https://telegram.me/empireoflies

شورای ملی خواب پریشان همایونی (بخش دوم) + تصاویر

اختصاصی: به گزارش امپراتوری دروغ، هنگامی که  «ربع پهلوی» خبر از تاسیس شورای به اصطلاح ملی داد، راهی را آغاز نمود که سالها پیش «منافقین» در قالب شورای به اصطلاح «مقاومت ملی» پیموده و با شکست مفتضحانه‌ای مواجه شدند. در قسمت اول پرونده ویژه این شورا مطالبی را در رابطه با نحوه آغاز بکار و حامیان این شورای به اصطلاح ملی مطالعه نمودید، در قسمت دوم این پرونده کمی بیشتر با ماهیت این شورا و کارکرد آن آشنا خواهیم شد.

پشتیبانی رسانه ای و امنیتی برای بیدار کردن مخالفین نظام

شورای ملی عیاشی

شورای ملی عیاشی

در ادامه ، نشست شورای به اصطلاح ملی ربع پهلوی در اردیبهشت سال ۱۳۹۲ با آن همه تبلیغات حتی پای رسانه هایی مانند «صدای آمریکا» و  «بی بی سی» را نیز به میان آورد و ایشان نیز با گزارشات اختصاصی خود از جریان این شورا –  یا به قول دوستان سابق ربع پهلوی «شوربای» –  سعی در انحراف افکار عمومی خارج ، به آن سمت داشته و تلاش نمودند در ذهن بیننده و مخاطب القا نمایند که قرار است تحولی عظیم در تاریخ اپوزوسیون جمهوری اسلامی صورت پذیرد. سرانجام این شورا با شرکت حدود ۳۰۰ نفر  که ۱۰۰ نفر بصورت مجازی و با استفاده از سیستم هایی مانند اسکایپ و با نام های مستعار و شخصیتهای غیر حقیقی ، حضور یافته بودند با حمایت سرویسهای امنیتی و رسانه ای غربی برگزار شد .

مصاحبه ربع پهلوی با صدای آمریکا

مصاحبه ربع پهلوی با صدای آمریکا

لازم به ذکر است با آن همه تلاش و حمایت رسانه ای – امنیتی ،  این نشست در بخش مالی تنها توانست حدود حدود ۳۰۰ هزار دلار ازایرانیان خارج نشین و مخالف نظام به جیب بزند . این در حالی است که در سال ۱۳۸۶ مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، میزان سرمایه‌های مالی ایرانیان مقیم خارج را با استناد به نظر مسوول بازرسی و نظارت سازمان نخبگان کشور بالغ بر ۱۳۰۰ میلیارد دلار و ثروت ایرانیان مقیم آمریکا را به تنهایی بالغ بر ۹۰۰ میلیارد دلار ذکر کرد.

در بخش سیاسی نیز  از میان حدودبیش از ۵ میلیون ایرانی خارج نشین  تنها حدود ۳۰۰ نفر  حاضر به شرکت در جمعی شدند که قرار بوده تحولی عظیم در تاریخ اپوزوسیون را شکل دهد . ذکر این نکته که جریان روند برگزاری این نشست دو روزه که در پاریس صورت گرفت بیشتر اوقت به شوخی و خنده و تعریف لطیفه و امور سرگرم کننده که بر عهده افرادی مانند اردوان مفید – دلقک و طنزپرداز ضد انقلاب – بود به دورهمی و پیک نیک شبیه شد تا سمینار سیاسی. حتی در بسیاری موارد که لازم به رای گیری و مشورت شرکت کنندگان بود، اکثر افراد در بیرون سالن مشغول صرف مشروبات الکلی و غیبت و بدگویی از سایر حاضران بودند.

نشست شورای به اصطلاح ملی پاریس – اردوان مفید در حال رقص و آواز برای مخالفین نظام

نشست شورای به اصطلاح ملی پاریس – اردوان مفید در حال رقص و آواز برای مخالفین نظام

باری به هر جهت نشست ربع پهلوی و یاران در پاریس تمام شد و ضمناً در این نشست تصمیم گرفته شد تا ربع پهلوی به عنوان سخنگوی شورای دلقکها و کلاهبردارها و قماربازها برگزیده شود. این تصمیم نیز به حساب ژست دمکراتیک بودن و القای این مسئله که ربع پهلوی هم مانند دیگران فقط یک عضو عادیست گرفته شد. نتیجه اینکه همزمانی برگزاری این شورا با مذاکرات و درخواستهای کشورهای اروپایی از دولت ایران ، کشور فرانسه نیز برای جا نماندن از قافله شرکای جمهوری اسلامی ایران ،  از برگزاری دور دوم این به اصطلاح سمینار علیه نظام سر باز زد و این شد که به پیشنهاد سرویسهای امنیتی غربی مجمع سالیانه این شورا به کشور کانادا   که مواضع ضد ایرانی دولتمردانش همواره نشنگر دشمنی ایشان با ملت و نظام ایران است، انتقال داده شد.

آبروریزی و شکست پشت سر هم در توطئه‌ها 

در طول مدت یکساله فعالیت این شورا از جمله اموری که در راستای اهداف آن دنبال شد عبارت بود از نامگذاری ایامی با مناسبت‌های مختلف. برای مثال هفته، «حقوق بشر و مبارزه با اعدام» که در آن از ایرانیان داخل خواسته شد در میادین شهرهای محل سکونتشان زنجیره ای تشکیل داده و خود را رودروی  نظام اسلامی قرار دهند.  یا در مقطعی از مردم داخل خواسته شد تا با روشن کردن شمع به بهانه حمایت از زندانیان امنیتی و خرابکارها در میادین اصلی شهرها تجمع کنند.

فراخوان ضمنی کشف حجاب

فراخوان ضمنی کشف حجاب

اهدافی که به شکل براندازی نرم در برخی کشورهای اروپای شرقی دنبال می شد و در نمونه آخر آن در کشور اوکراین شاهد بودیم که با یک کودتای خیابانی توسط منابع مالی و انسانی «سیا»،  دولت قانونی اوکراین ساقط شد. ناگفته از جهل و کوته فکری دشمنان ملت ایران همین بس که خود در پای دفاع از منافع انقلاب و کشور همواره پیشگام حضور در کف خیابان‌ها بوده و هستند. ضمنا ظرفیتهای نظام اسلامی بسیار بالاتر از آن بوده که یک گروهک ۲۰۰ نفره رقاص و دلقک و ورشکسته ی سیاسی بتوانند حتی برای یک ثانیه خللی در آرامش مردمان این سرزمین بوجود بیاورند. در تمامی این فراخوان‌ها، نه تنها کوچکترین صدایی در راستای لبیک به یاوه سرایی‌های این ابلهان شنیده نشد بلکه هر روز که از عمر این شورای مسخره به اصطلاح ملی می‌گذشت، آتش اختلافات درونی شورا، شعله ور می شد.

التماس شورای به اصطلاح ملی از مردم برای تجمع و شورش

التماس شورای به اصطلاح ملی از مردم برای تجمع و شورش

ادامه دارد…

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

۱۱ دیدگاه

 1. شورای ملی هیچ غلطی نمیتونه بکنه فقط بلده پول جمع کنه از ایرانیان خارج نشین و بده به اعضایش تا برای شکمشان یه چیزی کوفت کنند

 2. این بدبختای فلک زده چرا فکری به حال خودشون نمیکنند . آخه یکی نیست بگه آقای رضا پهلوی شما که فقط به فکر پول هستی و همه دیگه میدانند موضوع مبارزه و این چیزا هم بیشتر به جک شبیه . تو اگه عرضه داشتی شورا اداره کنی که از در مورد خانوادت یه فکری میکردی که هر ۲ سال یکیشون خودکشی نکنند

 3. چقدر این خانواده بدبخت شدند که دست به دامان یکی مثل شهرام همایون میشن واسه طرفدار جمع کردن … ممنون امپراطوری دروغ

 4. یه مشت آدم فاسد و فراری چی خیال کردن ؟ اصلا اینا کین ؟

 5. خیلی ممنون که اینها را برای ما افشا میکنید . شهرام همایون هر جا پول باشه بو میکشه . باور کن خودشم اعتقادی به خانواده فاسد پهلوی نداره فقط پول…..

 6. این شورای ملی مثل تمام طرح های که ضدانقلاب برای نظام کشیده به شکست منتهی میشه …. حالا ببینید … هر چند الانشم هیچ کاره اند

 7. خیلی خوب افشا میکنید . تشکر از سایت خوبتون …. جای این سایت بین تمامی سایتها خالی بود . … . اجر گردانندگان امپراطوری دروغ با سید الشهداء .. لعنت بر ضد انقلاب علی الخصوص سلطنت طلبها که ۵۰ سال اموال مردم را دزدیدند از رضا خان بی سواد تا محمد رضا و ربع پهلوی فاسد …

 8. دلقک خانه رضا پهلوی … این واقعا فکر میکنه کسی منتظرشه ها … تو رو خدا کمی نصیحتش کنید .. . . مادرش باید با عقل تر از این حرفها باشه .. دیدید که بوقتش فرار کرد .. بگه به این بچه ش که دنبال زندگیش باشه … آقای رضا پهلوی هوا برت نداره

 9. بخدا هم میهنان این کاراش واسه پول … این بابا داره از اسم اینکه پسر شاه بوده نون در میاره …. والله مبارزه و این حرفا کشکه …. در خارج هم همه دست انداختنش و کسایی که قبلا دورش بودن همه فراری شدن … اینایی هم که براش باقی موندن از سال ۸۸ به بعد دورشن و دارن واسه خودشون نون در میارن … رضا پهلوی با این کارا واسه خودشو اطرافیانش بیزینس راه انداخته

 10. با نظر همه ی رفقای گلم موافقم
  فکر اینو نکردن که مردم ایران مثل ۵ تا انگشت با هم متحدن
  به قول بچه ها آش ماش به همین خیال باش هه…….میگفتن اون بازیگر سیرک دماغشو عمل کرده من ندیدم که!!!همون جور بزرگ بود

 11. شورای ملی ؟؟؟ آقا چرا مد شده هر کی میخوا بخوره یه ملی بهش میچسبونه . مقاومت ملی . شورای ملی . کنگره ملی . مامان آرش سیگارچی ملی و الی آخر ….

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme