه پرس‌تی‌وی جمهوری اسلامی به سایت YouTube دستور داد حساب کاربری این شبکه تلویزیونی را مسدود کند.

ضدافترا

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme