https://telegram.me/empireoflies

شیعه انگلیسی همانند وهابیت عمل میکند!!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  مانور اربعین مصادف شده با تبلیغات سنگین شبکه های طیف موسوم به شیرازی؛ شبکه هایی که در انگلیس فعال هستند. وحدت شکنی و تفرقه افکنی کلیدواژه های برنامه های این شبکه ها است. هدف اصلی چیست؟ بودجه این شبکه ها از کجا و به چه شکل تامین می شود‌؟ در گفت و گو با آیت الله مهدی قرهی مسئول حوزه علمیه امام مهدی (عج) به دنبال پاسخ این سوالات هستیم. وی در این گفت و گو از شباهت های روند فعالیت شیعه انگلیسی با وهابیت سخن می گوید.

متن کاملاین گفت و گو پیش روی شماست:

یکی از موضوعاتی که این روزها و باتوجه به ایام پیاده روی اربعین طیف موسوم به شیعه انگلیسی در حال پیگیری است بحث تفرقه افکنی و وحدت شکنی در بین شیعیان است. این مهم از طریق شبکه های تلویزیونی شان تشدید شده است. دلیل این مهم از نگاه شما چیست؟

یکی از مسائلی که در اسلام ناب محمدی(ص) تبیین شده اخلاص است. اخلاص نمودش را در طول زمان نشان می دهد و این طور نیست که با یک تبلیغات ظاهری این پدیده اخلاقی به وجود آید. ما می بینیم بعضی ها به خاطر اینکه چیزی در چنته ندارند و از جهت اخلاقی و محتوایی تهی هستند به تبلیغات فردی می پردازند. طیف شیرازی مصداق این مهم است. ما نگاه می بینیم که امام مسلمین آیت الله امام خامنه ای امسال و سال های قبل نیز در خصوص  پیاده روی اربعین فرمودند که کسی حق ندارد عکس من را بزند و تبلیغ مرا بکند. حتی امسال تاکید کردند که ولو خود جوانان که شور و اشتیاق دارند نیز از این کار باید پرهیز کنند. ایشان به نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت فرموده اند که از طرف من به افراد بگویید عکس من را نزنند، دلیلش این ست که حضرت آقا می دانند این مسیر، راهی است که خودش را نشان می دهد و نیاز به این تبلیغات ظاهری نیست. متاسفانه شیعه انگلیسی تصور کرده است که از حضور با عظمت مردم در راهپیمایی اربعین می تواند برای خودش شرایط مثبتی فراهم نماید، در حالی که خودشان می دانند مردم علقه به ابی عبدالله و علمای مخلص و عالم دارند و دل در گرو خودفروخته ها نمی گذارند.

سرمایه ای طیف موسوم به شیرازی از کجا تامین می شود؟ ‌آن ها موفق به تاسیس چندین شبکه در انگلیس شده اند و حتی نشریه نیز دارند؟

شاید برخی اوایل باور نمی کردند وقتی امثال بنده حقیر می گفتند که این ها وصل به انگلیس هستند، می گفتند که شما افترا می زنید! دیدیم که ولی امر مسلمین نیز بیان فرمود که این ها شیعه انگلیسی هستند. حتی طیف شیرازی خودشان علنا اعلام کردند و گفتند به انگلیس بیایید، اینجا لعن کنید و پول بگیرید. حتی وقیحانه کار را به جایی رساندند که ملکه انگلیس را از خاندان امیرالمومنین و سادات پنداشتند، یعنی اینقدر این ها مردم را دور از جان همه، نفهم پنداشتند در حالی که خود نفهم هستند. همان طور که وهابیت برای بعضی ها مقاماتی درست می کند که اصلا ارتباطی به رسول الله(ص) ندارند این ها نیز مشابه آن ها عمل می کنند، چون می دانند در تشییع ارتباط مردم با خاندان رسول الله هست. حتی اینقدر احمق هستند که ملکه خبیث انگلیس را تبدیل کرده اند به یک سیده ی چنین و چنان. دلیل امر هم این است که پول انگلیسی در دستشان بیاید. امروز هم تصور می کنند با این مطالب می توانند به جایی برسند و از موضوع پیاد ه روی در جهت تفرقه بهره ببرند لذا این که امام المسلمین این جور بیان فرمود که حتی عکس من را هم کسی نداشته باشد به خاطر این است که احساس به تفرقه در افراد بوجود نیاید. با همه این تبلیغاتی که این ها به ظاهر دارند و گستردگی شبکه های تلویزیونی، باید سوال کرد این پول ها از کجا می آید. آیا ایشان این همه مقلد دارد. خیر ندارند و این مهم در دو وقت مشخص می شود، یکی در وقت حج و یکی در ماه مبارک رمضان. این موضوع مسجل است که بالاترین مقلد را با اینکه امام المسلمین به صورت ظاهر رساله عملیه نداد و همان الاستفتائات ست می بینیم که بالاترین مقلد را دارند. بعد از ایشان آیت الله سیستانی و بعد مکارم و آقایان دیگر هستند. آقای صادق شیرازی کجا می تواند این همه بودجه داشته باشد. این همه شبکه تلویزیونی که اسماء مقدس را دارند. این همه تبلیغات و این همه مخارج و تبلیغ در موکب ها و…. آیا این بودجه وجوهاتی است که به دست وی می رسد؟ همه می دانند که حتی مراجع ثلاثه بزرگوار عراق مثل خود آیت الله سیستانی و فیاض و بشیر نجفی نیز اینقدر مقلد ندارند.

چرا انگلیس تمایل دارد با سرمایه گذاری بر روی برخی افراد در بین شیعیان نفوذ و تفرقه بیندازد؟

تبعا می دانید ضربه ای که انگلیس خبیث و یهود خورده از اسلام ناب محمدی (ص) است. اسلام ناب به حقیقت تشیع است، لذا بهترین مکان را نفوذ در تشیع می دانند. همان طور که میرزای بزرگ شیرازی هشدار داد وقتی که آن بحث تنباکو را نفی کرد، فرمود که دشمن به خصوص انگلیسی های خبیث فهمیده اند با نفوذ در مراجع می توانند به اهداف شان برسند. لذا با همین راه جلو آمدند و جالب این است که آنقدر نفوذ می کنند که به خاندان این سید بزرگوار رسیده اند و با رفتار خویش روح مرحوم میرزای شیرازی را می آزارند. نکته حائز اهمیت اینکه ضربه اساسی ای که دشمن خورده همیشه از اسلام ناب و تشیع بوده و هیچ موقع اسلام ناب با یهود و با صهیونیسم جهانی مصالحه نکرده است.

انتهای پیام/ نفوذ

آیت الله قرهی تصریح کردند:طیف شیرازی ،وقیحانه کار را به جایی رساندند که ملکه انگلیس را از خاندان امیرالمومنین و سادات پنداشتند، یعنی اینقدر این ها مردم را دور از جان همه، نفهم پنداشتند در حالی که خود نفهم هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme