https://telegram.me/empireoflies
جبهه ناهماهنگ مبارزان ومخالفان ایران، جماعتی است که با وجود چند سازمان مختلف (تنها درحد اسم و تبلیغات رسانه ای) که بیشترمواقع کم یا زیاد می‌شوند، اصول مشترکی نداشته و با یکدیگر ناهماهنگ بوده و پیوندی میان آنها وجود ندارد.

شوراها و سازمان‌های ناتوان سلطنت‌طلب

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: جبهه ناهماهنگ مبارزان و مخالفان ایران، جماعتی است که با وجود چند سازمان مختلف (تنها درحد اسم و تبلیغات رسانه ای) که بیشترمواقع کم یا زیاد می‌شوند، اصول مشترکی نداشته و با یکدیگر ناهماهنگ بوده و پیوندی میان آنها وجود ندارد.

سلطنت طلبانی که هنوز در پی بدست آوردن قدرت در ایران هستند به بهانه های مختلف از جمله آزادی ایران، نجات ایران، مردم ایران و…. همواره درتلاش هستند به نوعی با پایان دادن به درگیری های داخلی خود، سازمان های تولیدی توانمدی را مطرح سازند و به مخاطبان چنین القا نمایند که تنها راه نجات شما همین سازمان ها و شوراهای ناتوان هستند.

شوراها و سازمان هایی که بعد از گذشت سالها از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) با هر حیله و نیرنگ و صرف هزینه های مالی فراوان نتوانسته اند حتی کوچکترین اقدامی انجام دهند تا شاید امیدی برای افراد ساده لوحی باشد که خام وعده ها و نشر اکاذیب آنها شده اند.

جالب اینکه در تازه ترین تعاریف این رسانه ها از جمله تلویزیون سلطنت طلب پارس در خصوص شورای نجات ایران چنین توضیحاتی را بیان می کند:

«بنابراین جبهه هماهنگ مبارزان ایران یک حزب نیست و یک ایدئولوژی خاص ندارد. جبهه هماهنگ مبارزان ایران بعد از مدتی، در حدود چهار سال که تشکیل شده کنگره همبستگی ایرانیان هم یکی از اعضای سازمان‌های این جبهه است، این‌ها برای این که این سازمان که همه‌شان چون جبهه است با همدیگر هم‌تراز هستند و هیچ‌کس بر دیگری برتری ندارد و هر سازمانی برای خودش مستقل است و اساسنامه و برنامه‌های خودش را اجرا می‌کند، ولی در یک سلسله عملیات اساسی به خصوص در مورد براندازی به صورت متحد با همدیگر عمل می‌کنند».

متن فوق خود بهترین سند در راستای مطالبی است که پیش تر بیان شد و مهر تأییدی است بر وجود اختلافات، اقدامات مستقل و خودسرانه، عدم هماهنگی، رؤیای براندازی، سازهای مختلف هر سازمان و…

همچنین در قسمتی دیگر از این تبلیغات رسانه ای در شبکه پارس در خصوص شورای نجات سلطنت طلبان برای ایران چنین آمده است که:

«از نظر ما تمام ادیان آزاد هستند، هر کس آزاد است به هر گونه که می‌خواهد با خدای خودش عبادت کند و یا اگر کسی معتقد به هیچ دینی نیست، آن هم خودش یک باور است که مورد احترام ما است. ولی مهم این است که این باورها هیچ‌کدام‌شان نباید در امور مملکت‌داری دخالتی داشته باشند که این را به طور خلاصه می‌گویم جدایی دین از حکومت یا جدایی دین از حکومت و سیاست».

حال مهمترین هدف این جبهه یا همان شورای به اصطلاح نجات، با این تفاسیر تنها قدرت می باشد.دراین میان هرکسی با هر اعتقادی هم آزاد است تا هر اقدامی را درجهت فرقه سازی، تروج افکار و عقاید ناپسند و غیر اخلاقی، نابودی ادیان الهی که خود مقدمه ای برای تخریب دیگرمسائل در کشور است. سلطنت طلبان آن چنان درمانده و ناتوان شده اند که با بیان چنین افکاری می خواهند حمایت برخی از همین گروهای انحرافی را هم در راستای اهداف قدرت طلبانه خود همراه نمایند.

دراین بین ربع پهلوی هم بازیچه ای برای همین تشنگان قدرت طلب بوده تا با نماد سازی و بکار بردن واژه شاهزاده برای این عنصر ناتوان بتوانند بهانه ای برای رؤیاهای فنا شده خود داشته باشند.

انتهای پیام/دیده‌بان

جبهه ناهماهنگ مبارزان ومخالفان ایران، جماعتی است که با وجود چند سازمان مختلف (تنها درحد اسم و تبلیغات رسانه ای) که بیشترمواقع کم یا زیاد می‌شوند، اصول مشترکی نداشته و با یکدیگر ناهماهنگ بوده و پیوندی میان آنها وجود ندارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme