https://telegram.me/empireoflies

شیرین عبادی: زن مسلمان بیمار و تهدیدی برای امنیت است!!

۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۰ ۳۱۲ نمایش

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشیرین عبادی در مراسمی در هلند و در توضیح علل “عقب ماندگی” زنان مسلمان می گوید فرهنگ مردسالاری در بین زنان مسلمان همانند بیماری هموفیلی است که از طریق مادر به فرزند منتقل می شود. عبادی درباره مهاجران و پناهنده های خاورمیانه ای در اروپا هم می گوید “اگر فرهنگ و زبان خود را به آن‌ها آموزش دهید، می‌توانند شهروندان مناسبی برای شما باشند. اما اگر چشم‌تان را روی آن‌ها ببندید و نادیده‌شان بگیرید، مسلما در آینده به تهدیدی علیه امنیت شما تبدیل خواهند شد”.


اسلام ستیزی قرن بیست و یکمی روز به روز به یهود ستیزی قرن بیستمی شبیه تر می شود. نازی های آلمان به روشی مشابه شیرین عبادی٬ یهودیت را بیماری ژنتیکی معرفی می کردند که نسل به نسل منتقل می شود و منشا خباثت ها و اشرار یهودیان است.
اسلام هراسی سوژه هایی مشخص را هدف قرار می دهد: مردم خاورمیانه و شمال آفریقا. شیرین عبادی که خود از همان خاورمیانه و از میان مسلمانان می آید٬ به مخاطب هلندی اش می گوید زن مسلمان بیمار است و باید درمانش کرد تا تهدیدی برای امنیت اروپا نباشد. عبادی این حرف ها را در کشوری میزند که سال گذشته شاهد حملات متعدد به مساجد و مراکز حمایت از پناهجویان بوده و یک حزب فاشیست ضد اسلامی در پارلمان دارد. جای تعجبی نخواهد بود اگر مخاطبان عبادی از این پس به بمباران کشوری در خاورمیانه همچون سمپاشی سرمنشاء ویروس ها نگاه کنند و به اخراج مسلمانان از اروپا همچون قرنطینه بیماران خطرناک.
تفاوتی نمی کند که مسلمان متشرعی ساکن ایران باشید٬ یا دانشجویی ساکن اروپا با سبک زندگی کاملا غربی. چهره خاورمیانه ای تان نشانه ارث بردن شما از ویروس اسلام است. غربی های مترقی سعی خواهند کرد “زبان و فرهنگ” شان را به شما بیاموزند تا اهلی شوید. افراطی ترهایشان اما به دنبال ویروس زدایی از جامعه خود خواهند بود. اگر به محبوبیت روزافزون ترامپ و فاراژ و لوپن نگاه کنید٬ متوجه می شوید چرا حرف های امثال شیرین عبادی خریدار دارد.

این اظهارات مرد ستیز و البته زنانه در حالی از طرف این کاسب حقوق بشر منتشر می شود که چند سال پیش پس از طلاق عبادی از همسرش یکی از بستگان شیرین عبادی در مصاحبه ای گفته بود ظلم های شیرین عبادی نسبت به همسرش موضوع جدیدی نیست و از بدو زندگی مشترک آنها وجود داشته و داستان ها دارد که اقوام و دوستان این زوج از آنها اطلاع دارند.وی در ادامه از  زورگویی های عبادی گفته بود که همسرش را حتی از ارتباط با مادر و خواهرانش محروم می کرده و این فشارها و اذیت و آزارها آنقدر ادامه پیدا کرده تا به سکته و مرگ مادر همسرش انجامید.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme