https://telegram.me/empireoflies

شورای مدیریت ایران گلوبال به اتاق جنگ بدل شده است

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یک ماه پیش یکی از اعضای اپوزیسیون خارج کشور در نامه ای به سایت ایران گلوبال از جهت گیری این سایت در ایجاد اختلاف در میان اپوزیسیون انتقاد کرده بود.آرسن نظریان از اپوزیسیون خارج کشور در نامه ای به وبسایت ایران گلوبال نوشته بود که ضروری است که گردانندگان محترم سایت خبری ایران گلوبال اصول والای مندرج در مشی اعلام شده شان را به شیوه ای عملی سازند که نشریه تبدیل به صحنه فحاشی ها و تسویه حسابهای قومی و مذهبی نشود. وی از برخی مطالب تولیدی در این سایت که در برگیرنده اتهاماتی به اقوام ایرانی کرد و ترک بود انتقاد نموده بود و این سایت را به ولنگاری و افسارگسیختگی در مدیریت مطالب متهم نموده بود.

در پی انتشار این مطلب در امپراتوری دروغ کیانوش توکلی مدیر این سایت در جواب به این مطلب ما را به اتهام زنی و دروغ پردازی متهم نمودند که با واکنش های بسیاری از طرف مخاطبان این سایت در زیر همان مطلب مواجه شد و حامیان نژاد های مختلف با یکدیگر بر سر مواضع ایران گلوبال به جدال پرداختند.

۲۰۱۶-۰۶-۱۶_۱۵-۲۴-۱۷

پس از انتقادات فراوان کاربران به مدیران این سایت یکی از اعضای شورای مدیریت این سایت در مطلبی در این سایت با اشاره به انتقادات به جای مخاطبان متذکر شد که این سایت از مدت ها پیش پس از یک دوره زمانی که به صورت جمعی مدیریت میشده اکنون مدت هاست که به صورت فردی مدیریت می شود و آقای کیانوش توکلی شخصا سیاست‌های خود را در انتشار مطالب مد نظر قرار می دهد و به حرف هیچ احدی نیز توجه نمی کند. البته نکته جالب در این میان این است که این انتقادات از مدیر یک سایت در همان سایت منتشر می شود!!!که نمونه ای بی نظیر در عالم روزنامه نگاری است و باید به عنوان یک سند آزادی بیان در گینس ثبت شود.

۲۰۱۶-۰۶-۱۶_۱۵-۰۴-۱۹

در ادامه این درگیری ها بین مدیران ایران گلوبال کاوه جویا از گردانندگان این سایت در مطلبی به انتقادهای صورت گرفته به نحوه مدیریت این سایت در یک ماه گذشته واکنش نشان داد و نوشت:”که شور بختانه از راه گفتگو با آقای کیانوش توکلی گرامی حل و فصل نشده است”

وی در ادامه در توضیح انتقادات خود از کیانوش توکلی و نوع مدیریت وی بر انتشار مطالب در این سایت به بی عدالتی های صورت گرفته در خصوص مطالب نویسندگان داخل کشور و خارج کشور اشاره می کند و می‌گوید:”هم اکنون از یک نویسنده به تنهایی ۵ مطلب در صفحه ی اول موجود است، حال آنکه مطالب نویسندگان دیگر، از جمله هم میهنان درون ایران، پس از مدتی کوتاه، گاه پس از تنها چند ساعت، از صفحه ی اول برداشته می شوند!”

وی در ادامه به نفرت پراکنی های قومی که در قالب مطالب مختلف از طرف نویسندگان نزدیک به توکلی در این سایت منتشر می شود اشاره می کند و می نویسد:”عنوان های برخی از نوشتار ها، بویژه در هفته های اخیر، توهین و ستیزقومی و ملی در بر دارد. توهین قومی و نفرت افکنی میان تبار ها در هر رسانه ی مدرن و آزاداندیشی ممنوع است. باعث تأسف است که در ایران گلوبال چنین نفرت افکنی هایی تیتر برخی از مطالب منتشر شده قرار می گیرند.”

۲۰۱۶-۰۶-۱۶_۱۵-۵۶-۰۹

وی در انتها به یک مشکل بسیار نادر و ابتدایی در زمینه فنی این سایت اشاره نموده که برای امتیاز دهی به یک مطلب یک آی پی بار ها می تواند به یک مطلب امتیاز دهد که این موضوع برای یک سایت سیاسی بسیار مضحک به نظر می آید.

البته ناگفته نماند که کیانوش توکلی مدیر خود خوانده این سایت در جواب این مطلب بدون مقدمه گفته “ممکن است مقرارات گاها نقص شود ولی بخش بزرگی از مطالب سایت به اخبار و مبارزات روزمره مردم در ایران اختصاص دارد… منتهی نقص مقرارات از جانب شما (کاوه جویا)بطور دائم تکرار می شود در حالی که مطالب بارگذاری جنابعالی علاوه بر بخش مدیا در وسط صفحه ، و بعدا آن را به بخش دیدگاهها منتقل می کنید” وی در ادامه با طعنه زدن به کاوه جویا ادعای وی در خصوص تبعیض در خصوص برخی نویسندگان را می پذیرد و در توجیه آن می گوید که این مطالب به صورت اختصاصی برای این سایت تولید می شوند و افرادی مثل آ. ائلیا از نویسندگان پر کار این سایت است و نه مثل شما که از این سایت سرویس می گیرید و مطالب خود را به دیگر سایت ها می فروشید.

۱۲۴۳۹۱۷۳_۹۷۸۵۷۲۹۱۸۸۸۶۹۳۷_۷۳۵۹۹۳۸۴۲۵۷۰۰۸۵۰۹۴۹_n

کیانوش توکلی مدیر خود خوانده ایران گلوبال

ظاهراً اختلافات درونی شورای ناظر بر مدیریت این سایت کم کم بیشتر می شود و روز به روز جلوه اتاق جنگ به خود می گیرد و در آینده باید دید شورای مدیریت سایت ایران گلوبال که برخی از دیدگاههای آقای توکلی موجبات بروز چنین شکافهایی در درون آن داشته چه تدبیری برای این گسست به وجود آمده خواهد اندیشید و چه جوابی نسبت به انتقادات مخاطبان سایت بر این موضوع دارد.

لازم به یاد آوریست ونداد اولاد عظیمی یکی از اعضای سابق شورای مدیریت این سایت چند سال پیش در پی مشکلات و اختلاف هایی که در مدیریت این سایت پدید آمده بود خطاب به کیانوش توکلی نوشته بود:”آقای توکلی , در هیچ کجای آئین نامه ذکر نشده که شما حق دارید مطلبی را که در سایت منتشر شده را به دلیل و یا بهانه عدم علاقه شما به تیترش و محتوایش , حذف کنید .در هیچ کجای آئین نامه ننوشته ورود و خروج یک همکار و یا یک نویسنده توسط یک نفر یعنی شما , انجام گیرد .و هر چند در هیچ کجای این آئین نامه کذایی شما نوشته نشده که با یک همکار همچون تفاله ای , و اینچنین برخورد کرد.”

۲۰۱۶-۰۶-۱۶_۱۵-۱۵-۲۸

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme