https://telegram.me/empireoflies

شکست پروژه تحصن «محمد نوری‌زاد» مقابل لانه جاسوسی آمریکا

اختصاصی جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: محمد نوری‌زاد انقلابی‌نمای سابق و اپوزسیون امروز که توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیب اخیر او مانند «ادای احترم به شیطان‌پرستان» ، «تبرعه منافقین» ، «تشکر از خاندان منحوس پهلوی» ، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … ، حتی انتقاد برخی از چهره‌های مطرح سیاسی  از عملکرد وی را در پی داشت، این روزها در پروژه تحصن در برابر لانه جاسوسی سابق آمریکا با شکست مواجه شده است.

محمد نوری‌زاد از روز دوشنبه ۱۳ مرداد امسال برای بازپسگیری به گفته خود اموال توقیف شده‌اش توسط سپاه تلاش می‌کرد. وی ادعا کرده بود سه سال پیش نیروهای «اطلاعات سپاه» برخی از اموال او مانند دوربین و موبایل و … را با خود برده‌اند. وی به این بهانه چند روز روبروی لانه جاسوسی سابق آمریکا که محل کنونی بسیج دانشجویی کشور است، تحصن کرد و ادعا نمود که سفارت سابق آمریکا اکنون به محل حضور نیروهای اطلاعات سپاه تبدیل شده است و به این طریق می‌خواهد اموال خود را پس بگیرد.

محمد نوری‌زاد که روزی به عنوان فردی انقلابی معروف بود، امروز از آن طرف بام افتاده و حتی به باورها و ارزش‌های دینی خود نیز پشت می‌کند. این اپوزسیون دو سر نجس که از سوی عوامل ضدانقلاب نیز مورد بی‌مهری قرار می‌گیرد، پس از آنکه پروژه تحصن او در برابر لانه جاسوسی سابق آمریکا به سبب بی‌محلی مردم به او بی‌نتیجه ماند، در روزهای اخیر در تلاشی جدید، محل تحصن خود را به روبروی زندان اوین تغییر داده است. نوری‌زاد دراین باره در صفحه فیسبوک خود نوشت: … من همچنان جلوی اوین به قدم زدن‌های خود ادامه خواهم داد. هم برای اینکه جلوی چشم بازجویان سپاه باشم و هم برای اینکه گزارشگر رنج آدم‌های بی‌گناه باشم…

محمد نوری‌زاد که پروژه تحصن برابر لانه جاسوسی آمریکا را بی‌ثمر و شکست‌خورده دیده، در تلاش است تا با سوءاستفاده از جوء اطراف زندان اوین که محل عبور برخی زندانیان و خانواده‌های آنها است، از آنجا برای انجام اعمال ضدامنیتی و ضدانقلابی خود استفاده کند، که این موضوع نیازمند توجه بیشتر مسئولان ذی‌ربط است.

محمد نوری‌زاد که در سالهای دهه ۶۰ و ۷۰ جزء نیروهای حزب‌اللهی و از اعضای گروه «روایت فتح» شهید آوینی و سرمقاله‌نویس روزنامه‌هایی مانند کیهان بود، پس از انتخابات سال ۸۸ و در جریان فتنه به اپوزسیون جمهوری اسلامی‌تبدیل شد و از سران فتنه ۸۸ و اغتشاشگران حمایت کرد.

گفتنی است، هنوز بسیاری از ضدانقلاب و اپوزسیون داخل و خارج کشور نسبت به عملکرد محمد نوری‌زاد تردید بسیاری دارند و بسیاری از آنها او را عامل جمهوری اسلامی‌می‌دانند که با اعمال خود به دنبال انحراف اپوزسیون به سمت و سویی است که جمهوری اسلامی‌می‌خواهد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme