https://telegram.me/empireoflies

شیعیان قربانیان اصلی حملات تروریستی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سید الحکیم؛ رییس مرکز گفت و گو و همکاری‌های الحکمه با شرکت در کنفرانس بین المللی پاریس «قربانیان خشونت» تاکید کرد: کشتار شیعیان در راستای صدور فتواهایی صورت گرفت که شیعیان را تکفیر کرده و کشتار آنان اعم از زنان و کودکان را مباح می داند، در حالی که هیچ کس در برابر این فتاوی اعتراض نکرد و سخنی از آن در محافل بین المللی بیان نشد.

وی تاکید کرد: علمای اسلامی باید به وجود گروهی از افراطی‌های وابسته به رژیم اسراییل در میان مسلمانان اعتراف کنند؛ افراطی‌هایی که به آرا و فتاوی علمای تکفیر کننده استناد می‌کنند.

رییس مرکز الحکمه، راه حل اصلی این بحران‌ها را تصحیح مواد درسی مدارس و نظارت بر عملکرد مساجد معرفی کرد که از سوی برخی برای گسترش افکار تکفیری مورد سوء استفاده قرار می گیرند.

وی سوء استفاده از دین برای اهداف سیاسی را یکی از دلایل اصلی تروریسم معرفی کرد وراه حل آن را پایان دادن به سرمایه‌گذاری تروریستی و تعقیب تروریست‌ها و مجرمان دانست.

این کنفرانس فعالیت‌های خود را از روز ۱۷ شهریور با حضور نمایندگانی از ۶۰ کشور و ۱۵ سازمان بین المللی در پاریس آغاز کرد.

انتهای پیام/جام نیوز

علمای اسلامی باید به وجود گروهی از افراطی های وابسته به رژیم اسراییل در میان مسلمانان اعتراف کنند؛ افراطی هایی که به آرا و فتاوی علمای تکفیر کننده استناد می کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme