https://telegram.me/empireoflies

شوریدن ضدانقلاب بر علیه رضا‌پهلوی؛ توطئه قتل شهناز پهلوی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  محمود سهیمی از فعالین سیاسی آمریکا که استاد تمام  در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لوس آنجلس است و مقالات بسیاری در زمینه سیاست بین الملل در نشریات آمریکایی دارد و هم زمان مدیر وبسایت اخبار ایران و خاورمیانه است اخیرا در خصوص ربع پهلوی سخنانی گفته که جالب توجه است.

وی در صفحه فیس بوک خود در خصوص آخرین مصاحبه ربع پهلوی با بی بی سی فارسی نوشته:”از زمان آغاز ریاست جمهوری دانالد ترامپ و قدرت گرفتن جناح ماورای راست در آمریکا، و اتحاد آن با دشمنان کشور یعنی‌ عربستان و اسرائیل، رضا پهلوی هم “دم” درآورده است و به این توهم دچار شده است که در ایران پایگاه اجتماعی دارد.”

وی در خصوص مقایسه ای که رضا پهلوی در شبکه بی بی سی از دوران شاه خائن وبا دوران جمهوری اسلامی کرده و زمان پهلوی را پیشرو دانسته گفته:”رضا پهلوی تلاش می کند تاریخ را دوباره بنویسد، و در چند مصاحبه اخیر خود دروغ‌های بزرگی‌ نیز گفته است، از جمله اینکه در زمان حکومت پدرش آزادی زیاد وجود داشته است، و زن و مرد هم مساوی بوده اند!!!”

وی در ادامه به نقل از یکی از طنز پردازان ساکن لندن که اتفاقا مشی ضد انقلابی دارد می گوید:” تاسفباره که رضا پهلوى از یکسو ادعا میکند که طرفدار آزادى است, و از سوى دیگر, در همین مصاحبه بدون هیچ سند سیاسى مدعی میشود که همه جوانان برخلاف والدینشان با توجه به مطالعه و بدون تعصب اینک همگان طرفدار شاه فقید و او هستند! ولى در ادامه آب پاکى را خیلى آشکارا روى دست همه طرفداران فریب خورده اش میریزد! او در همین مصاحبه با بى بى سى چنین میگوید: در زمان حکومت پدرم رژیم پهلوى آزادى بسیار زیاد وجود داشت ، زن و مرد با هم کاملا برابر بودندووو!!! خب جناب پهلوى اگر بقول شما برابرى زن و مرد وجود داشت وشماهم ظاهرا خیلى طرفدار این برابرى هستید، پس چرا خواهر بزرگ شما شهناز جانشین شاه پدرتان نیست و حق ندارد باشد؟!! آیا بزعم شما و خاندان مدرن و متمدن پهلوى برابرى زن و مرد اینست؟ راستى اگر انقلاب نمیشد و شما روزى پادشاه میشدید دخترتان حق داشت طبق سنت برابریخواهانه خودتان و پدر ارجمندتان بر تخت قدرت تکیه دهد؟”

وی هم چنین در خصوص ادعای نبود زندانی سیاسی در رژیم گذشته می گوید که خبرنگاری به نام کریم پور شیرازى را عمه خانم شما ،اشرف پهلوى با نفت به آتش کشید در حالی که در هیچ جای دنیا با خبرنگاران چنین برخورد وحشیانه ای نمی کنند.

لازم به یاد آوریست که شهناز پهلوی در همان دوران حکومت پدرش به دلیل این که دختر بود از ارث محروم شد و هیچ گاه از جایگاه یک خانواده درباری با وی برخورد نشد در دوران پس از انقلاب هم به کلی از خانواده پهلوی رانده شد و حتی توطئه قتل وی توسط رضا پهلوی به اجرا درآمد که با شکست مواجه شد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme