https://telegram.me/empireoflies

شگفتی جدید اپوزیسیون: استعمار بد نیست!!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عناصر اپوزیسیون فراری و خارج‌نشین هر روز شگفتی جدیدی می‌آفرینند و ذات غربزده و وابسته خود را بیش از پیش هویدا می‌سازد. در جدیدترین نمونه، «رضا حقیقت‌نژاد» روزنامه‌نگار فراریِ شاغل در رسانه‌های بیگانه بخصوص «ایران وایر» با انتشار توییتی در صفحه شخصی خود، از استعمارگری انگلیسی‌ها به نیکی یاد کرد و آن را تبدیل به یک ارزش کرد!

تنها همین مانده بود که استعمار تبدیل به ارزش شود، اما از عناصر اپوزیسیون هیچ چیز بعید نیست. افرادی که از رفتارهای غیرانسانی مانند همجنسبازی که از حیوانات هم سر نمی‌زند، حمایت می‌کنند، چرا نباید استعمار را یک ارزش بدانند!؟

این روزنامه‌نگار فراری که ارتباط نزدیکی با سرویس‌های جاسوسی غربی هم دارد، در توییتش نوشت: “انگلیسی‌دانی هندی‌ها پیامد استعمارست. در مقدمه «جهان مسطح است» توماس فریدمن بخوانید چگونه برون‌سپاری و حسابداری شرکتهای بزرگ برای هندی‌ها شغل و پول جمع کرده، چون انگلیسی بلدند. رشد عالی هند در فناوری هم احتمالا با زبان هندو ممکن نشده، شده؟”

حقیقت‌نژاد ادعا می‌کند که اگر انگلیس به هند حمله نمی‌کرد و این کشور را به استعمار خود در نمی‌اورد و زبانش را به هندی‌ها تحمیل نکرده بود، اکنون هندی‌ها نمی‌توانستند در فناوری‌های مختلف پیشرفت و از این راه در بخش‌های مختلف اشتغال‌زایی کنند؛ پس هندی‌ها مدیون استعمار انگلیسی‌های مو بور و چشم آبی هستند!

باید به این اپوزیسیون غرب‌زده گفت که اگر استعمار انگلستان نبود، زبان انگلیسی جهانی نمی‌شد و هندوستان غارت و مردم هند مانند مردم دیگر سرزمین‌های استعمار شده تحقیر نمی‌شدند؛ آنگاه انگلیسی زبان دوم هند نبود و ارزش این زبان هم امروز در حد زبان فنلاندی بود.

اینکه «رضا حقیقت‌نژاد» میگوید “استعمار همیشه بد نیست”، از افرادی مانند او جای تعجبی ندارد. این سخن، دیدگاهی بود اروپامحور که غرب را مرکز جهان می‌دانست و افرادی مانند مارکس و هگل هم از آن طرفداری می‌کردند. اما آنچه وحشتناک است اینست که ادعاهای اینچنینی این روزها تکرار می‌شود و میزان وابستگی و عقب‌افتادگی فکری عناصر اپوزیسیون به کشورهای غربی را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/

عناصر اپوزیسیون فراری و خارج‌نشین هر روز شگفتی جدیدی می‌آفرینند و ذات غربزده و وابسته خود را بیش از پیش هویدا می‌سازد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme