https://telegram.me/empireoflies

شکست چهارشنبه‎های سفید و اقدامات هیستریک علی‎نژاد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بعضی وقت ها واکنش هایی که از طرف ضد انقلاب رخ می دهد کاملا بی عرضه بودن و هیستریک بودنشان را نشان می دهد چرا که این افراد که خود را برای مقابله با اسلام انقلابی آماده می کردند هرگز به این موضوع فکر نمی کردند که باید در همین دنیا تقاص تمامی اعمال ضد انقلابی خود را پس بدهند و بعضا می بینیم که این افراد با اقدامات مضحکی که انجام می دهند نه تنها مایه خنده مردم ایران می شوند بلکه اندک اعتباری را که هم دارند در مقابل مخاطبان اندک خود از دست می دهند.

مسیح علی نژاد یکی از همین افراد است که بارها آبرو و اعتبار نداشته خود را در رسانه ها ازدست داده است. وی که‌ ای سرویس‌های جاسوسی غربی برخوردار است در چند روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری ایران بار دیگر نسخه‌ای را برای بی‌عفت نمودن زنان ایرانی و عادی شدن بی‌حجابی‌ها برای ایرانیان پیچیده و با این کار قصد داشت تا نافرمانی مدنی را به عرصه اجتماعی ایران بکشاند.

وی از چند روز مانده به انتخابات در ادامه فعالیت‌های ضد فرهنگی خود از زنان و دختران ایرانی دعوت کرد که زنانی که اعتقادی به حجاب ندارند در روزهای چهارشنبه هر هفته با شال و یا روسری سفید در انظار عمومی ظاهر شوند و به فرهنگ حجاب اعتراض کنند و از خودشان فیلم بگیرند و برای صفحه آزادی‌های یواشکی بفرستند.

وی چندی پیش در اقدامی مضحک و سبک ویدئویی را منتشر کرد که در این ویدئو وی به همراه یک آینه در خیابان های نیویورک حرکت می کند و با بالا پایین پریدن های بی جا به دنبال زنان با حجاب می گردد و قصدش این است که در مقابل حرکت برخی از زنان مسلمان و با حجاب در آمریکا و ایران که برخی از زنان بی حجاب را با خوش رویی به گذاشتن چادر می کنند و از آنها دعوت می کنند تا خود را در آینه ببینند این بار وی زنان با حجاب را دعوت به ب یحجابی کند و در حالی که تنها دو نفر از زنان مایل به مصاحبه با وی می شوند علی نژاد از آنها سوال میکند که حاضرند تا حجاب خود را بردارند که آنها با تعجب به وی نگاه می کنند و این درخواست وی را کاملا بی منطق و احمقانه می پندارند.

علی نژاد که مخاطبان خود را با واکنش تند در مقابل درخواست مضحکش می بیند از آنها سوال می پرسد که آیا به نظر شما درست است افرادی در نیویورک و واشنگتن از زنان بی حجاب بخواهند که چادر بر سر کنند و خود را در آینه ببینند ؟؟؟ که در این جا با تعجب با پاسخ مثبت یکی از خانمها مواجه می شود و این گونه در قلب نیویورک سنگ روی یخ می شود.

این نوع از مبارزه علی نزاد بر علیه حجاب نشان دهنده این است که وی عاری از هر گونه خلاقیتی شده است که بعد از این که چهارشنبه های سفید وی در ایران با استقبال انگشت شمار زنان ایرانی مواجه شد هم اکنون وی به درو دیوار می زند تا اندکی آبروی نداشته اش را بازگرداند البته ناگفته نماند که وضعیت وخیم صدای آمریکا آن چنان از هم پاشیده شده است که وی برای گرفتن و نگه داشتن برنامه تبلت خود در این شبکه حاضر است ویدئو های بسیار بی کیفیت و جلفی مانند این ویدئو را تهیه و در برنامه زنده خود پخش کند و صدای هیچ مدیری هم از این شبکه بلند نمی شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme