https://telegram.me/empireoflies

شیفتگان فرهنگ غربی و سراب شهرت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کشف حجاب صدف طاهریان بازیگر ایرانی  و سپس مصاحبه و انتشار عکس هایش در فضای مجازی در بسیاری از سایت ها و خبرگزاری های معروف دنیا منعکس شده است.

این روز ها, صدف طاهریان سرگرمی جدیدی پیدا کرده است و  هرروز عکس و خبری از خودش را در معتبرترین رسانه های جهان منتشر کرده و با افتخار لینک آن را در صفحه شخصی اش در دسترس مردم قرار می دهد.صدف طاهریان که به نظر از معروف شدن و یک شبه به شهرت رسیدن, لذت می برد, در اغلب مواقع با واکنش منفی کاربران اینترنتی مواجه می شود.

به عنوان مثال سایت یاهو در صفحه اول خود, خبر کشف حجاب صدف طاهریان را کار کرده است. حتی دیلی میل و ایندیپندنت نیز خبر کشف حجاب این بازیگر ایرانی را منعکسکرده اند.

صدف طاهریان که پیش از این نامش در سینمای ایران چندان شناخته شده نبود توانست با اقدام غیر اخلاقی کشف حجاب در چند روز نام خود را در رسانه های مختلف مطرح کند.اما در مصاحبه اخیرش گفته انتظار این هجمه سنگین از طرف مردم ایران را نداشته و از این برخوردها بسیار عصبی و ناراحت است .

وی که در اولین مصاحبه خود به محض بیرون رفتن از ایران با صدای آمریکا مصاحبه کرد گفته بود به دلیل برخورد های توهین آمیز و انتظارات نامشروع عوامل پشت صحنه در فیلم ها از ایران خارج شده است .اما در خبر یاهو که خود وی آن را در صفحه اینستاگرامش منعکس کرده دلیل خروجش از ایران ترس از برخورد مردم به دلیل انتشار عکس های غیر اخلاقی ذکر شده .

بسیاری از کارشناسان سینما وی را بازیگری در حد متوسط می دانند که در ایران فرصت بازیگری بسیار کم نصیبش می شد به همین دلیل خروج وی از ایران و کشف حجاب او و پرداختن بیش از اندازه رسانه های معتبر غربی اندکی مشکوک به نظر می آید .شاید بتوان این اتفاقات را در راستا سناریویی دانست که از طریق برخی عوامل فریب خورده داخلی که اعتبار چندانی در حوزه کاری خود ندارند در صدد است در عرصه فرهنگی کشور رخنه کند و از این طریق بتواند مدتی اذهان عمومی را به سمت دلخواه خود بکشاند البته با مصاحبه هایی که برای وی ترتیب می دهند از زبان او امیال و افکار خود را منتشر می کنند و البته تا مدت کوتاهی او را برجسته نگه میدارند تا کسی به این سناریو شک نکند .

البته قسمت تراژیک ماجرا وقتی شروع می شود که دیگر این عنصر خود فروخته رونقی ندارد که در آن صورت به هرزگی و تن دادن به هر کار سخیفی در مملکت غریب رو می آورند آن وقت است که این فریب خوردگان دهها نفر را واسته می کنند که شاید بتوانند دوباره به کشور بازگردند که البته این امر بسیار غیر محتمل است .

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme