https://telegram.me/empireoflies
شهید محمدرضا گلمحمدی در وصیت‌نامه خود با بیان اینکه همانند فولاد در مقابل صدامیان و گروهک‌های فریب‌خورده بایستید عنوان کرد: پیرو خط امام خمینی باشید زیرا امام دنباله‌رو خط حضرت بقیه‌الله(عج) است.

شهید محمدرضا گلمحمدی: در مقابل گروهگ‌های ضد انقلاب بایستید

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید محمد رضا گلمحمدی:

شهید محمد رضا گلمحمدی در تاریخ ۶ آذر ۴۶ در شهر تهران چشم به جهان گشود. وی تحصیلات خود را تا پنجم ابتدایی ادامه داد و از طرف ژاندارمری به جبهه اعزام و به عنوان آرپیچی‌زن به ایفای مسؤولیت پرداخت. شهید محمدرضا گلمحمدی در تاریخ ۴ اردیبهشت ۶۵ در شهر سرپل ذهاب در اثر اصابت ترکش توسط دشمن بعثی به فیض شهادت نائل آمد. اکنون پیکر پاکش در گلزار شهدای همدان آرام گرفته است.

آنچه می‌خوانیم وصیت‌نامه شهید محمد رضا گلمحمدی است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

«و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون: هرگز گمان مبرید کسانی که در راه خدا کشته شدند مرده‌اند، بلکه آنها زنده ابدی هستند و نزد پروردگار خویش روزی می‌خورند».

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و با سلام و درود بر یگانه منجی عالم بشریت مهدی موعود(عج) و نائب بر حقش امام خمینی بت‌شکن و با سلام و درود بر خانواده‌های شهدا که چشم و چراغ این ملت هستند. با آرزوی شفای عاجل برای معلولان و مجروحان جنگ تحمیلی، درود خدا بر این دلاورمردان تاریخ، عاشقانی که جان بر کف به ندای رهبرشان لبیک گفتند و بر ظلم و بیداد و تاریکی و جهل استکبار تاختند.

سخن از سختکوشان جبهه‌های حق علیه باطل است. ای کشاورز، کارگر، بازاری و دانش‌آموز ایرانی هر روز که خون یک شهید بر زمین داغ کربلای ایران می‌ریزد مسئولیت شما بیشتر می‌شود پس در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی اسلام شرکت داشته باشید و پیرو خط امام خمینی باشید زیرا امام دنباله‌رو خط راست حضرت بقیه الله(عج) است.

ای مردم مثل مردمان کوفه نباشید که امام خود را تنها گذاشتند، خودتان را پیش‌مرگ امام کنید. ای برادران و خواهران مسلمان شما مسوول خون شهیدان انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون هستید مثل فولاد در مقابل صدام و صدامیان و این گروهک‌های فریب خورده بایستید. وای بر شما مردم اگر لحظه‌ای در این راه کوتاهی کنید، به خداوندی خدا مسوولید.

دانش‌آموزان عزیز درس خود را برای خدا بخوانید زیرا امید رهبر هستید. شما ای برادران بازاری باید مظهر خشم امت مسلمان علیه محتکرین باشید. برادر کارگر که روز و شب را برای انقلاب اسلامی گذاشته‌اید تا کشور به خودکفایی برسد مواظب ضد انقلاب باش.

اما سخن آخرم به خانواده عزیزم این است که بعد از رفتن من گریه و بی‌تابی نکنید زیرا با این کار خدای ناکرده باعث شادی دشمنان اسلام می‌شود.

برادران عزیزم، شما پاسداراید و نام مقدسی به همراه دارید، اگر اشتباه از اینجانب سر زده مرا ببخشید. انشاالله که راه کربلا به دست حسینیان زمان باز شود و شما خانواده معظم شهدا روانه حرم حضرت امام حسین علیه السلام شوید.

انتهای پیام/

شهید محمدرضا گلمحمدی در وصیت‌نامه خود با بیان اینکه همانند فولاد در مقابل صدامیان و گروهک‌های فریب‌خورده بایستید عنوان کرد: پیرو خط امام خمینی باشید زیرا امام دنباله‌رو خط حضرت بقیه‌الله(عج) است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme