https://telegram.me/empireoflies
جامعه غربی در حالی برای ازدواج‌های شرعی و قانونی در ایران موضع‌گیری و شایعه‌سازی می‌کند که خودش چندسالی‌ست علاوه بر معضلات ازدواج سفید و ازدواج همجنسبازان درگیر معضلات ارتباطی «شوگرددی‌»ها و «شوگر‌مامی»‌ها است!

«شوگر‌ددی»‌ها بلای جان جوانان غربی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغآیا اصطلاح «شوگرددی» یا «شوگر‌مامی» به گوش‌تان خورده‌ است؟ باباقندی و مامان قندی‌هایی که معضل این روزهای دانشگاه‌ها و جامعه جوان آمریکایی و اروپایی هستند. پیرزن و پیرمرد‌های پولداری که سر پیری دنبال معرکه‌گیری افتاده‌اند و دنبال ارتباط با دانشجویان جوانی هستند که مشکلات مالی دارند تا در ازای رابطه با آن‌ها خرج تحصیل‌شان را بدهند! ارتباطی که اغلب برای دانشجویان جوان رقت‌انگیز است اما مجبورند برای رهایی از فشار مالی و تحصیلی به آن تن بدهند.

ثبت‌نام کنید شوگرددی پیدا کنید

با باب شدن این رابطه‌ها سایت‌های دوست‌یابی برای به هم رساندن شوگرددی‌ها و مامی‌ها به شوگر‌بیبی‌ها سردرآوردند و تبلیغات گسترده‌ای در گوشه و کنار دانشگاهها انجام دادند.

از جمله سایت‌های فعال در این زمینه سایت seeking است. سایتی که ادعا می‌کند تا اینجا حدود ۱۰ میلیون عضو دارد که امکان روابط متقابل را در زمینه شوگرها ایجاد می‌کند.

برای عضویت در این سایت شما باید سن و سال و قد وزن و مشخصات چهره‌‌تان مانند رنگ چشم و مو را ثبت کنید. برای خودتان یک بیوگرافی درست و درمان بنویسید. بعد از آن مشخص کنید چه نوع علایقی دارید و خواهان چه نوع رابطه‌ای هستید. رابطه‌های عاشقانه یا رابطه‌های افلاطونی یا اینکه اهل سفر و گردش رفتن هستید یا نه! و بعد سایت با توجه به علایقتان آدم‌های مختلف را به شما پیشنهاد می‌دهد و یا آنها را نمایش می‌دهد تا با توجه به بیوگرافی که از خودتان ثبت کرده‌اید برای یک رابطه انتخاب شوید.

تبلیغات شوگر‌بیبی در روبروی دانشگاه

اما این سایت‌های دوست‌یابی تا اینجای کار بی حاشیه نبوده‌‌اند.گاردین در ۵ فوریه امسال گزارشی از دستگیری یک صاحب سایت دوست‌یابی در بلژیک منتشر کرد. سایتی که به دانشجویان قول دیدار با افراد ثروتمند می‌داد. مدیر اجرایی این سایت «سیگوراد ودال» که یک تاجر ۴۷ ساله نروژی بود به اتهام سوءاستفاده جنسی از دانشجویان با سایت rich meet beauty دستگیر و در دادگاه محاکمه شد.

در سال قبل کامیون‌هایی با پوسترهای بزرگ برای تبلیغ این وب‌‌سایت در اطراف دانشگاههای بروکسل ظاهر شدند. این تبلیغات از دانشجویان دعوت می‌کرد با گرفتن شوگرددی از طریق این سایت سبک زندگی‌شان را بهبود ببخشند که با شکایت انجمن دانشگاه مواجه شد. انجمن دانشگاه خواستار توقیف تبلیغات این شرکت شد و دلیل آن را تقلیل دادن دانشجویان در سطح یک جنسی عنوان کرد.

دادگاه بروکسل مدیر این سایت را به ۶ ماه حبس تعلیقی و پرداخت ۴۰ هزاریورو به صورت شخصی و این سایت را به پرداخت ۲۵۰هزار یورو محکوم کرد.

از هر ۱۰ دانشجو یک نفر با بدنش درآمد دارد

ایندیپندنت نیز در ۲۶ دسامبر ۲۰۱۸ به پدیده شوگرددی‌ها پرداخت و در گزارشی با دختری ۱۹ ساله به نام زوئی مصاحبه کرد. زوئی در این مصاحبه گفته‌ است گفتگو با این شوگرددی‌ها بسیار سخت است و معتقد است شما حتی بعد از صحبت کردن با این باباقندی‌ها احساس کثیفی می‌کنید.

او در این گزارش اعلام کرده‌است که به دلیل تلاش برای اجازه بهایش مجبور شده در این سایت ثبت نام کند که حتی مورد خشونت‌های کلامی شوگرددی‌های قرار گرفته‌است.

آمار و ارقام سایت مشاوره پول save the student نشان می‌دهد در سال ۲۰۱۸ از هر دانشجو یک نفر با بدن خود به طرق مختلف مانند ارتباطات از طریق ضبط فیلم وبکم، قرار با شوگرددی‌ها کسب درآمد کرده‌است که اغلب این ارتباطات برای دختران جوان با مردان خیلی بزرگتر از خودشان است.

در گزارش‌های دیگر آمد است این پدیده سبب گروکشیای جنسی و مالی زیادی شده‌است تا جایی که شوگرددی‌ها در صورت سرباز زدن شوگربیبی‌ها از آنچه قول داده‌اند آنها را تهدید به افشای عکس‌های برهنه‌شان می‌کنند.

بچه‌هایتان را سقط کنید پولش با من

یکی دیگر از بزرگان عرصه شوگرددی «براندون وید» بیزینس‌کار آمریکایی است که یکی از بزرگترین سایت‌های دوست‌یابی در این مورد را راه انداخته است. اقدامات آقای وید در راه‌اندازی این دست سایت‌های دوست‌یابی همواره مورد انتقاد رسانه‌ها بوده‌است تا جایی که برخی سایت‌های وی را ترویج فحشا و روسپی‌گردی می‌دانند. یکی از اظهارنظرهایی که دوباره وید را دوباره به صدر اخبار رسانه‌ها رساند صحبت‌های در او خصوص سقط جنین بود.

وید در ویدئویی که ۵ ژوئن ۲۰۱۹ در ایندیپندنت منتشر کرده بود اعلام کرد چون سقط جنین در برخی ایالات و کشورها ممنوع است او حاضر است هزینه سفر زنان و انجام عمل سقط در محل‌هایی که ممنوع نیست را کمال و تمام پرداخت کند. اظهارنظری که باتوجه به سابقه‌های آقای وید یک نوع ترویج بی‌بندو باری دیگر توسط وی به نظر رسید.

شغل شوگر‌بیبی شدن!

شوگر بیبی‌ها هر از چندگاه در رسانه‌ها افشاگری می‌کنند و نسبت به نیازهای مالی‌شان گله می‌کنند. دیلی میل در اکتبر ۲۰۱۹ نوشت: یک معلم سابق آمریکایی اعتراف کرد برای افزایش درآمد به یک وب‌سایت دوست‌یابی مراجعه کرده‌ است تا حقوق ماهانه بیشتری داشته باشد. او باید هرازچندگاه با یک مرد میانسال بیرون برود و شام بخورد و در ازایش پول بگیرد. این معلم بعد از دیدن این مرد میانسال متوجه می‌شود این مرد والدین یکی از دانش آموزانش در مدرسه بوده‌ است.

«کلویی» نیز در لندن دانشجوست و در رشته روانشناسی درس می‌خواند.کلویی اعتراف می‌کند شوگر‌بیبی شدن باعث شده بتواند کارشناسی ارشد و دکترا بخواند و در عوض این حمایت‌های مالی باید هر چند وقت یک‌بار با شوگرددی‌اش دیدار کند.

کلوئی می‌گوید خانواده‌اش از این کار او خبر ندارند. اما به دلیل حمایت مالی که می‌شود دوستانش حامی او هستند و او این کار را یک شغل می‌داند.

انسانِ غرب اسیر بردگی جنسی

این روزها انسانِ غرب با روابط عجیب و غریبی دست و پنجه نرم می‌کند. روابطی که رسانه‌هایش هم گاهی مبلغ آن هستند اما به خوبی می‌دانند در آینده خسارات جبران ناپذیری به بدنه اجتماع و بنیان خانواده خواهد زد. ازدواج سفید، ازدواج همجنسبازان و حالا پدیده شوگرددی‌ها و شوگرمامی‌ها که به صورت عینی نوعی بردگی جنسی است. با این حال در تلاش است با شایعه‌سازی‌ها و دروغ‌پردازی‌های گل درشت در رسانه‌ها برای روابط سالم و اسلامی زندگی مسلمانان حاشیه‌سازی کند. از جمله این دروغپردازی‌ها یک گزارش ویدئویی از رواج صیغه میان شیعیان در ایام منتهی به مراسم اربعین است که از سوی شبکه BBC فارسی منتشر شد تا بزرگترین اجتماع انسانی جهان را تحت شعاع قرار دهد.

با توجه به آمار و اقامی که خود رسانه‌های غربی از اوضاع نابه‌سامان دانشجویان و دانشگاههای‌شان و تن فروشی‌های عجیب و غریب برای تامین مخارج زندگی منتشر می‌کنند، بهتر این است که فکری به حال کنترل این نا به‌ سامانی‌ها و روابط پیچیده خارج از عرف و غیرانسانی میان خودشان باشند.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme