https://telegram.me/empireoflies

شکست پروژه اغتشاش اپوزیسیون را به یاوه‌گویی واداشت!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بیش از سه ماه از شروع اغتشاشات در چند شهر ایران توسط عوامل وابسته به بیگانگان می‌گذرد و در این مدت مزدوران آمریکا و عربستان و اسرائیل هرچه تلاش کرده‌اند و به حربه‌های مختلف متمسک شده‌اند، نتوانسته‌اند ضربه‌ی قابل توجهی به نظام جمهوری‌اسلامی بزنند. این شکست سبب شده تا عناصر اپوزیسیون و وابستگان مالی و فکری به استعمارگران، از چهل ساله شدن انقلاب اسلامی و نظام جمهوری‌اسلامی به‌شدت عصبانی شوند و با هر دروغ و مکری به سیاه‌نمایی علیه کشورمان بپردازند.

در یکی از جدیدترین دروغ‌سرایی و یاوه‌گویی‌ها، «عمار ملکی» اپوزیسیون فراری مقیم سوئد که خود را استاد دانشگاه نیز معرفی می‌کند، در سالروز ۱۲ فروردین روز جمهوری‌اسلامی در ادعایی جدید گفت که در همه‌پرسی انتخاب نوع حکومت در فروردین سال ۱۳۵۸، ۹۸ درصد مردم ایران به نظام جمهوری‌اسلامی رأی نداده‌اند، بلکه تنها ۷۰ درصد به جمهوری‌اسلامی رأی داده‌اند و اگر امروز بار دیگر رفراندوم برگزار شود ۷۰ درصد به این نظام رأی نمی‌دهند!!

توجه کنیم که فرد مذکور خود را استاد دانشگاه معرفی می‌کند که اینگونه حرف‌های صد من یک غاز و بدون سند می‌زند، حال ببینید که دیگر عناصر ضدانقلاب در چه وضعی قرار دارند. باید از «عمار ملکی» و افراد مانند او که اینچنین ادعایی را مطرح می‌کنند پرسید که این سخنان را بر اساس چه اسناد و مدارک و شواهدی بر زبان می‌آورند؟ اگر ادعای «عمار ملکی» به فرض هم درست باشد، او اعتراف دارد که اکثر مردم ایران با شرکت در همه‌پرسی‌ای بی‌نظیر به جمهوری‌اسلامی رأی داده‌اند.

این اپوزیسیون غربزده در حالی همه‌پرسی سال ۵۸ را زیر سؤال برده که تاکنون هیچ‌گاه نگفته که هیچ‌یک از کشورهای غربی که در طول قرن‌های اخیر شاهد انقلاب‌ها و تحولات مختلفی بودند مانند فرانسه، انگلیس، روسیه، آمریکا و …، برخلاف ادعای دموکراسی‌شان، نوع حکومت را هیچ‌وقت به رأی مردم نگذاشتند، بلکه با زور و جنگ و خونریزی به‌قدرت رسیدند.

عناصر اپوزیسیون مانند ملکی برای آنکه تحت حمایت سرویس‌های جاسوسی غربی قرار گیرند و مجوز اقامت‌شان در کشورهای بیگانه تمدید شود، مجبورند هرازچندگاهی به بیان اینگونه اراجیف علیه کشورمان دست بزنند تا بتوانند در غربت به زندگی ننگین خود ادامه دهند.

 

انتهای پیام/

بیش از سه ماه از شروع اغتشاشات در چند شهر ایران توسط عوامل وابسته به بیگانگان می‌گذرد و در این مدت مزدوران آمریکا و عربستان و اسرائیل هرچه تلاش کرده‌اند و به حربه‌های مختلف متمسک شده‌اند، نتوانسته‌اند ضربه‌ی قابل توجهی به نظام جمهوری‌اسلامی بزنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme