https://telegram.me/empireoflies

شورای ملی خواب پریشان همایونی (بخش اول) + تصاویر

اختصاصی: به گزارش امپراتوری دروغ، هنگامی که «ربع پهلوی» خبر از تاسیس شورای به اصطلاح ملی داد، راهی را آغاز نمود که سالها پیش “منافقین ” در غالب شورای به اصطلاح” مقاومت ملی ” پیموده و با شکست مفتضحانه ای مواجه شدند.

اپوزوسیون یا بازار مکاره ؟؟

شبکه ضد انقلاب «اندیشه» و صاحب میلیاردر و کلاهبردار آن یعنی «نادر دُرمانی» با همکاری تعداد دیگری از صاحبان و مدیران رسانه های ضد انقلاب از جمله مهدی – آرین وطنخواه (ملقب به متوهم – وی بارها با تذکر شخص رضا پهلوی مواجه شده که پدر جان اینقدر نگو من شاه هستم)، همایون هوشیارنژاد (شاعر دایمِ الخمر و مدیر تلویزیون عصر ایران)، علیرضا امیر قاسمی (ملقب به میرزا قاسمی، مدیر شبکه ورشکسته طپش)، ضیا آتابای (رقاص و دلقک ضد انقلاب که در بین دوستان خود معروف به «بچه نَنِه» است – از آنجا که همواره روبروی دوربین در حال گریه و زاریست) و …  ماموریت مییابند تا طرحی را پیاده نمایند که پیشبینی شده بود در راستای آن مبلغ هنگفتی از خارج نشینان به جیب بزنند و بین خود تقسیم کنند.

Oppositions

شهرام همایون «کلاهبردار بنجل فروش» : یک میلیون دلارمی‌خواهم

نکته قابل توجه عدم شرکت، کلاهبردار بزرگ و قمارباز شبهای لاس وگاس یعنی «امیر حمید – شهرام همایون» – که بارها فیلم و عکس‌های او در حال قمار و عیاشی با زنان هرزه در عشرتکده های آمریکا منتشر شده و چندی پیش نیز به شکل علنی در جلوی دوربین خطاب به بینندگانش گفت :

از شما خواهش میکنم تا هزینه قمار بنده را زنگ بزنید و بپردازید.

وی که در پی اختلاف در سهم خواهی حاضر نشد تا در این طرح ربع پهلوی شرکت کند، کار را تا جایی پیش برد که به مدت چند روز به بهانه مرخصی حتی برنامه های عادی خود را تعطیل نمود و جلوی دوربین حاضر نشد. بنا بر شنیده ها وی درخواست یک میلیون دلار نموده که با مخالفت سایرین همراه شد و کار را به سمتی پیش برد که خواهیم گفت.

گنده گویی شهرام همایون

شهرام همایون در کلاهبرداری و کلاشی به گفته اطرافیانش کم نظیر است بطوری که حتی به همسر و فرزندانش نیز رحم نکرده . به راحتی می‌توان فهرستی از عیاشی‌ها و کلاهبرداری‌های وی را تنها با یک کلیک در دنیای اینترنت تهیه نمود. سواستفاده وی از افرادی از داخل اپوزوسیون که نمونه بارز آن سوءاستفاده وی از شخصی به نام مهلقا فخرآور – خواهر امیر عباس فخرآور « عامل شناخته شده سرویسهای اطلاعاتی اسراییل و آمریکا » – می باشد که منجر به شکایت و افشاگری فخرآور نسبت به همایون شد.

شهرام-همایون-مه‌لقا-فخرآور

همایون ، اکنون با همسر سوم خود «مریم عزیزی» ملقب به «دکی قلابی» زندگی می‌کند. مریم عزیزی نیز مانند همایون در کلاهبرداری لنگه نداشته و در برخی موضوعات مربوط به کلاشی ، در رقابت با همایون پیشی گرفته و با استفاده از موقعیت همایون در میان رسانه ها با فروش قرص‌ها و کرم‌های تقلبی به نام داروهای معجزه گر مبالغ کلانی را از جیب ایرانیان خارجنشین دزدیده . اخیرا نیز شنیده شده اختلافاتی بر سر سود این فروش ها بین مریم عزیزی و شهرام همایون صورت گرفته که دلیلش باج خواهی همایون از همسر بیزینسیش می باشد . البته طبق شنیده ها مثل اینکه تیر همایون در کلاهبرداری از عزیزی به سنگ خورده. نا گفته نماند که مریم عزیزی «دکتر قلابی» از خانواده وابسته به فرقه ضاله بهاییت است .

مریم عزیزی(دکی قلابی)

در جمعی که اتفاقا مریم عزیزی «دکی قلابی» نیز در آن حضور داشت ، وی در پاسخ به انتقاد عده ای نسبت به اینکه چرا دیگر همایون کمتر به امور مبارزه میپردازد گفت:

شهرام هم فهمیده که این قبری که شما بالای سرش فاتحه میخوانید مرده ای داخلش نیست و به الگوبرداری از حمید شبخیز (معروف به «حمید قری» صاحب شبکه بزن برقص «ITN») سعی می‌کند بیشتر به فکر بیزینس باشد تا مبارزه.

لازم به ذکر است این مطلب در یک جمع بسیار خصوصی نقل شده که راوی آن را زمانی که پی به ماهیت همایون برده انتشار داده. اخیراً نیز همایون در بخش وسیعتر از طرح خالی کردن جیب دیگران با راه اندازی تورهای گردشگری و عیاشی راه مرشد خود یعنی حمید شبخیز (حمید قری) را پیش گرفته. وی با جمع کردن عده ای از حامیان مالی تلویزیونش که غالبا پیرزنان و پیرمردان بین ۷۰ تا ۸۰ ساله هستند به همراه کارکنان تلویزیون، سفری به نیویورک داشته که صدای تمامی اپوزوسیون خارج نشین را درآورده و مباحث مربوط به آن و افتضاحی که به نام مبارزه راه انداخته نقل محافل شبانه بوده. نکته بسیار جالب حضور ربع پهلوی در میان این پیرمردان و پیرزنان بود که همراه با عده ای دیگر به رقاصی و عیاشی پرداختند. همین موضوع باعث شد تا بسیاری از افرادی که از حامیان ربع پهلوی بودند دهان به گلایه بگشایند که:

ما خودمان را پاره کرده ایم که شما «ربع پهلوی» را شاه کنیم و به تاج و تخت برگردانیم ولی جنابعالی در محافل رقاصی به نام مبارزه حضور پیدا می‌کنید.

عیاشی ربع پهلوی

ادامه دارد…

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme