https://telegram.me/empireoflies

شکست طوفان توئیتری؛ ربات ها هم ناتوان شده اند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه های اخیر استفاده ضد انقلاب از فضای شبکه های اجتماعی به صورت بسیار قابل توجه ای بیشتر شده است و در موارد متعدد این طیف های ضد انقلاب با راه اندازی سلسله مباحثی فضای مجازی را در دست گرفته و شروع به جو سازی کاذب می کنند.

این جو سازی ها که با استفاده از امکانات و ابزار های غربی است در شبکه های اجتماعی ممنوع در داخل کشور به مراتب بیشتر از دیگر شبکه ها می باشد. به عنوان مثال در شبکه توئیتر به دلیل فراگیر بودن آن در سراسر جهان گاها ضد انقلاب و پیاده نظام آن دست به جوسازی هایی می کنند تا بتوانند هم مانوری برای روزهای موعود داشته باشند و هم از طرفی به مسئولان و افکار عمومی جامعه این گونه القا کنند که ما بیشماریم و با این وسیله محاسبات آنها را در هم بریزند.

در آستانه ششمین سالگرد حصر رهبران فتنه، به دلیل آشوب هایی که در سال ۸۸ و ۸۹ به وجود آوردند ضد انقلاب از چند روز پیش وعده داده بودند که  “طوفان توییتری” به راه می اندازند تا از این طریق مطالبه رفع حصر نمایند.

بعد از چند ساعت از شروع این به اصطلاح طوفان توئیتری اعلام شد که بیش از ۶۵ هزار توییت با هشتگ BreakHasr# منتشر شده و هشتگ‌های دیگری از جمله#رفع_حصر، #میرحسین و #کروبی نیز به دفعات استفاده شده است.

در توضیح طوفان توییتری آمده است که این طوفان یک عمل جمعی در شبکه اجتماعی توییتر است که کاربران برای جلب توجه مخاطبان به طور هم‌زمان درباره یک موضوع مشخص و با هشتگ مشترک توییت می‌کنند.

سابقا نیز این طوفان ها برای آزادی زندانیان امنیتی در ایران راه اندازی شده بود مثلا چندی پیش در حرکتی از قبل اعلام شده از فعالین ضد انقلاب دعوت شده بود که برای آزادی آرش صادقی و همسرش  که به گفته خودشان چند هفته ای را در اعتصاب غذای تر به سر می بردند در شبکه توئیتر پیام بگذارند.

اما این موج به اصطلاح توئیتری در نهایت با تمسخر برخی از کاربران مواجه شد و گفته شد دلیل ترند شدن این موضوع در توئیتر همکاری ربات های توئیتری بوده است که با هشتگ کردن این موضوع توانست ترند جهانی را بگیرد.

حال بعد از این آبروریزی در مورد ترند شدن نام این دو زندانی امنیتی در فقره رفع حصر هم حامیان فتنه دست به دامان ربات ها شدند و با همکاری این ربات ها توانستند خود را به رتبه ده ترند جهانی برسانند ولی از آنجا که توئیتر به صورت خودکار هشتگ اکانت های فیک را در نظر نمی گیرد بعد از چند دقیقه این هشتگ از طرف توئیتر مسدود شد و این بار هم تیر ضد انقلاب که می خواست ثابت کند که ما بیشماریم یک بار دیگر حتی با کمک ربات ها نیز به سنگ خورد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme