https://telegram.me/empireoflies

شوی گروهک منافقین، این بار در ایران!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروهک تروریستی منافقین در طول دهه‌ها فعالیت خود بارها به این نتیجه رسیده که در ملت ایران هیچ جایگاهی ندارد و آنگاه که روزبه‌روز بر تنفر مردم ایران از این دژخیمان خون‌خوار روزبه‌روز بیشتر می‌شود و ماهیت نفاق برای مردم روشن‌تر می‌شود این تروریست‌های ازاینجا مانده و از آنجا رانده دست به دامان خبرسازی و راه‌اندازی تجمعات صنفی می‌شوند تا از خواسته‌های بخشی از مردم سوءاستفاده کنند و در خواست‌های صنفی گروه‌های مردمی را به نام خود مصادره کنند.

این گروهک تروریستی از ماه‌ها پیش با رسانه‌هایی که در اختیار دارند و با دلارهای سعودی آمریکایی همچنان آن را می‌گردانند تبلیغات گسترده‌ای را در راستای دعوت فرهنگیان و دانش آموزان به تجمع در مقابل ادارات آموزش‌وپرورش مراکز استان‌ها در اعتراض به حقوق معلمان را شروع کرده‌اند و ازآنجایی‌که در برنامه‌های گذشته‌ای که این گروهک از مردم ایران درخواست تجمع نموده بود افراد انگشت‌شماری حضور پیدا نمودند این بار نیز این توطئه با شکست مواجه خواهد شد.

سردمداران این گروهک بهتر می‌دانند که این افراد انگشت‌شمار نیز با وعده‌های مالی که از طرق مختلف دریافت نموده‌اند در این تجمعات حاضرشده‌اند و وگرنه هیچ‌گاه معلمان آگاه این سرزمین که ماهیت پلید گروهک منافقین را می‌دانند در این تجمعات غیرقانونی شرکت نمی‌کنند. البته لازم به ذکر است که گروهک منافقین در تجمعات خارج کشور به‌صورت مداوم از این تکنیک نخ‌نما شده برای پرشور نشان دادن تجمعات خود استفاده می‌کنند.

به‌عنوان مثال در چند گرده‌همایی که در تابستان امسال در پاریس و آلمان داشته‌اند از مهاجران آفریقایی‌تبار که به نان شبشان محتاج‌اند با دادن چند دلار درخواست نموده‌اند تا در این گرده همایی‌ها شرکت کنند و یا در تجمع اخیر در مقابل سازمان ملل از ملیت‌های دیگر که حتی برخی اسم ایران را تاکنون نشنیده‌اند! با پرداخت پول خواسته‌اند پلاکاردهایی را در اعتراض به سیاست‌های دولت ایران را در دست بگیرند.

انتهای پیام/

گروهک تروریستی منافقین در طول دهه‌ها فعالیت خود بارها به این نتیجه رسیده که در ملت ایران هیچ جایگاهی ندارد و آنگاه که روزبه‌روز بر تنفر مردم ایران از این دژخیمان خون‌خوار روزبه‌روز بیشتر می‌شود

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme