https://telegram.me/empireoflies

شکست های پی‌در‌پی کمپین های علی نژاد و شروعی دوباره

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی دیدار تیم های فوتبال ایران و سوریه در تهران که با نتیجه مساوی به پایان رسید صدها نفر از زنان و دختران سوری که برای تشویق تیم ملی کشورشان به آزادی آمده بودند نظر برخی از رسانه ها را به خود جلب نمود دلیل اصلی این جلب توجه ممنوعیت حضور زنان ایرانی در استادیوم آزادی بود که باعث شد کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به حضور بانوان سوری واکنش نشان دهند. البته در این میان افراد جریاناتی که سابقه تحریک این گونه تنش های کاذب را در فضای جامعه دارند باعث شد اعتراضاتی را در پی داشته باشد مبنی بر این که چرا زنان ایرانی نباید در ورزشگاه حضور داشته باشدو این اعتراضات هم چنین افراد مغرض و ضد انقلاب را که سال هاست در آنطرف مرزها برای اهداف کثیف خود در پی بی حیا نمودن زنان ایرانی هستند را به تکاپو انداخت.

از جمله این افراد معصومه علی نژاد است. معصومه (مسیح) علی‌نژاد قمیکلایی خبرنگار ضدانقلاب و مدیر کمپین ضدفرهنگی و ضد فرهنگی«آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که پس از انجام ماموریت خود با همکاری رسانه‌های غربی و سرویس جاسوسی انگلیس MI6، هم اکنون سومین یالگرد رابطه نامشروع خود را جشن می گیرد.

این خبرنگار ضدانقلاب که به گفته خودش در دوران کودکی به طویله خانه‌شان در روستای محل زندگی‌شان می‌رفته و برای گاوها سخنرانی می‌کرده است، این روزها از هر روش مضحکی برای تضعیف جمهوری اسلامی استفاده می‌کند. وی در آخرین مورد به موضوع ورود زنان به ورزشگاه ها همچون پروژه شکست خورده چهارشنبه های سفید روی آورده و در همایشی که در شیکاگو برگزار شده در جمع تعدادی از ایرانیان از افراد داخل کشور خواسته تا این بار بدون زنان وارد ورزشگاه ها نشوند و این اعتراض را در ویدئو و یا عکس هایی ارسال نمایند تا جهانیان شاهد این اعتراض باشند!!

البته این نوع از دعوت کردن پیاپی به یک نافرمانی مدنی تا کنون در هیچ جا دیده نشده است چرا که وقتی فردی به صورت مداوم نوع درخواست  اعتراض خود را عوض می کند مشخص می شود که در پروژه قبلی کاملا شکست خورده است و دیگر ادامه دادن آن به صلاح وی نیست به همین دلیل موضوعی جدید را انتخاب می کند تا شانس خود را یک بار دیگر بیازماید.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme