https://telegram.me/empireoflies

شیرین عبادی خبر حمایتش از بیانیه ۱۴ نفر را به شدت تکذیب کرد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  اخیرا جمعی از زنان عمدتا گمنام و بعضا متهمان امنیتی  سالهای گذشته در بیانیه ای ضمن دعوت از زنان ایرانی برای آشوب و مبارزه بر علیه نظام اسلامی اعلام نمودند که نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران  « نظام ضد زن» است و تاکید کردند که در دهه های گذشته حق نیمی از جمعیت ایرانی یعنی زنان احقاق نشده است.

این زنان که در میان آنها افراد مشهور و فعالین واقعی حقوق زنان اساسا دیده نمی شود  از هم نوعانشان خواسته اند که علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی که ثمره صدها هزار شهید همین آب و خاک است به پاخاسته و  به صورت کامل از نظام جمهوری‌ اسلامی عبور کرده و  قانون اساسی جدیدی» تدوین شود که مثلا «در آن کرامت و هویت و حقوق برابر زنان در تمامی عرصه‌ها به رسمیت شناخته شود!!!!

در این بیانیه که با عنوان «بیانیه چهارده کنشگر زن برای استعفای مقام معظم رهبری و گذار از جمهوری اسلامی» منتشر شد، خطاب به زنان دیگر تاکید شده است: «ما ۱۴ تن از کنشگران مدنی و فعالین حوزه حقوق زنان مصمم هستیم با شیوه‌ای مدنی و بدون خشونت، مبارزه خود را همچون پیش‌قراولان آزادی وطن با گفتن “نه به جمهوری اسلامی” تا رسیدن به خواسته‌های کامل خود ادامه دهیم.»

این افراد همچنین در بیانیه خود گفته اند که خواستار حکومتی سکولار دموکرات با حفظ تمامیت ارضی ایران هستند که بتواند تضمین کننده حقوق زنان جامعه باشد. لازم به توضیح است که این زنان عمدتا گمنام که تا کنون هیچ فعالیت سیاسی در داخل کشور نداشته اند بیانیه خود را در حمایت از بیانیه ۱۴ نفر از مردان ضد انقلاب که چند ماه پیش منتشر شده بود صادر کرده اند.

از اقدامات رسانه ای که پروپاگاندای رسانه ای دشمن در چند وقت اخیر از این حرکت نخ نما شده داشته است کاملا مشخص است که در پشت پرده این بیانیه های بی محتوا و سرشار از حقد و کینه یک کمیته مشترک نهفته است که در روز های آینده امپراتوری دروغ از زوایای پنهان آن رونمایی خواهد نمود.

اما شبکه های رسانه ای دشمن در چند هفته اخیر تمام برنامه های خود را در راستای حمایت از افراد امضا کننده این بیانیه ها گذاشته اند تا جایی که برای بیشتر دیده شدن این بیانیه ها که افرادی گمنام و بدون سابقه سیاسی آن را نگاشته اند از افراد مشهور و سیاسی تائیدیه هایی را بگیرند.

در روز های اخیر خبری های مبنی بر حمایت جریانها و شخصیت های سیاسی خارج کشور از این بیانیه منتشر شد که در آن اسامی افرادی مثل شیرین عبادی که مبدع تحریم های اقتصادی بر علیه ایران است هم در آن دیده می شد. حتی شبکه های فارسی زبان جریان اصلی نیز این خبر را بدون منبع تایید نمودند. اما دیروز یکی از سایت های خبری در متنی نوشت که شیرین عبادی ضمن تکذیب این حمایت اذعان داشته که در این خصوص اصولا با وی هماهنگی نشده و این موضوع عملی بسیار غیر اخلاقی است که بدون هماهنگی و پرسش از نظرات وی اسمش را پای بیانیه ای بیاورند.

عبادی در متنی خطاب به سردبیر سایت خبرگر نوشته:”امروز برای من خبری فرستاده شده که بسیار عجیب بود. سایت خبرگر که گویا جنابعالی یکی از سردبیران آن هستید بیانیه ای را منتشر کرده که در آن عده ای از جمله من از بیانیه ۱۴ نفر حمایت کرده ایم. مایلم به اطلاع برسانم که در این زمینه کسی از من سوالی نکرده و صرف نظر از موضوع خود بیانیه و با عنایت به اینکه گذر از جمهوری اسلامی نظریه مناسبی هست اما من بیانیه حمایتی را امضا نکرده ام و درج نام من جز حامیان اخلاقا درست نیست. خواهش می کنم این تکذیبیه را در سایت درج کنید تا رفع سو تفاهم شود. “

این موضوع برای حامیان رسانه ای این بیانیه ها بسیار گران آمده و بابت این موضع گیری به شدت شیرین عبادی را مورد انتقاد قرار داده اند و وی را به محافظه کاری و مزدوری متهم نموده اند. البته پیش بینی می شود از آن جایی که قریب به اتفاق افرادی که اسمشان در لیست های حمایتی آمده اصلا روحشان از این موضوع خبر ندارد و اخباری نیز از نقش حمایتی منافقین از این حرکت دیده شده بنابراین باید منتظر تکذیبیه های دومینو وار افراد و شخصیت ها برای عدم حمنایت از این حرکت های ایذایی باشیم.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme