https://telegram.me/empireoflies

شیوه مبارزاتی مضحک شورای سلطنت!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در دی ماه امسال، دشمنان ملت ایران و عوامل داخلی‌شان، با سوءاستفاده از برخی اعتراضات مردمی مسالمت‌آمیز در چند شهر کشور، از آن برای اغتشاش و ایجاد ناامنی بهره بردند و کوشیدند برخی مشکلات اقتصادی در کشور را بر گردن نظام جمهوری‌اسلامی و ناشی از ناکارآمدی دین اسلام بیندازند. اما مقابله خودجوش مردم ایران در برابر اغتشاشگران و تودهنی به حامیان خارجی‌شان، سبب عصبانیت دولت‌های استعماری و نوچه‌های اپوزیسیونشان شد؛ به حدی که برخی از عناصر ضدانقلاب که از ناکام ماندن اغتشاشات اخیر به‌شدت عصبانی شده بودند، به فحاشی علیه مردم ایران روی آوردند.

شکست پروژه ماهی گرفتن از آبِ گل‌آلودِ برخی اعتراضات مسالمت‌آمیز مردمی، نه‌تنها گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون را عصبانی کرده، گویا عقل خود را هم از دست داده‌اند و برای ادامه فعالیت‌های خود و برای اینکه بگویند هنوز فعال هستند، به اقدامات احمقانه‌ای دست می‌زنند که بیشتر شبیه برنامه‌های طنز است.

در این راستا، «شورای ملی ایران» (بخوانید شورای سلطنت) که با وجود استعفای «ربع پهلوی» از ریاست آن، هنوز با سیاست‌های پشت پرده او فعالیت می‌کند، از طرفدارانش خواست تا به شیوه‌ای مسالمت‌آمیز به اعتراضات خود ادامه دهند. این گروهک که مانند بسیاری دیگر از گروهک‌های ضدانقلاب از بدنه اجتماعی ضعیفی برخوردار است، برای آنکه هواداران خود را زیاد جلوه دهد، از طرفدارانش خواست تا در ساعت ۱۷ یکی از روزهای هر هفته چه پیاده و چه سواره به خیابان‌ها بیایند و بدون دادن شعاری اعلام حضور کنند.

میزان استیصال این گروهک اپوزیسیون زمانی مشخص می‌شود که از طرفدارانش خواسته تا در هر صورت ممک دوست، فامیل، همسایه و حتی غریبه‌های را به حضور در خیابان برای شلوغ نشان دادن معابر دعوت کنند تا به‌تصور خود حکومت تحت فشار قرار بگیرد!

بعد از این شیوه مبارزاتی هوشمندانه(!) به عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب توصیه می‌شود از طریق غذا نخوردن و نشستن در خانه هم مبارزه خود را ادامه دهند تا شاید اینگونه حداقل حکومت سرنگون شود!

انتهای متن/

در دی ماه امسال، دشمنان ملت ایران و عوامل داخلی‌شان، با سواستفاده از برخی اعتراضات مردمی مسالمت‌آمیز در چند شهر کشور، از آن برای اغتشاش و ایجاد ناامنی بهره بردند و کوشیدند برخی مشکلات اقتصادی در کشور را بر گردن نظام جمهوری‌اسلامی و ناشی از ناکارآمدی دین اسلام بیندازند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme