https://telegram.me/empireoflies

شیوه جدید براندازی به سبک اپوزیسیون لو رفت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشیرین عبادی، ضد انقلابی که در سال‌های اخیر مواضع وطن‌فروشانه‌اش سیر صعودی داشته و از طرفی برنده جایزه نوبل صلح! هم می‌باشد، در جدیدترین افاضات خود طرحی برای تحت فشار قراردادن ایران ارائه داد.

عبادی که به سبب وطن‌فروشی‌های پی در پی، خیابانی در پاریس به نامش شده است، در عین حال که برنده جایزه «صلح نوبل» شده و از این رو مسئولیتی جهانی دارد، تنها موضوعات حقوق‌بشری در ایران برایش مهم است و تاکنون دیده نشده درباره نقض حقوق‌بشر توسط دولت‌های غربی از جمله تظاهرات فرانسه یا تروریست‌ها در کشورهایی مانند عراق، سوریه، یمن و … حرفی بزند.

وی اخیراً در گفت‌وگو با شبکه ضدانقلاب توانا، ضمن اینکه از مردم خواسته است تا پول‌های خود را از بانک‌ها بیرون بکشند، گفت: “با توجه به شرایط ایران توصیه من این است که پول‌های خود را از بانک‌ها بیرون بیاورید تا بانک‌ها ورشکسته شوند… این یک شیوه‌ای است که دولت از لحاظ اقتصادی تحت فشار بگذارید.”

این سخنان وی واکنش‌هایی را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت.

 

عبادی که این روزها به خاطر مواضع ضد ایرانی خود سوژه رسانه‌ها شده، ماه گذشته نیز در سخنرانی خود در پارلمان کانادا، با خط دادن به دشمنان ملت ایران برای اعمال تحریم‌های موثرتر، خواستار تحریم‌های حداکثری علیه مردم ایران شد و تاکید کرد که معامله با ایران فقط باید محدود به دارو و غذا و به صورت کالا به کالا باشد.

بیشتر بخوانید

تغییر ناگهانی استراتژی سلطنت‎طلبان؛ اسکناس‌نویسی به جای قاشق‌زنی

در پیش‌گرفتن شیوه‌های مختلف اپوزیسیون به منظور براندازی در ایران از قاشق‌زنی و اسکناس‌نویسی گرفته تا عدم پرداخت قبوض برق، گاز، آب و… سبب شده تا این جریانات معاند ضمن مضحکه‌شدن خود روز به روز دوران افول خود را بیش از پیش به ارمغان بیاورند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme