https://telegram.me/empireoflies

«صدای آمریکا»: از تجزیه‌طلبی حمایت کنیم!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: همانطور که می‌دانیم در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی و بخصوص در سالهای اخیر حمایت از گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلبی در دستور کار دشمنان ملت ایران بوده است.

سروریس‌های امنیتی و جاسوسی دولت‌های غربی و دشمنان جمهوری‌اسلامی بخصوص با استفاده از ابزار رسانه‌ای حمایت‌های گسترده‌ای از تجزیه‌طلبان انجام داده‌اند تا به گمان خود زمینه تجزیه ایران اسلامی و تضعیف کشورمان را فراهم کنند.

همین دیروز بود که یکی از سران دستگاه امنیتی رژیم سعودی با وقاحت ادعا کرد که ایران به زودی به ۶ کشور آذربایجان، کردستان، عربستان، بلوچستان، ترکمنستان و فارس تبدیل می‌شود!

حال، وبسایت «صدای آمریکا» که زیر نظر مستقیم وزارت امور خارجه ایالات متحده اداره می‌شود و بودجه خود را از دولت آمریکا دریافت می‌کند، با انتشار مقاله روزنامه صهیونیستی «جروسالم پست»، بار دیگر به حمایت از گروه‌های مسلح و تجزیه‌طلب در غرب کشور پرداخته است.

«صدای آمریکا» در انتهای این گزارش ادعا کرده تنها با هدف آگاهی‌رسانی این گزارش را منتشر کرده، اما عملکرد این شبکه در حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب نشان می‌دهد که VOA با نظرات روزنامه صهیونیستی مذکور موافق است. برای نمونه همین چند هفته پیش بود که «صدای آمریکا» با سخنگوی گروهک تروریستی دموکرات کردستان عراق گفت‌وگو نمود و سعی در تطهیر عملکرد آنها داشت.

مصاحبه «کاوه آهنگری» با شبکه «صدای آمریکا»

«صدای آمریکا» در گزارشی به نقل از روزنامه اسرائیلی با بیان اینکه دلایل بسیاری از جمله حمایت از یک کشور مستقل کردی در شمال عراق برای ضرورت تقویت روابط و همکاری اسراییل با کردها وجود دارد، ادعا کرد: “کردها و اسراییل دشمنانی مشترک از جمله داعش و سپاه پاسداران دارند … تشکیل یک منطقه خودمختار غیرعرب در خاورمیانه به حفظ جان و حقوق گروه‌های اقلیت در خاورمیانه کمک می کند…

در این گزارش با ادعای اینکه کردها به اسراییل به چشم یک متحد نگاه می‌کنند، گفته شد: “جامعه کردها به نسبت کشورهای منطقه آزادتر است و از رواداری بیشتری برخوردار است. اسراییل می تواند با خرید نفت از کردستان تا حدودی به کردها کمک کند اسراییل با عربستان سعودی و ترکیه دست کم در جلوگیری از گسترش نفوذ ایران در منطقه منافع مشترکی دارد، که کردها می‌توانند در آن نقشی مهم ایفا کنند. چالش پیش روی روابط پیچیده و عمدتا پنهانی اسراییل با کردها در تعامل با چهار جامعه مختلف کرد در ترکیه، ایران، عراق و سوریه است که هر کدام دستور کار سیاسی بسیار متفاوتی را دنبال می‌کنند.”

در واقع در این گزارش تلاش شده تا با تاکید بر ضرورت جدایی کردستان عراق از این کشور، زمینه ایجاد کشور کردستان به انضمام بخش‌های کردستان ایران و ترکیه را فراهم کرده و از طریق آن از سویی سبب تضعیف کشورهای منطقه بخصوص ایران اسلامی شوند و از سوی دیگر متحدی جدید برای رژیم صهیونیستی ایجاد کنند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: همانطور که می‌دانیم در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی و بخصوص در سالهای اخیر حمایت از گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلبی در دستور کار دشمنان ملت ایران بوده است. سروریس‌های امنیتی و جاسوسی دولت‌های غربی و دشمنان جمهوری‌اسلامی بخصوص با استفاده از ابزار رسانه‌ای حمایت‌های گسترده‌ای …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme