https://telegram.me/empireoflies

شکست سنگین گردهمایی ضدانقلاب تجزیه‌طلب در نیویورک

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سه شنبه ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۹، همزمان با اجلاس سالانه مجمع عمومی‌ سازمان ملل، همایشی در نیویورک برگزار شد که تمامی گروهک‌های ضد ایرانی که رویای تجزیه ایران را در سر دارند در آن شرکت کردند.

این همایش را مارک والاس، سفیر آمریکا در سازمان ملل در دوران جرج بوش پسر و مدیر کنونی “اتحاد علیه ایران هسته ای” United Against Nuclear Iran یا UANI برگزار کرد که یک سازمان لابیگری برای اسرائیل است. نام آن “گرد همایی بین المللی برای آینده ایران” بود که باید آنرا به “گرد همایی برای تجزیه ایران” تغییر داد. هدایت اصلی‌ این همایش با فرقه مجاهدین بود که در نیویورک تظاهراتی در جلوی مقر سازمان ملل نیز برگزار نمود.

رودی جولیانی، وکیل شخصی‌ آقای ترامپ و لابیگر فرقه منافقین سخنران اول آن بود. در این همایش گروهک های زیادی شرکت داشتند و عامل تجمع این گروهک ها که عمدتا تروریستی و تجزیه طلب بودند فرقه منافقین بود. از جمله گروهک های چند نفره ای که در این تجمع حضور داشتند می توان به حزب مرکزی آذربایجان، جنبش پیکار اعراب برای آزادی اهواز، حزب خلق بلوچستان، کنگره ملیت‌ها برای ایران فدرال، منافقین، شورای ملی‌ مقاومت ایران، سازمان چریک‌های فدایی خلق ایران، بنیاد آمریکا برای آزادی و حقوق بشر [احتمالا یک سازمان دیگر وابسته به منافقین]، حزب دموکرات آذربایجان، سازمان خبات [پیکار] کردستان ایران [به رهبری شیخ سید جلال حسینی‌]، سازمان جوامع ایرانی-امریکایی [یک سازمان فرقه منافقین] اشاره نمود. نکته جالب این که تمامی این احزاب که تعدادشان به ده گروهک می رسد در این تجمع نتوانستند صد نفر را گردهم آورند و حتی افراد اجاره ای نیز در این تجمع به دلیل کمبود بودجه منافقین بسیار کم بود.

به جز فرقه مجاهدین و گروه‌های وابسته به آن تمامی این گروهک‌ها چیزی بیشتر از یک وبسایت و احتمالا چند ده نفر “عضو” بیشتر نیستند، و فقط دکانی هستند برای گرفتن پول از آمریکا و متحدان. هیچ کدام از اینها، از جمله منافقین، کوچکترین پایگاه مردمی در ایران ندارند.

خیانت تمامی اینها به ایران و مردم آن آنقدر روشن است که نیازی به توضیح و یا بحث ندارد. فرقه منافقین آنقدر خیانت خود را گسترده کرده است که حال با تجزیه طلبان در چنین همایشی شرکت می‌کند. جالب اینجاست که آش آنقدر شور است که حتی گروه‌هایی‌ مثل حزب دموکرات کردستان و کومله نیز حاضر به شرکت در آن نشدند طی بیانیه ای اعلام کردند که به صورت رسمی در این همایش شرکت نمی کنند.

شنیده شده عربستان سعودی بیشتر هزینه های این گردهمایی چند ده نفره را پرداخت کرده و شرط گذاشته چنانچه نزدیکی بین این گروهک ها صورت نگیرد کمک‌های مالی‌اش را به ضد انقلاب قطع می‌کند. انگیزه‌ی این گروهها برای شرکت در این کنوانسیون تنها برای استفاده از کمک‌های مالی عربستان سعودی بود. نکته جالب توجه دیگر در این همایش این بود که در این گردهمایی نه رضا ربع پهلوی و نه هیچ‌یک از گروه‌های سلطنت‌طلب دیگر حضور نداشتند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme