https://telegram.me/empireoflies

شورای ملی ایران یا چت روم سلطنت طلبان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: خبر کناره گیری رضاپهلوی بعد از نشست و برخاست های فراوان او با مقامات کنگره و سنای آمریکا و همچنین برخی تجزیه طلبان کُرد صورت گرفته است و واکنش های بسیاری را به همراه داشت.

برخی مانند امیر عباس فخراور مدعی شدند دلیل کناره گیری رضاپهلوی از شورا افشاگری های وی بوده است. برخی از هواداران پهلوی دلیل استعفای او را تلاش برای شروعی دوباره توجیه کرده اند. برخی خبرها از تاسیس تشکیلاتی تازه توسط رضا پهلوی خبر داده اند.

بعد از این اتفاقات شورای مرکزی شورای ملی ترتیب جلسه ای را در فضای مجازی داده اند و برای افراد جدید رای گیری نموده اند. رضا پیرزاده یکی از اعضای شورای مرکزی شورای ربع پهلوی در مصاحبه ای با صدای آمریکا برای ماله کشی اتفاقات تلخ پیش آمده در این مجمع می گوید که ما سامانه ای را طراحی کردیم که تویط آن تمامی حامیان سلطنت در اقصی نقاط جهان بتوانند با آن به افراد مورد نظر خود رای بدهند!

وی می گوید که این سامانه از یک شرکت آمریکایی خریداری شده است و آنها اسامی افراد را به ما در انتها دادند و مشخص شد که چه کسانی در انتخابات دفتر سیاسی و شورای عالی انتخاب شده اند.

وی در جواب سوال مجری برنامه که از وی در خصوص انصراف ناگهانی رضا پهلوی از ریاست شورای ملی پرسیده بود گفت که سمت ریاست شورای ملی تشریفاتی بوده و جز سمت های حقوقی نبوده است و رضا پهلوی هم از ابتدا گفته بود که بعد زا مدتی از سمت خود استعفا خواهد داد. این در حالی است که رضا پهلوی از ابتدا خود را ریاست عالیه شورای ملی می دانست و همیشه بر این عنوان تاکید داشت.

در ادامه مصاحبه پیرزاده با صدای آمریکا مجری برنامه از و.ی در خصوص شبهاتی که در انتخابات اخیر پیش آمده سوالاتی را پرسید که چگونه در انتخابات قبلی با این که افراد حضورا و به صورت دستی رای دادند اعتراضات زیادی شد ولی اکنون که به صورت مجازی انجام گرفته بنابر این باید اعتراضات بسیار بیشتر باشد.

پیرزاده در جواب گفت که این انتخابات به صورت مجازی انجام گرفته و هیچ شبه ای بر آن وارد نیست و تا کنون کسی به آن اعتراض نکرده است.

وی ظاهرا خود را به تغافل زده و متوجه نیست که شورایی که تا چند سال پیش با هزینه های زیاد سالانه در اروپا و آمریکا دور هم جمع میشدند اکنون یه جایی رسیده که می توان آن را به یک اتاق چت روم یا اتقاق گفتگوی مجازی تشبیه کرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme