https://telegram.me/empireoflies

شیپور تقلب از بیرون مرز ها به صدا در آمد

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:در روز های اخیر سخنان یکی از اصلاح طلبان بسیار باب میل رسانه های بیگانه قرار گرفت. رسول منتجب‌نیا، قائم‌مقام حزب اعتماد ملی، گفته”تندروها در جلسات سری تصمیم گرفتند جمعیتی بالغ بر ۱ میلیون نفر را از روستا‌ها به تهران بیاورند و بودجه‌ای هم برای آن در نظر گرفتند تا آنها در تهران رای بدهند و آرای خود را بالا ببرند”این سخنان در این زمان بهانه ای شده تا این رسانه ها و طرفدارانشان برخی نهاد ها مثل سپاه را به تقلب و مهندسی در انتخابات متهم کنند .

تقلب

همچنین اکبر گنجی در مقاله ای با اشاره به صحبت های آیت الله خاتمی که گفته بنده یقین دارم که آقایان جنتی ،یزدی و مصباح رای بالایی می آورند گفته این نشانه تقلب سازماندهی شده در میان حاکمان جمهوری اسلامی است و خاتمی گاف بسیار بزرگی داده و اعتراف کرده که آیت الله خامنه ای، شورای نگهبان و نظامیان طرح تقلب را آماده کرده‌اند. تقلب فقط در مورد مجلس خبرگان نخواهد بود، بلکه مجلس شورای اسلامی را هم در بر می‌گیرد. چون برای آیت الله خامنه‌ای پیروزی امثال حداد عادل بسیار مهم است.

همچنین سایت گویا نیوز وابسته به سازمان سیا در مطلبی نوشته که در فاصله ۴۸ ساعت تا برگزاری انتخابات مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی تعدادی زیادی از سایت‌های نزدیک به دولت از دسترس خارج شدند.این سایت گفته تمامی این سایت ها از طرفداران اصلاح طلبان هستند و هیچ کدام از سایتهای اصول گرا دچار مشکل نشده اند.

در روز های اخیر تئوریسین های فتنه به نتیجه نهایی رسیده اند که در انتخابات نیرو های هم سو با آنها پیروز نمی شوند در اقدامی هم جهت با نیرو های داخلی دم از تقلب در انتخابات می زنند و سعی می کنند که این احتمال را همچنان در اذهان عمومی زنده نگه دارند تا در موقع لزوم بتوانند از این حربه برای به آشوب کشیدن فضای جامعه استفاده لازم را ببرند .

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme